Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Pamka rozumiem CIę doskonale ja po dniu w domu też do głowy dostaję....
    Wczoraj już wychodziłyśmy ale wróciłam się bo wichura taka się zerwała że masakra
    dzisiaj też brzydko.
    Co do auta to my już po mechaniku poszło 1200 a jeszcze opony musimy kupić. Dobrze że becikowe jeszcze jest bo nas podratuje co nieco.
    A wczoraj mała urządzała sceny wieczorem, dostała butle wypiła i chce jeszce a wcześniej na cycku była. musiałam ją przemęczyć trochę bo już się jej ulewało z przejedzenia, więc była awantura. na szczęście o 24:00 się uspokoiła, jak wypiła wszystko ode mnie i jeszcze 90 z butli.... muszę o tym z lekarką porozmawiać bo mi asię to nie podoba w nocy i w dzień jest ok ale popołudniu i wieczorami chce jeść cały czas, i to nie chodzi nawet o cycyka bo ona je a jak nic nie ma to wyciągnie z butli wszystko . Herbatki czy wody nawet nie tknie..... smoka oczywiście też
    o tym tajemniczym e przy wyniku z bioderek też z niż porozmawiam może ona mi wyjaśni, wkurzający są tacy lekarze jak ten ortopeda, przecież powinien choć jednym zdaniem coś mi powiedzieć a nie w taki sposób

    Kruszyna myśl o tym tak że to tylko 4 tygodnie, zleci ci nie będziesz wiedzieć kiedy.
    Jak też muszę małej dokupić zabawki do maty bo chłopcy gdzieś pogubili swoje na szczęście zawieszki zostały.Tylko muszę najpierw z domu wyjść co nie jest łatwe ostatnio przy moim cycusiu i pogodzie....
    Jutro mamy w przedszkolu imprezę z okazji dnia matki i ojca piknik rodzinny chłopcy mają mówiś=ć wierszyk w domu Piotrek nie chce się uczyć ale pani mówi że w przedszkolu mówi ładnie a najlepsze było wczoraj. Babcia mówi mu żeby powtarzał za nią i czyta "Tata mnie kocha" a Piotrek na to : "Tata mnie nie kocha bo bije w dupkę, o tu" i tu zademonstrował nam jak to tata robi....... a poszło o to że wyleciał tacie na drogę i ten dał mu klapsa lekkiego za to dzień wcześniej.
    masakra ostatnio coraz częsciej to robią a do tej pory nie tylko że nie wbiegali na droge to jeszcze innych upominali że tak nie wolno.
    Kruszyna gratuluję zmniejszenia rozmiaru, ja na razie marzę o tym ale brzuch jeszcze jest choć już mniejszy, najgorsze jest to że nie mogę jeszcze miesiąc ćwiczyć przez tą cesarkę no i karmiąc małą muszę dobrze jeść.
    Last edited by bagnes; 23-05-2013, 10:23.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      a i coś mi Pawła zaczyna rozkładać rozpalony jakiś od wczoraj i jakby katar się zaczynał... dostał rano ibufen i krople do nosa mam nadzieję że nie będzie gorzej bo mi się znowu załamie jak do mamy i Oleńki nie będzie się mógł zbliżać. Zwłaszcza że on ma bzika na punkcie siostry, bawi się a co chwila przybiega ją przytulić pogłaskać. Piotrek tak nie robi choć pomaga mi ale nie tak bardzo jak Paweł.
      I dzisiaj obydwaj już ze mną spali, pytam ich co będzie jak tata znowu będzie w sypialni spał ( śpi cały czas w dużym na kanapie żeby go Olga w nocy nie budziła) a oni mi na to że tata już nie będzie tam spał bo tata ma kanapę w pokoju


      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        BAGNES Cyprian tez jest nie do okielznania na dworze, nieraz spacer z nim ksztuje mnie duzi nerwow:/

        Brzuch to tez mam.duzy i okropny ( i taki flakowaty, boczki i nie moge,sie go pozbyc.

