Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kaszki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kaszki

    Czy wasze dzieci lubią kaszki? Czy po kaszce na noc przesypiają całą noc?
    Mój dostaje kaszki Bobovity mleczno ryżowe o smaku bananowym, brzoskwiniowym bądź jabłkowym. Zje całą miseczkę, ale i tak przebudzi się ze lub 3 razy w nocy. Ma 7 miesięcy.
  •    
       

    #2
    Odp: Kaszki

    To może w nocy zrób jedną porządną butlę mleka zagęszczonego kaszką... my tak robimy do tej pory i śpi o wiele lepiej.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Kaszki

      Porządną to znaczy ile? 180 ml.? Mój zjada 150 ml kaszki i później dopija cycka.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kaszki

        jeśli kaszki to tylko BoboVita lub HIPP .

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kaszki

          hej!
          Mojemu malcowi tez podawalam kaszki mleczno ryzowe nestle badz boboVity . Zajadal sie z usmiechem!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kaszki

            Ja mojej córce 8 miesięcznej daję na noc kaszkę 200 ml. Dostaje ją ok 22:00 a później budzi się ok 2-3 i ok 6. Ale śpimy do 9:00 później Ja podaję jej kaszkę na noc w butelce.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kaszki

              Siostry córeczka ma 8 mies i po kaszce na kolację przespi całą nockę Moje dzieci tak nie miały gdyz były karmione piersią i budziły się 3-4 razy w nocy ,pamiętam jakie to było męczące :/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kaszki

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Siostry córeczka ma 8 mies i po kaszce na kolację przespi całą nockę Moje dzieci tak nie miały gdyz były karmione piersią i budziły się 3-4 razy w nocy ,pamiętam jakie to było męczące :/
                Lara5, świetnie Cię rozumiem. Mój synek ma rok i nadal karmię Go piersią. Nadal czasem budzi się w nocy, a od pewnego czasu nie chce spać w swoim łóżeczku, więc śpi z nami. Czasem bywa, że Jego 2-letni braciszek w nocy przybiegnie i śpimy w czwórkę


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kaszki

                  Napisane przez inesita28 Pokaż wiadomość
                  Czy wasze dzieci lubią kaszki? Czy po kaszce na noc przesypiają całą noc?
                  Mój dostaje kaszki Bobovity mleczno ryżowe o smaku bananowym, brzoskwiniowym bądź jabłkowym. Zje całą miseczkę, ale i tak przebudzi się ze lub 3 razy w nocy. Ma 7 miesięcy.
                  moja córeczka bardzo lubi kaszki. Ma 9 miesięcy. I podobnie jak ty też słyszałam, że jak się naje to powinna spać całą noc ale u mnie to się nie sprawdza. Daje jej porządną kolację, później wypija butelkę mleka a i tak budzi cię prawie co 3 godz. czasem tylko prześpi więcej.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kaszki

                    a co myślicie o kaszce mannej albo jaglanej? Przeczytałam w Mamo to ja, że nie ma znaczenia czy daje się gotową czy właśnie taką normalną kaszę. Ostatnio też kilka starszych kobietek w rodzinie mówiło mi, że jakda się taką gęstą kaszę -łyżeczką to dziecko lepiej śpi. Bo nie było kiedyś gotowych kaszek

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kaszki

                      mama-dzidzi - tak jadawałam kaszkę manną i jaglaną również Podawałam z owocami świeżymi lub też z sokiem (domowej roboty ze słoiczka) Nawet do tej pory robię dzieciom kaszkę manną z dżemem żurawinowym najbardziej im smakuje

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kaszki

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        mama-dzidzi - tak jadawałam kaszkę manną i jaglaną również Podawałam z owocami świeżymi lub też z sokiem (domowej roboty ze słoiczka) Nawet do tej pory robię dzieciom kaszkę manną z dżemem żurawinowym najbardziej im smakuje
                        Kasza jaglana jest bardzo zdrowa! Polecam rosołek z kaszą jaglaną zamiast makaronu. Jest smaczny i zdrowy


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kaszki

                          Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                          Kasza jaglana jest bardzo zdrowa! Polecam rosołek z kaszą jaglaną zamiast makaronu. Jest smaczny i zdrowy
                          rzeczywiście moze spróbuję nawet w niedzielę bo wtedy sami na obiedzie będziemy bez męża Kaszę jaglaną zazwyczaj jadamy na słodko z suszonymi owocami lub z sokiem czy dżemem Wiem że jeszcze placki z tej kaszy można robić

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kaszki

                            Ja daję córce butlę mleka. Śpi jak aniołek prawie 12 godzin. Ma 1,5 roku.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kaszki

                              A czy Wasze maluszki jedzą już kaszkę mannę? Mój brzdąc za niedługo będzie miał już 3 latka i nie chce ani zwykłego mleka ani zwyklej kaszki...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X