Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

    Ja zdecydowałam się na szkołę niepubliczną dla córki. Konkretnie chodzi do szkoły im. Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie. Nie chciałam posyłac córki do państwowej szkoły bo te w stolicy są naprawdę przepełnione. A w tak licznych klasach to dużo gorzej się dziecku uczy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      szkoła podstawowa w Legnicy

      Warto zastanowić się nad posłaniem dziecka do prywatnej szkoły podstawowej, ale oczywiście najważniejszą kwestią jest kadra pedagogiczna. Nasz syn chodzi do http://www.prywatnaszkola.pl w Legnicy, mają dużo zajęć dodatkowych, a opłata jest jedna, nauczyciele mają dobre podejście do dzieci.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

        no nie ma co, szkoły niepubliczne jednak mają więcej do zaoferowania dzieciakom niż szkoły publiczne, taka jest niestety rzeczywistość. A ten kto nie wierzy to niech sobie wejdzie na pierwszy lepszy artykuł o edukacji w Polsce np. na http://www.pomysly-na.pl/ jest o zaletach prywatnych szkół. Dziecko z takiej szkoły wynosi o wiele więcej.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

          Popieram koleżankę wyżej Moja córka od września tego roku chodzi do prywatnej podstawówki Te Vizja na warszawskim Wawrze ( wcześniej chodziła tam do przedszkola ). Cóż mogę napisać - jest super. Czesne rozsądne, wysoki poziom nauczania - rozszerzony angielski, dużo matematyki. No i ogromna liczba ciekawych zajęć pozalekcyjnych Nie ma czasu na nudę

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

            Ja też jestem zwolennikiem szkół prywatnych. Mój syn Max od września 2015 roku chodzi do polsko-angielskiej szkoły Edison na Wilanowie ( na ul. Królewicza Jakuba 69 ). To co spowodowało, że zdecydowaliśmy się akurat na tą placówkę to wysoki poziom nauczania i indywidualne podejście do każdego dziecka. Nauczyciele są mili i świetnie przygotowani do edukacji naszych pociech.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pilnie szukam dobrej szkoły podstawowej (Warszawa)

              Fajny poziom mają w Szkole Podstawowej Niepublicznej nr 49 przy ulicy Bacha. Córa jest teraz w 4 klasie i jestem bardzo zadowolona, bo bierze udział w konkursach i odnosi jakieś fajne wyniki. Szkola ma wysoki poziom, fajne programy nauczania - dzieciaki mogą się tam rozwijać.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X