        Czekam az em skonczy za niedlugo prace i bedzie mial przerwe, wybadam przez tel co go gryzie bo smsy gowno daja... a jyz dawno nie rozmawialismy





        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          dzisiaj Olga daje czadu 10 15 min jedzenia 5-max 20 min twardego snu masakra


          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            hej dziewczyny
            co u Was słychać bo u nas strasznie zimno i ponuro dzisiaj ale po południu idziemy do przedszkola na imprezę z okazji dnia matki i ojca. Mała z babcią zostanie bo z powodu pogody będziemy w przedszkolu a tam sala mała a w niej musi się pomieścić 25 dzieci z obojgiem rodziców.
            A poza tym dzisiaj znowu przegina z jedzeniem w nocy jest fajnie od 23-24 jak zaśnie budzi się co dwie godziny,rano nienajgorzej, ale potem zaczyna się maraton teraz śpi od 15 minut co jest niesamowitym sukcesem. Piła 2 h potem zaczęła zasypiać i pobudka co 5 minut. W końcu chyba się zmęczyła bo śpi ale zobaczymy jak długo. Nie chcę rezygnować z piersi ale jeżeli się nie uspokoi to będę musiała bo mi się serce kroi jak chłopcy przychodzą i ze smutkiem w oczach pytają "mama Ola znowu je?" albo "mama położ Olę choć do nas " i tak co minutę.nie mogę siedzieć z nią cały czas na cycyku, bo oni mnie też potrzebują. A poza tym mój pokrzywiony kręgosłup też nie daje rady,
            masakra
            Monika jak budowa? co z dzieciakami? napisz choć czy wszystko w porządku
            Doroti a co u Ciebie? bo już się martwić zaczynam
            BGKM, Pamka, Kruszyna a Wy jak po kawce? bo ja idę na moją "kawkę" czyli oszukaną pseudo kawę bo jedną "de lur" normalną a już dzisiaj zaliczyłam


            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              Hej

              Na poczatek wkleje wam linka do zdjec Igi bo wczoraj mialam wam tu wstawic i zapomnialam
              http://mamacafe.babyonline.pl/forum/...6&d=1369321688

              http://mamacafe.babyonline.pl/forum/...7&d=1369321729

              Ja wlasnie szykuje sie do drugiej kawki, nieraz nawet trzy wypije male
              Bagnes podziwoam cie !! Ja bym nie dala rady z takim karmienie, a mi od dwuch dni mala soi w donu nawet po dwie godziny az nudni ha ha





              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                wielkie GRATKI!!!!! dziewczyny

                u nas jakos leci,..ale niestety Sewerynek jest chorowitym Dzieckiem
                -Sewerynek Marek

                Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

                i 2 Córeczki:

                3250/53-SN-g:17:28



                i 3240/55-SN-g:11:14


                MiB-05.2010-[*]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  Hej dziewczynki
                  JA strasznie zabiegana jestem, w niedzielę mamy chrzciny więc mnóstwo pracy a do tego egzaminy w przyszłą niedzielę mam resztę. Kładę się spać o północy wstaję o 5 rano. Za to MArcelek grzeczny, zasypia około 22 a wstaje o 5 na jedzenie , gdyby nie to że mam tyle dodatkowych zajęć to mogłabym się wyspać
                  odezwę się w przyszłym tygodniu jak znajdę chwilę Dodaję zdjęcia Marcelka Trzymajcie się cieplutko w te zimne dni
                  Attached Files








                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    Dzien dobry, kto wpada na kawke?? nawet lyzeczke kakao sobie dodalam

                    Witam was cory marnotrawne i zla jestem ze tak malo napisalyscie:/

                    GAGAJ a co sie dzieje? Czemu malutki tak choruje, biedactwi musi Ci byc ciezko jeszcze z dziewczynkami..pisz di nas czesciej

                    MONIA ty to w ciaglym biegu :/ i powodzenia na egzaminach i oczywiscue na budowie i czekamy na zdjecia z chrzcin a maly boski ! Kurcze troche mi Cypriana przypomina

                    PAMKA jak humorek? Z em ok? A Antonio grzeczny? Bo moj to nie usluchany czesti na niego krzycze i w tylek dostaje a pozniej mam straszne wyrzuty, w donu jest ok a jak wyjdziemy gdzies to nic sue nie slucha do tego stopnia,ze dwa psy o maly wlos by go nie pogryzly... przez nasza Sonie albo dzieki niej on uwielbia kazde zwierze i mysli ze wszystkie sa tak lagodne jak nasza, nie da mu sie przetlumaczyc...a jak Zosia?

