Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: marzec 2013

    no mi się zmieniło...
    jeśli będzie dziewczynka będzie Marianna
    a jak chłopiec Wojtek (tu bez zmian)
    To już chyba ostateczna decyzja (hehehehe na 99%)
    Też nie mogę się doczekać kopniaczków
    No i tego usg
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: marzec 2013

      kopie
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        #63
        Odp: marzec 2013

        Kochana a jak to czujesz? bo mi od wczoraj dosyć często się wydaje że tak delikatnie kopie ale u mnie dopiero to 14Tydz.

        ja się źle czuje już drugi dzień , brzuch mam napięty boli mnie pęcherz trochę i wogóle jakoś tak dziwnie. wczoraj wieczorem zemdlałam dobrze że mnie em złapal





        Skomentuj


          #64
          Odp: marzec 2013

          witam...

          mi tez czasami wydaje się że brzuszek mi się napina. zwłaszcza jak długo stoję...
          Oj kochana uważaj na siebie... może się przemęczasz za bardzo. Dobrze że m złapał
          Kiedy masz wizytę następną?? Ja dopiero 18. Już nie mogę się doczekać
          a te kopniaki odczuwam jak takie delikatne bardzo delikatne uderzenia od środka. rano ale wieczorem chyba bardziej. tylko kilka razy w ciągu dnia. czasami mam wrażenie, że całe podskakuje.

          Dzisiaj u nas brzydko...
          i M na popołudnie wiec od 14 do końca dnia sami. I jutro tak samo... buuu... najbardziej lubimy być wszyscy razem... zwłaszcza w niedzielę chciałabym żeby M był w domu. No ale trudno...

          pozdrawiam
          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












          Skomentuj


            #65
            Odp: marzec 2013

            Ja mam 24 wizytę kurcze to ja właśnie coś takiego czuje ale to niby za wcześnie.
            to łączmy się w bólu em też już poszedł do pracy ale ja się cieszę bo ostatnio nam się nie uklada. wogóle mam straszne doły ostatnio tak się cieszyłam a teraz wszystkiego mam dość!





            Skomentuj


              #66
              Odp: marzec 2013

              a ja na poprawę humoru i za namową siostry zakupiłam na szafce za całe 20zł z przesyłką komplecik
              Attached Files





              Skomentuj


                #67
                Odp: marzec 2013

                witam

                wiesz nie jesteś sama, bo jedyne na co mam ochotę to NIC.
                takiego lenia dawno nie miałam. jestem rozbita i trudno mi się za cokolwiek zabrać. Często mam stany melancholii.
                A jeśli Chodzi o M to też nie jest za różowo.
                Czasami jest ok ale też mu ostatnio odbija. Może też jest w ciąży hehehe
                Albo ma PMS

                ciuszki śliczniutkie.
                Ja się jeszcze powstrzymuje chociaż ostatnio widziałam takie śliczne body w serduszka. Gdyby było żółte albo zielone, ale niestety tylko czerwone

                Uciekam pichcić obiad
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: marzec 2013

                  Zarejstrowałam się na środę na 17 do lekarza , brzuch mnie po bolewa, ciągnie, przy zmianie pozycji kłuje nieraz i trochę delikatnie po bolewa tak jak na @ mam nadzieję że wszystko w pożądku z maleństwem . tak się martwie. . .
                  Młody w przedszkolu od razu poszedł się bawić ze swoją dziewczyną rozpaliłam trochę w piecu bo u nas strasznie zimno rano młodemu ubrałam kurtkę zimową zeszłoroczna tak wiało .
                  idę zupkę nastawić i ogarnąć bo o 13 po mlodego a potem na torta moja najmłodsza siostra 18 ma





                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: marzec 2013

                    Oby wszystko było w porządku
                    Daj znać zaraz po wizycie... Ale zobaczysz wszystko będzie ok. Może się przemęczyłaś...??
                    Miłej imprezki
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: marzec 2013

                      Boże ale u nas wieje i jakie chmury , byłam na chwilę za blokiem z psem i myślałam że mi głowę urwie.

                      raczej nie przemęczenie bo od tygodnia nic nie robię tylko obiady , i dla tego em jest bardzo szorstki i nie miły u mnie też od paru dni deprecha pełną parą i koszmary nawet po 2 w ciągu nocy. tak podejrzewam że może to pęcherz i stąd te bóle ? ? ?
                      a jakie witaminy bierzesz bo mi gin kazał brać teraz te femibion natal czy jakoś tak ale to prawie 70zł kosztuje chyba że jest akurat promocja i nie wiem czy jakiś innych nie brać ?

                      Ide zaraz po mlodego dzisiaj zrobiłam kartoflankę ale pyszna wyszła





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: marzec 2013

                        No nie gdzie wy kobitki ?

                        zimno zimno zimno i do tego szaro . kurteczki zimowe wyciągnięte nie mam zamiaru marznąć

                        co dzisiaj porabiacie? u mnie w planach lekarz i kawka u brata em , cyprian się z kuzynem po bawi a w sobote chrzestna młodego chce nas zabrać do kinderplanety i na obiad, niewiem jak ja dam rade pół godziny w samochodzie . nie chce mi sie za bardzo

                        nie wiem ile młody w tym przedszkolu wytrzyma od ponad 3tyg cały czas mu ten katar się utrzymuje i kaszle





                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: marzec 2013

                          No i jednak te bóle nie były normalne mam skierowanie na mocz być może to pęcherz , na HBS WR . 2 Opakowania duphastonu , no spa i jeszcze jakieś globulki jak wyniki będą ok i nic nie bedzie się działo to za 2tyg wizyta. mam odpoczywać . . . załamka mnie bierze nie wiem co z wyjazdem sobotnim robić ??





                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: marzec 2013

                            wiesz nie chce Ci się rządzić ale może sobie odpuść ten wyjazd sobotni...
                            nie martw się, dostałaś leki, będziesz duuużo odpoczywać i będzie dobrze... napewno

                            ja dzisiaj mam zły dzien. zaczął się dobrze ale się zepsuł delikatnie mówiąc... czasami chciałabym mieszkać na bezludnej wyspie... albo tak z 400 km od mojego miejsca zamieszkania...
                            a skad ty jesteś jeśli można zapytać...??
                            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: marzec 2013

                              Ja ogolnie mam zły tydzień a w sobotę na 100% nie jadę bardzo źle się czuje po tych tabletkach i znowu wymiotuję

                              ja jestem z dolnego śląska w miejscowości koło legnicy mieszkam.





                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: marzec 2013

                                Hejka

                                Melduje sie

                                zyjemy brzusio powoli rosnie....Jesien mnie dobija;(
                                -Sewerynek Marek

                                Lista Marcowa2013-strona 2-post 13

                                i 2 Córeczki:

                                3250/53-SN-g:17:28



                                i 3240/55-SN-g:11:14


                                MiB-05.2010-[*]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X