Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Czerwiec 2013

    wwzajemnie zdrowych, wesołych i radosnych świąt wam życzę . Dużo zdrowka i radości

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Czerwiec 2013

      Hej dziewczyny, znowu milczałam, dopadła mnie jakaś okropna infekcja, katar, kaszel, zatoki i gorączka... próbowałam zwalczyć to domowymi sposobami ale bez skutku, więc udałam się do lekarza. dostałam antybiotyk (duomox) i mucosolvan. podobno wszystko bezpieczne dla dziecka.... poczytałam trochę na forach,dużo kobiet go brały w trakcie ciąży i wszystko było ok.
      U mnie też brzuszek zaczyna być widoczny, niestety jeszcze nie czuję ruchów (((

      Skomentuj


        #33
        Odp: Czerwiec 2013

        a ja od wczoraj mam delikatny kaszel i gryzie mnie w gardle...ale ja tu tylko domowymi sposobami musze sie leczyc bo lekarze nie chca nic dawac , mam nadzieje ze szybko minie a u mnie to wszystko ok brzusio juz powolutku widac dzis byłam na wizycie u połoznej , po swietach przybyło mi z 300 gram ale obiecalam jej ze bede sie pilnowala . zrobilam sobie tez badania na wykrycie genetyczne cukrzycy /moja babcia jest cukrzykiem/ i jak doktorka chciala wybadac sedruszko maluszka to nie mogla bo jej uciekał, ruszal sie jak szalony . ale przez chwilke gdy sie uspokoil to było słychac bicie serduszka do 16 stycznia mam spokoj z lekarzami a wy ile juz przytyłyście??

        Skomentuj


          #34
          Odp: Czerwiec 2013

          Zdrówka Wam życzę w takim razie!
          Ja przytyłam 2 kg od początku, ale po tych świętach to masakra, przybył mi dodatkowy kg Ja niestety też mam podejrzenie cukrzycy. Teraz pewnie będę miała powtarzane badanie krwi. Poprzednio mieściłam się w normie z cukrem, ale w górnej granicy.
          Ja w święta zaczęłam już czuć normalnie ruchy (bo do tej pory tylko wieczorami jak leżałam). Na razie są bardzo delikatne.
          Aliska w pierwszej ciąży ruchy czułam dopiero w 23 tygodniu. Także nie przejmuj się.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            #35
            Odp: Czerwiec 2013

            mam nadzieję że nie przytyje dużo.... staram się jeść dobrze i zdrowo i kazałam mężowi zabraniac mi jeść głupoty. Ją od pierwszego badania i wazenia przytylam ponad 3 800 :/ niewiem czy to dobrze i dużo ,różnie mówią. Ją od paru dni wyczuwam ruchy małego a dziś rano dosłownie szalał ,wiadome że to jeszcze nie mocne kopniaki ale czułam wyraźnie jak się porusza.po śniadaniu się uspokoił no i od paru dni już mogę chwalić się malutkim brzuszkiem nawet dobrze zaokraglonym teraz staram się przeziębienie leczyć

            Skomentuj


              #36
              Odp: Czerwiec 2013

              Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!

              Skomentuj


                #37
                Odp: Czerwiec 2013

                witajcie jak tam po swiętach ?! brzuszki rosną?! mój maluszek rozszalał sie na całego , codziennie go czuje, nawet mój mąż juz raz poczul jego wybryki w brzuszku

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Czerwiec 2013

                  Napisane przez annak27 Pokaż wiadomość
                  mam nadzieję że nie przytyje dużo.... staram się jeść dobrze i zdrowo i kazałam mężowi zabraniac mi jeść głupoty. Ją od pierwszego badania i wazenia przytylam ponad 3 800 :/ niewiem czy to dobrze i dużo ,różnie mówią. Ją od paru dni wyczuwam ruchy małego a dziś rano dosłownie szalał ,wiadome że to jeszcze nie mocne kopniaki ale czułam wyraźnie jak się porusza.po śniadaniu się uspokoił no i od paru dni już mogę chwalić się malutkim brzuszkiem nawet dobrze zaokraglonym teraz staram się przeziębienie leczyć
                  Nie przejmuj się wagą. Ciąża to jedyny czas, kiedy nie musimy się tym martwić Ja w obu ciążach przytyłam po 22kg, a potem chudłam po 25kg. Pracy przy dzieciach tyle, że kilogramy same w dół lecą
                  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich mam i ich brzuszków