                    BAGNES jak po imprezce? Babcua dala rade? A jak nasz lakomczuch ja mam na odwrot i budzenie na cyca co godzine od 5 rano bo mala je,5 minut nieraz dluzej... jak zhe wieczorem.





                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      Musze na raty pisac bo mi zle z tel:/

                      Iga jak.zje wieczorem z,90ml modyfikowanego to nie je okolo 5 godzin, wczoraj.zjadla mleko za godzine cyci spala 6 godzin raz sie tylko przebudzila ake smoka dostala i zasnela.
                      Szcxerze ci wspolczuje musisz byc bardzo umeczona...a jak Pawel ? Przeszlo mu z ta choroba?

                      U nas masakrycznie zimno az,w piecu musialam napalic:/ wieje ze malo glowy nie urwie wczoraj robilam segregacje ciuchow a dzisiaj musze wszystko poskladac ake syf w donu w kazdym pokoju cos ... pezez miesiac bede sprzatac ake 3 worki ubran do pck pojdzie w pobiedzialek jest zbiorka
                      Wczoraj dostalam od kokezanki nosidelko z womaru , takiw bezowe ona prawie,wogoke nie uzywala.jest swietne leekie i w koncu bede mogla jak.bedzie pogoda wywiesic pranie na ogrodku albi gdzues dalej wyjsc na spacer z psem czy szybkie zakupy tylko temu malemu ****************ziochowi szybko sie nudzi pomimo ze mame widzi i ciagke do niej mowie ale wkladam ja na chwile po donu moze sie przyzwyczai.

                      Ja jestem dumna z Cypa od dwuch tygodni sam chetnie maluje nawet KOLORUJE , tetaz tez farbami marze.





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        MONIKA trzymam kciuki za egzaminy
                        Marcelek mały przystojniak
                        Gagaj pisz więcej co się z małym dzieje?
                        PAMKA co u was?
                        DOROTI zaglądasz do nas czasem?
                        BGKM Jak Gabi lepiej?
                        Ja też z tel więc muszę na raty bo mi posta skasuje


                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          KRUSZYNA Impreza super zrobili ramki na zdjęcia pani im porobiła fotki za raz będę wieszać
                          Paweł lepiej rano tylko nos zawalony ale potem ok mamy jeszcze krople na szczęście ze szpitala
                          a co do małej to mam metodę jak twardo zasypia daję jej smoka po kilku sekundach budzi się wściekła
                          zobaczymy na razie dajemy radę dzisiaj nawet posprzątać już zdążyłam a po butli w nocy też pośpi do 5h tyle że jeszcze odemnie musi wypić może jak będzie większa to będzie szybciej pić
                          tylko kręgosłup mi siada coraz bardziej i kolana
                          starość nie radość haha
                          Last edited by bagnes; 25-05-2013, 11:51.


                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            Olga po kąpaniu leżąc na brzuchu podniosła się tak wysoko że się wywróciła na plecy...prawie wyprostowała rączki
                            Dla mnie to szok chłopcy mieli prawie 4 msc jak się podnieśli pożądnie
                            KRUSZYNA Iga jest przecudna i jaka duża już
                            Last edited by bagnes; 25-05-2013, 20:13.


                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO ŚWIĘTA!
                              I Jak minął dzień?


                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Dzien dobry Mamuski SPOZNIONE ZYCZENIA KOCHANE!! jak wam minol dzien mamt?. Ja dostalam sliczna laurke z napisem DLA MAMY i bylam u taty na kawce, z mama troche porozmawialam bi dzwonila

                                Kto chetny na kawke???? Pisac mi tu szybko i duzo!
                                Ja zaprowadzilam mlodego do przedszkola, na makych zakupach bylam, u nas,w koncu piekne slonce alw chlodno- watpie zeby jutro tak bylo ladnie:/ w sobote na parku kolo mojego taty maja byc jakies kinkursy i zawody z okazji dnia,dziecka z drobnymi upominkami, ciekawe czy cyprian bedzie chcial brac w nich udzial i czt nie bedzie lalo





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X