Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Czerwiec 2013

    No właśnie. Idę żeby zrobiła mi dokładne usg (lekarz do którego chodzę zrobił usg w 3 minuty i to licząc z restartem komputara, bo mu się zawiesił). A wiem, że ona dokładnie wszytko mierzy i przynajmniej będę spokojniejsza, bo z obecnym lekarzem, to tak jakbym wogóle nie chodziła do lekarza. Udało mi się zapisać na środę.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Czerwiec 2013

      Super! to akurat trafiasz na połowę ciąży, dokładnie kręgosłup i serduszko zbada na pewno powodzenia!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Czerwiec 2013

        Ada84, a Zosię rodziłaś naturalnie czy miałaś cesarkę?

        Skomentuj


          #49
          Odp: Czerwiec 2013

          tu w hiszpanii służba zdrowia jest świetna robią wszyskie badania i dokładnie, róznie za to mówia o prywatnych wizytach, nie dosc ze placic straszne pieniadze to jak pozniej dochodzi do porodu to ci nawet husteczki do nosa za darmo nie dadza.a na ubezpieczalnie to jest wszystko. ja wczoraj na usg na 2 trymestr byłam, mały rośnie zdrowo, szaleje ile sie da za tydzień odbieram wyniki od mojej ginekolog a pozniej kolejna sesja analizy krwi i moczu

          Skomentuj


            #50
            Odp: Czerwiec 2013

            Jestem po wizycie i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor wszystko dokładnie pomierzyła, nawet mi objaśniała po kolei co mierzy i co akurat widać (właściwie po raz pierwszy zobaczyłam maluszka, bo mój lekarz nie pokazuje, bo po co). Dodatkowo odpowiedziała na wszystkie pytania, także wizyta super. Żałuję tylko, że nie mogę chodzić do niej. No i będziemy mieli synka do pary
            Aliska Zosię rodziłam naturalnie. Właściwie nie wyobrażam sobie cesarki, więc mam nadzieję, że teraz też będzie naturalnie.
            Annak niestety polskiej służbie zdrowia jeszcze dużo brakuje. Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              #51
              Odp: Czerwiec 2013

              No to mamy 2:1 dla chłopaków gratulacje !

              Skomentuj


                #52
                Odp: Czerwiec 2013

                Hej dziewczyny

                Informacja dla Pań oczekujących dziewczynek. Mam kilka aukcji ciuszków po mojej córci na allegro. Naprawdę stan super Zachęcam do obejrzenia. Wystarczy na allegro wyszukać sobie użytkownika dibis. Tam są moje aukcje. Jutro postaram się wystawić zestaw 0-3 mies.



                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Czerwiec 2013

                  witajcie .jak tam zdrowko ?? Wszystko ok ?? Mam pytanko.otóż zaczęliśmy się rozglądać za wozkami i jesteśmy na drodze kupienia wózka vector fx. Slyszalyscie coś o nim .mogłabym tutaj kupić ale różnica cen jest wielka a wolę za ta różnice cenowa kupić inne rzeczy .np.w polsce ten wózek kosztuje ok 350 e a tu w hiszpani podobny ale hiszpańska marka od 600 e.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Czerwiec 2013

                    Annak nie słyszałam nic o tym wóżku, więc nie doradzę. Ja sama mam wózek po córci, więc się nawet nie rozglądam. Najlepiej poszukaj w necie informacje o tym wózku.
                    Byłam dziś na badaniu glukozy po obciążeniu. Niestety po wypiciu glukozy zwymiotowałam i będę miała tylko ogólne oznaczenie cukru. Mam nadzieję, że cukier wyjdzie dobry, trochę się denerwuję.
                    Last edited by ada84; 28-01-2013, 19:20.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Czerwiec 2013