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Czerwiec 2013

                    Annak u mnie podobnie. Maluszek bryka od świąt. Mąż też już poczuł ruchy
                    Jak się czujecie, macie jeszcze jakieś dolegliwości? Mnie czasem jeszcze mdli, ale zdarza się to rzadko.
                    A brzuszek coraz większy





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Czerwiec 2013

                      Hej dziewczyny wczoraj byłam u lekarza i prawdopodobnie będzie dziewczynka. maluszek był bardzo nieśmiały i odwrócił się pleckami, ale lekarz i tak coś dojrzał ) mój mąż nie dowierza, bo przecież miał być facet więc w poniedziałek idziemy na potwierdzenie .....
                      Brzuszek po świętach trochę urósł i już widać że to brzuszek ciążowy Przybrałam 2 kg, a od początku ciąży 4 mam nadzieję, że to tylko te święta i że nie będę tyła w tak szybkim tempie, bo jeść więcej nie jem....
                      Zazdroszczę Wam tych ruchów, już nie mogę się doczekać kiedy ja swojego maluszka poczuję....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Czerwiec 2013

                        Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                        Zdrówka Wam życzę w takim razie!
                        Ja przytyłam 2 kg od początku, ale po tych świętach to masakra, przybył mi dodatkowy kg Ja niestety też mam podejrzenie cukrzycy. Teraz pewnie będę miała powtarzane badanie krwi. Poprzednio mieściłam się w normie z cukrem, ale w górnej granicy.
                        Ja w święta zaczęłam już czuć normalnie ruchy (bo do tej pory tylko wieczorami jak leżałam). Na razie są bardzo delikatne.
                        Aliska w pierwszej ciąży ruchy czułam dopiero w 23 tygodniu. Także nie przejmuj się.
                        Ada84 Miałaś powtarzane już badanie krwi?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Czerwiec 2013

                          Aliska to gratuluję córki
                          Ja usg mam mieć na następnej wizycie, na początku lutego. Mam nadzieję, że wtedy też poznam płeć maluszka.
                          Właśnie byłam wczoraj u lekarza i upomniałam się o badania. Także mam skierowanie na badanie z glukozą. Podejrzewam, że jakbym się nie upomniała, to przez całą ciążę miałabym aż jedno badanie krwi. Mój lekarz to jakaś porażka.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Czerwiec 2013

                            Ada walcz o swoje, bo widze ze w Polsce lekarze co niektórzy maja w d.... zdrowie kobiety i dziecka !! ja tu póki co to wszystkie badania podstawowe i nieobowiazkowe zrobiłam, przedemną kolejne badanie krwi, moczu, glukozy za tydzień mam usg na 2 trymestr, mam nadzieje ze mój mąż bedzie mógł ze mna isc, chcialabym aby zobaczył swoja pocieche

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Czerwiec 2013

                              Chyba zapiszę się na jedną wizytę prywatnie, do tej lekarki co chciałam chodzić. Niestety na kasę nie ma miejsc, ale przynjamniej zrobiłaby dokładne badania. Zadzwonię dziś może się uda jeszcze w tym tygodniu.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Czerwiec 2013

                                Dobre wyjście, tylko jak pójdziesz prywatnie na wizytę do niej, to za wszystkie zlecone przez nią badania również zapłacisz.... ostatnio tylko za dwa badania krwi toksoplazmozę i CMV zapłaciłam przy zniżce 15% 165 zł.... sama chodzę na wizyty prywatnie, ale tylko dlatego że jestem objęta ubezpieczeniem z pracy mojego męża w ramach, którego mam wizyty u wszystkich specjalistów za darmo, usg i podstawowe badania ( morfologia, analiza moczu, usg itp) też za darmo. Miesięczny abonament za kartę kosztuję mnie 24 zł....)) Muszą mi zapewnić w ciągu 48 godzin od zgłoszenia wizytę u takiego lekarza jakiego chcę. Wiadomo inaczej traktują pacjenta na wizycie prywatnej, a inaczej na fundusz.....
                                Ale czasem warto jest poświęcić trochę pieniędzy,pójść na prywatną wizytę i upewnić się że wszystko ok.
                                Moja siostra całą ciążę chodziła na fundusz do lekarza o raczej kiepskiej opinii, bo u innych, lepszych miejsc nie było, ale żeby się upewnić że z maluszkiem wszystko ok, raz na mniej więcej dwa miesiące chodziła na prywatną wizytę z usg to bardzo dobrej specjalistki i przynajmniej spała spokojnie więc polecam takie rozwiązanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X