Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja używam Nestle NAN , bo w szpitalu na poczatku mojemu malemu tez to podawali

    Skomentuj

    •    
         

      Ja również polecam Humanę. Na początku przez pierwsze 2,5 miesiąca moja Malutka piła Bebiko RTF (już gotowe do spożycia), ale ze względów ekonomicznych (2,15 za 100ml buteleczkę) po konsultacji z pediatrą i zaufanym farmaceutą (moja mama ) przerzuciliśmy się na Humanę 1 Plus z bananami oraz Humanę Premium LC-PUFA. Póki co nie mogę narzekać, bo Blania pije mleczko co do ostatniej kropli. Przybiera na wadze. Nie wystąpiły też alergia ani kolki.
      Jedynym minusem, albo i nie (zależy jak kto do tego podejdzie jest to, żemleko to jest dostepne praktycznie tylko w aptekach.
      Pozdrawiam i życzę smacznych wspólnych posiłków z Waszymi Pociechami.
      Szczęśliwa mama Blanki

      Skomentuj


        Napisane przez khanomi87 Pokaż wiadomość
        ja używam Nestle NAN , bo w szpitalu na poczatku mojemu malemu tez to podawali
        u nas tak samo - NAN

        ale obadam tą Humanę

        Skomentuj


          U nas też NAN HA


          Skomentuj


            Ja również podaję NAN HA

            Skomentuj


              a czy mleczko z HIPP'a ktoś podaje???

              Skomentuj


                Najlepszy jest chyba bebilon. Z tego co zauważyłam to najczęściej polecane mleko modyfikowane. Więc chyba coś w tym jest.

                Skomentuj

                •    
                     

                  nie można generalizować - to dziudziuś wybiera sobie mleczko (lub jego organizm) a nie Ci co go Małemu podają...
                  moje znajome narzekały własnie na Bebilon, więc ja nie eksperymentowałam i zostałam na NANie, który Jonatan pije od początku tzn. podano mu NAN juz w szpitalu i jest git

                  Skomentuj


                    Ja na poczatku karmilam NANem ale okazalo sie ze Laura ma alergie i musialysmy zmienic na Nutramigen.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      Ja synkowi dawalam Nan1,2,3 a teraz podaje Nestle Junior z miodem...Uwazam ze wlasnie to mleko jest najlepsze,bo innego nie uzywalam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja na początku dawałam Nan ale Natalkę strasznie bolał brzuch, była bardzo marudna. Kiedyś w sklepie nie było Nan wiec moja mama kupiła Humanę 1, i okazało się, ze Natalka strasznie ją polubiła. Ładnie po niej usypiała, była spokojna. Na opakowaniu pisało, ze jest to mleko dobre do dokarmiania, kiedy karmi się też piersią, a na Nanie nie widziałam takiego napisu, wiec może moje mleko z Nanem nie współgrało?



                        Skomentuj


                          Napisane przez Wiola_K_84 Pokaż wiadomość
                          Ja na początku dawałam Nan ale Natalkę strasznie bolał brzuch, była bardzo marudna. Kiedyś w sklepie nie było Nan wiec moja mama kupiła Humanę 1, i okazało się, ze Natalka strasznie ją polubiła. Ładnie po niej usypiała, była spokojna. Na opakowaniu pisało, ze jest to mleko dobre do dokarmiania, kiedy karmi się też piersią, a na Nanie nie widziałam takiego napisu, wiec może moje mleko z Nanem nie współgrało?
                          Możliwe,że nie współgrało...ja nie karmiłam piersią,bo niestety nie mogłam i po Nanie synek nawet kolki nie miał:-)To zależy również od organizmu dziecka...Po prostu organizm Twojej dzidzi nie tolerował Nana..Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na różne rzeczy...Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Wiem, że nie istnieje cos takiego jak NAJLEPSZE mleko modyfikowane dla niemowląt, ale przez przypadek dowiedziałam się ostatnio że Enfamil Premium zdobył w tym roku nagrodę w kategorii "produkty żywieniowe dla dzieci i niemowląt, jako najlepiej skomponowana mieszanka, ciesząca się największym zaufaniem specjalistów i pediatrów. Taka ciekawostka

                            Ja mojej córci cały czas to mleczko podaję, teraz pijemy już trójeczkę i jestem bardzo zadowolona Oczywiście polecam.
                            Last edited by Lullaby; 03-06-2009, 00:54.


                            Skomentuj


                              Ja na początku karmiłam NAN-em. po krótkim czasie dziecko zareagowało alergicznie. podałam Nutramigen- niestety tutaj ponownie pojawiła się nietolerancją. Spróbowałam jeszcze raz Nan - i tak już zostało. Bez żadnych alergii ani nietolerancji
                              pozdrawiam Kasia

                              Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                              Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                              Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                              poematem niezliczonych słów
                              mą radością, miłości promieniem,
                              dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                              Skomentuj


                                A my pijemy mleczko z cycusia ale myślę że czas na jakieś modyfikowane choć raz dziennie. co myślicie o tych mlekach junior np. waniliowym czy z miodem???


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X