                      Hej dziewczyny!
                      Annak27 jak rozglądałam się z mężem za wózkiem to też zwróciliśmy uwagę na ten model wózka i powiem Ci że wygląda bardzo interesująco, a jak na tą cenę to nawet bardzo interesująco) sama pracuję w przedszkolu, gdzie mamy dzieci już od 6-go miesiąca życia, więc z wózkami jestem na bieżąco. co prawda takiego jeszcze nie mieliśmy, ale z opisu i zdjęć można stwierdzić że jest naprawdę ok
                      Ada84 słyszałam że jest to starsznie słodkie i dość nieprzyjemne w smaku.... współczuje .niestety w najbliższym czasie też mnie też to czeka.... dzisiaj byłam u lekarza na połówkowej wizycie i dał mi skierowanie na badania w tym na właśnie na to....
                      Dzisiaj lekarz stwierdził stuprocentową dziewczynkę, więc będzie BASIA)) waży już pół kilo i rozwija się prawidłowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Czerwiec 2013

                        ja to badanie na glukoze mam 18 lutego . i wszystkie ciezarne ktore to piły mówia ze smakuje jak syrop.moze tutaj jest łagodniejsze ale gdybym zwymiotowała to musze powtarzac jeszcze raz innego dnia ciekawe jak mi wyjda te badania u nas chyba bedzie Mateuszek takie uniwersalne miłe dla ucha imię.
                        wyczytałam opinie na necie o tym wózku i jak wiadome róznie bywa bo rózni ludzie piszą.mi sie bardzo podoba ten wózek i widac ze jest masywny ale i delikatny.i raczej go kupimy dzięki Aliska za twą opinie.
                        a jak tam wasze brzuszki. bo mój ze trzy tygodnie temu z dnia na dzień rósl, nie jest duzy ale juz widac ze w ciązy jestem i prawie 5 kilo na plusie mam

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Czerwiec 2013

                          Dzisiaj byłam na pierwszych zajęciach szkoły rodzenia spotkania co tydzień po 2 godziny przez 13 tygodni dzisiaj zajęcia organizacyjne, więc na razie nic szczególnego nie mogę powiedzieć...mam nadzieję , że przyda się
                          Ada84 Tobie już pewnie takie zajęcia nie są potrzebne?
                          Annak27, a w Hiszpanii są szkoły rodzenia? wybierasz się?

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Czerwiec 2013

                            Aliska przydałyby się, zawsze można się czegoś dowiedzieć. W pierwszej ciąży chciałam chodzić, ale musiałam przez drugą połowę ciąży leżeć ni i w końcu nie poszłam. Dodatkowo mąż nie chciał ze mną chodzić. W tej ciąży raczej też się nie uda (dochodzi teraz opieka nad córką, a nikt nam nie pomaga, więc jakoś obędę się bez).
                            Annak ja się właśnie dziwię, że nie kazali mi przyjść na powtórkę tego badania, tylko stwierdzili, że mi ogólny cukier zrobią. W smaku nie jest najgorsze, woda z dużą ilością cukru, ale niestety bardzo mnie po niej mdliło. Z 15 minut udało mi się ją utrzymać w żołądku
                            U mnie też już brzuszek spory. Już nawet zauważyłam, że spod płaszcza go widać, a niedługo pewnie się nie dopnę
                            To mamy 2 chłopców i dziewczynkę My jeszcze się zastanawiamy nad imieniem. Jak zwykle mam inne typy niż mąż





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Czerwiec 2013

                              Mój brzuch jest już całkiem spory, nie da się nie zauważyć że jestem w ciąży.... od początku przytyłam 5.5 kg....malutka szaleje co wieczór, a raczej co noc, bo najbardziej uaktywnia się po 22 wczoraj już mąż ją poczuł przez brzuszek cudowne uczucie!

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Czerwiec 2013

                                witajcie.tak mam tu szkole rodzenia prowadzi połozna do ktorej chodze co 2-3 miesiące.zaczynam od marca i chyba mam tu 8 spotkan. mam ochote chodzic i chyba nawet mój mąż bedzie chcial pochodzic ze mną bo akurat godziny sa po naszej pracy
                                a i jednak kupiłam ten wózek o ktory sie pytalam, przez allegro o 100zł tańszy niz w sklepie, choc dla mnie i tak to samo bedzie bo teraz przesyłka do hiszpanii pare złotych bedzie kosztowac.mam nadzieje ze bede zadowolona powoli tez zaczelam sie rozgladac za rzeczami dla małego, zrobiłam liste ciuszkow ktorych mi jeszcze brakuje i tak co tydzien bede kupowac po pare rzeczy aby na sam koniec zostawic droższe sprawy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X