Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kleszcz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kleszcz?

    Najgorsze co można zrobić, to zignorować takiego kleszcza. Borelioza jest naprawdę parszywa i żadne z Was nie chciałoby mieć tej choroby... Coś o tym wiem z własnego doświadczenia...

    Tak na marginesie, niedawno trafiłem na dość ciekawy serwis w necie, gdzie ludzie prowadzą swoje blogi i opisują tam historię swojej choroby. Wydaje mi się, że to jest dość interesujące rozwiązanie, bo można wzajemnie się wesprzeć w trudnych chwilach, znaleźć bratnią duszę z tą samą dolegliwością itp. Np. jakby nie daj Boże ktoś z Was miał problem z boreliozą, to polecam zajrzeć sobie choćby na tego bloga xxx Wydaje mi się też, że warto tam założyć konto i wpisać swoją historię choroby. Ja chyba właśnie niedługo to zrobię, bo mam o czym pisać... Na szczęście to już za mną
    Last edited by disne; 03-07-2020, 15:03. Powód: link
    Musisz odnaleźć nadzieję i nieważne, że nazwą ciebie głupcem.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kleszcz?

      Zlekceważenie tematu boreliozy może się zakończyć bardzo źle. Dawno temu ugryzł mnie kleszcz i zupełnie zbagatelizowałam ten kłopot. Coś mnie natchnęło, aby zrobić testy wxxx Okazało się, że na nią zachorowałam... Tam również po pewnym czasie zostałam poddana terapii biorezonansem, która okazała się wielce skuteczna.
      Last edited by disne; 03-07-2020, 15:04. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kleszcz?

        najlepiej po prostu nie chodzić do lasu latem....szczególnie jesli wiemy , że tam jest dużo kleszy. Jeśli już idziemy ubrać dziecku długie spdnie długi rękaw (najlepiej jaskrawe kolory i śliski materiał) i koniecznie czapkę. Można posikac spreyem zmieszany olejek eukaliptusowy i trawy cytrynowej . Nie polecam chemii typu Off.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kleszcz?

          mój syn łapie kleszcze jak magnes. Boje się z nim iść do lasu, bo on zaraz po krzakach lata. Kiedyś wlazł w gniazdo kleszczy, masakra....

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kleszcz?

            Ja się bardzo boję boreliozy. Mieszkamy koło lasu i wychodzimy często na dwór. Za każdym razem oglądamy się nawzajem, czy nic na nas nie wskoczyło ale moja babcia też tak robiła i okazało się, że miała wirusa borelli w sobie już 5 lat. Teraz jest w trakcie leczenia. Jeździmy z nią na [ "]leczenie boreliozy do Olsztyna[ ], ponieważ znajduje się tam centrum medyczne, które poleciła nam znajoma Pani Doktor. Babcia twierdzi, że czuje się lepiej a nie było z nią pewnego czasu za wesoło.
            Last edited by disne; 03-07-2020, 15:04. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kleszcz?

              Skuteczne leczenie boreliozy to teraz terapia generatorem plazmowym rife'a

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kleszcz?

                Moim zdaniem lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego tak ważne jest skuteczne i bezpieczne usunięcie kleszcza. O babcinych metodach "na masło" itp. trzeba jak najszybciej zapomnieć. Jest na rynku dostępny zestaw Kick the Tick expert, który umożliwia usuwanie kleszczy u ludzi i zwierzą. Zestaw to aplikator, który unieruchamia kleszcza i przyrząd do usuwania kleszczy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kleszcz?

                  Ostatnio wiele się mówi o kleszczach, szczególnie w kontekście tego, że jest ich po prostu coraz więcej, dlatego trzeba uważać.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X