Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone przed 2015 rokiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    majóweczki

    Witam!
    co tutaj tak pusto?
    nie ma nikogo na termin majowy?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: majóweczki

      witam, ja mam termin na 8 maja

      Skomentuj


        #18
        Odp: majóweczki

        ja dopiero na 25 maja

        Skomentuj


          #19
          Listopadówki'13

          Gdzie się podziewają listopadówki 2013?

          Skomentuj


            #20
            Odp: majóweczki

            a jak tam samopoczucie?

            Skomentuj


              #21
              Sierpniowe Mamusie 2013

              Hej, widzę że jeszcze tu pusto... Czy jest nas tak mało, czy może podobnie jak ja, nie wiedziałyście co napisać jak zacząć, w sumie weszłam tu już chyba 3 raz i jak zobaczyłam, że dalej pusto to się przełamałam żeby napisać

              Jestem z Krakowa, mam już malutką 17-miesięczną perełkę Julkę teraz zostanę mamą po raz drugi, termin mam na 12 sierpnia, a płci jeszcze nie znam, ale mam nadzieję, że już wkrótce się dowiem, szczerze mówiąc chciałabym by była to dziewczynka (Emilka) a za to mąż i chyba prawie cała rodzina obstawiają chłopca (Konradek).

              Mam nadzieję, że niedługo dołączycie do dyskusji drogie mamy i pocieszycie miłym słowem Tak apropos dodam, że jak szłam rodzić Julkę, cieszyłam się jak głupia, wyczekiwałam dnia porodu i stresu nie było żadnego, a teraz trzęsę się jak osika na myśl o porodzie, choć nie powiem, że i zimne poty mnie oblewają jak myślę o wychowaniu dwójki dzieci, nie wiem co mnie po prostu czeka


              Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamy i czekam na wasze wpisy
              Last edited by gussx33; 19-03-2013, 14:22.






              Skomentuj


                #22
                Odp: majóweczki

                naprawdę nie ma juz nikogo na termin majowy ??

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Roczny urlop macierzyński

                  Witam!
                  Wątek dotyczy przyszłych mam, które urodzą po 17 marca 2013 i będą miały prawo do skorzystania z rocznego urlopu macierzyńskiego
                  W wielu artykułach zaznaczono, że aby dodatkowe pół roku urlopu macierzyńskiego było płatne 80, a nie tylko 60%- należy zadeklarować pracodawcy chęć skorzystania z niego jeszcze na dwa tygodnie przed planowanym terminem porodu. Czy któraś z Was składała już może taką deklarację? Wiecie jak to ugryźć? Jak sformułować po polsku, aby nikt nie mógł się do niczego przyczepić?
                  Czekam na podpowiedzi...


                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Roczny urlop macierzyński

                    Witaj
                    Byłam dzisiaj w zusie i poinformowali mnie że formalnie te przepisy jeszcze nie weszły w życie(sejm nie zatwierdził ustawy) więc nie można składać takiego wniosku. Do września mają sie wyrobić a nawet planują do końca kwietnia, ale jak na razie i tak żaden zus nie przyjmie żadnego pisma w tej sprawie bo oni nie otrzymali jeszcze żadnych wytycznych. Tak więc pozostaje nam czekać i śledzić sprawę, albo pogodzić sie z opcją 100% a potem 60%.


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Roczny urlop macierzyński

                      Dzięki Bagnes!
                      A ja dziś rozmawiałam z księgową w moim zakładzie pracy, powiedziała mi że była w ZUSie i mam złożyć u pracodawcy DEKLARACJĘ chęci skorzystania z tego dodatkowego pół roku, nie wspominała że jeszcze może się coś zmienić...
                      No nic, jak już ułożę jakoś sensownie to pismo, to zaniosę- niech sobie leży w kadrach w razie "W"


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Coś kwiecień opustoszał...

                        Witajcie Kochane!

                        Widzę, że marzec oblegany ;-) Ja mam termin porodu wyznaczony na 3 kwietnia ale jak same wiemy wszystko sie moze zdarzyc i nie wiadomo czy nie powinnam takze wpisac sie w mamy marcowe

                        Czekam na inne kwietnioweczki!! Pozdrawiam!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Coś kwiecień opustoszał...

                          witam
                          marzec oblegany bo kwiecień też tam zagościł i piszemy razem więc zapraszamy do nas


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: majóweczki

                            Ja mam termin wg cyklu na 16maja, a wg usg na 8maja. Liczę na ten wcześniejszy termin jak się czujecie? Bo ja jestem kolejny raz chora Moja córka uczennica poczęstowała mnie katarem i rozwinęło się naprawdę ostre przeziębienie. Zdrówka życzę i wytrwałości! Milej pewnie leciał by czas, gdyby za oknem była wiosna, a nie ta dołująca zima :/

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Coś kwiecień opustoszał...

                              Tak jak pisze Bagneszapraszamy do nas ja mam termin na 4 kwiernia wiec tak jak ty, a bedzie nam bardzo milo bo marcowki nam sie rozpakowaly i niema
                              ja dla nas czasu





                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: majóweczki

                                no niestety ta zima ciagnie sie i ciągnie i jakoś końca nie widać . Mnie przeziebienie trzyma juz z miesiąc i nawet dostałam ostatnio antybiotyk , bo myslałam że sobie juz nie poradze , ale jakos nie do konca mi pomógł , choc jest juz duzo lepiej , na szczescie syna nie bierze . Co do terminu od poczatku mam skrócona szyjke i lekarz kazał mi nie robić nic więc pewnie nie dotrwam do końca, ale jak tu nic nie robić jak się ma małego łobuza pełnego energii w domu Równiez życze duuużoooo zdrówka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X