Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kubek niekapek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kubek niekapek

    Napisane przez Gosikaf Pokaż wiadomość
    to chyba dość częsty problem, a przynajmniej u nas też tak było, że Martusia miała trochę problem z piciem z niekapka dlatego zmieniliśmy go na kubek ze słomką. generalnie chyba najbardziej przydatne są takie bidony dla dzieci. zawsze to niestety dodatkowy gadżet, ale nawet w przedszkolu to się też często przydaje jak mała chce zabrać jakieś swoje picie albo jak gdzieś wychodzą. no i trzeba pamiętać, że słomka może być jednak niebezpieczna dla kilkumiesięcznego malucha, więc polecam najpierw testy pod czujnym okiem
    U nas tez Lena w ogóle nie kumam o co chodzi w niemapka i bidon z canpola się sprawdził i dziecko od początku wiedziało jak z niego pić i korzystać 😊

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kubek niekapek

      Ja od wczoraj podaje mojej Laurze kubek niemałej i całkiem dobrze jej to idzie tzn picie z niego

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kubek niekapek

        No mój synek niekapka nietoloruje ;p Nawet mleka nie chce z niego pić ;p

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kubek niekapek

          aventa niekapek sprawdza sie super a z lovi nie miałam chodź bardzo polubiłam ta firmę przez ich smoczki dynamicznie uspokajające moja córcia tylko je ssa także polecam xD

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kubek niekapek

            ja też kiedys wolałam firme avent teraz przy drugiej niuni bardziej przekonuje sie do firmy Lovi - smoczkow tez uzywamy tylko Karola je akceptuje i toleruje, butle też bardziej jej podpasowały Lovi z aventa natural wogóle nie umiala pić

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kubek niekapek

              Moja córeczka również lubi LOVI, chociaż jak była mała to butelki lovi używałam tylko do mleka, a do wody miała canpol. Teraz kubeczek niekapek tylko lovi i innego nie chce.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kubek niekapek

                Moje dziecko upodobało sobie aventa 360 i innego już później nie chciało. Fajne ma uchwyty do trzymania po obu stronach, łatwo się czyści (w końcu! ) i jak przystało na prawdziwy niekapek - niekapie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kubek niekapek

                  A czy ktoś może testował kubek Contigo dla przedszkolaka?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kubek niekapek

                    Akurat tego kubka nie testowaliśmy,więc ciężko mi stwierdzić czy jest dobry i skuteczny,opinie na kilku innych forach na jego temat są dosyć pozytywne,więc może faktycznie warto.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kubek niekapek

                      U nas był podany po skończonym roku
                      transportery dla psów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Kubek niekapek

                        A kupowałyście dla dzieci kubek doidy? Synek pije ze szklanki albo z niekapka canpol al zastanawiałam się nad zakupem tamtego jednak stchórzyłam

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Kubek niekapek

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          A kupowałyście dla dzieci kubek doidy? Synek pije ze szklanki albo z niekapka canpol al zastanawiałam się nad zakupem tamtego jednak stchórzyłam
                          Po tym jak córcia wyrywać mi chciała wszystkie szklanki i kubki, swoje niekapki lubiła, ale bardziej interesowały ją "dorosłe" przedmioty,kupiłam jej doidycup. Dla nas rewelacja. Córka od razu ładnie załapała i dzięki temu wyprofilowaniu ładnie pije, nie krztusi się , nie zalewa. Tylko do użytku w domku, jak gdzieś wychodzimy to wciąż niekapek córci podaję.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Kubek niekapek

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            Po tym jak córcia wyrywać mi chciała wszystkie szklanki i kubki, swoje niekapki lubiła, ale bardziej interesowały ją "dorosłe" przedmioty,kupiłam jej doidycup. Dla nas rewelacja. Córka od razu ładnie załapała i dzięki temu wyprofilowaniu ładnie pije, nie krztusi się , nie zalewa. Tylko do użytku w domku, jak gdzieś wychodzimy to wciąż niekapek córci podaję.
                            Czyli jednym słowem polecasz? A ile córa miała jak załapała o co chodzi z tym kubkiem? Mój chętnie pije ze szklanki ale krztusi się no i wpuszcza tam pełno nurków

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Kubek niekapek

                              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                              Czyli jednym słowem polecasz? A ile córa miała jak załapała o co chodzi z tym kubkiem? Mój chętnie pije ze szklanki ale krztusi się no i wpuszcza tam pełno nurków
                              Od 8 miesiąca zaczęłyśmy z Doidy pić. Z tym, że zaznaczam iż asekurowałam córkę. Sama ładnie od razu za uchwyty chwyciła, i do buzi skierowała, ale ja asekurowałam. Teraz dwa miesiące później nabiera coraz większej wprawy, o dziwo nawet nie przechyla tego-a najbardziej się tego obawiałam, że będzie do góry nogami wywracać. Tylko nasladuje chyba nas i przykłada do ust ładnie, nie wywija na wszystkie strony. Od początku wpajaliśmy, że kubeczek nie jest to zabawy i może to tez pomogło. W każdym razie wie, że z tego się pije, a nie bawi na wszystkie strony. Polecam, u nas się przyjęło. Córcia wie. że ma swój kubeczek, ale cały czas jeszcze jej pomagam potrzymując, ale to ona trzyma, nakierowuje i jeszcze nie zostawiam samej z DoidyCup.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Kubek niekapek

                                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                                Od 8 miesiąca zaczęłyśmy z Doidy pić. Z tym, że zaznaczam iż asekurowałam córkę. Sama ładnie od razu za uchwyty chwyciła, i do buzi skierowała, ale ja asekurowałam. Teraz dwa miesiące później nabiera coraz większej wprawy, o dziwo nawet nie przechyla tego-a najbardziej się tego obawiałam, że będzie do góry nogami wywracać. Tylko nasladuje chyba nas i przykłada do ust ładnie, nie wywija na wszystkie strony. Od początku wpajaliśmy, że kubeczek nie jest to zabawy i może to tez pomogło. W każdym razie wie, że z tego się pije, a nie bawi na wszystkie strony. Polecam, u nas się przyjęło. Córcia wie. że ma swój kubeczek, ale cały czas jeszcze jej pomagam potrzymując, ale to ona trzyma, nakierowuje i jeszcze nie zostawiam samej z DoidyCup.
                                Oj to mój urwis najpierw swój niekapek traktował jako gryzak gryząc uszy a nie ustnik a teraz jest świetnym pośpieszaczem mamy bo wali kubkiem o stolik jak mama się guzdrze robiąc jeść

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X