Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urlop Macierzyński a Wychowawczy???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    a jeśli mój facet chce wykorzystać za mnie te dwa dni opieki na dziecko i mi np. pomóc w opiece, to pisze podanie o nie do swojego pracodawcy?
    tak a Ty oświadczenie że nie kożystałaś z tych 2 dni (te 2 dni są 100% płatne)


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
      dlatego poważnie zastanawiam się nad tym czy wrto starać się o zasiłęk rodzinny chyba to sie zwie fachowo: dodatek do urlopu wychowawczego w wysokości 400 zł
      zawsze to miesiąc pieluch za pieniądze od państwa
      hmm... no cholera boje się jak to będzie, jak to pogodzić ze sobą
      niestety nikt nie będzie sie opiekował moim synkiem, moi rodzice pracują po 12-14 godz. dziennie, teściowie się wnukiem w ogóle nie interesują, synem zreszta od lat też
      skoro masz możliwość pójścia na wychowawczy i dochód Wam nie przekracza (504zł/osoba) to czemu nie 448zł w taki przypadku po prostu Wam się należy


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #18
        I jeszcze dwa dni urlopu okolicznościowego z tyt. urodzenia dziecka się należy.


        Skomentuj


          #19
          ale to tylko dla taty


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #20
            dziękuję Wam za info
            na urlop wychowawczy musze iść, bo nikt sie synkiem nie zajmie oprócz mnie, nie mam takiej możliwości, żeby go gdziekolwiek zostawić po prostu i... nawet nie chcę byle gdzie na 8-10 godz.

            u nas dochód netto na osobę nie przekracza 504 zł., zreszta nawet nas nie stać żeby z partnerem razem zamieszkać

            będzie bardzo ciężko, ale cóż...
            Last edited by sikornik; 18-03-2009, 14:00.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X