Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze plany urlopowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Nasze plany urlopowe

    Ja też dowiedziałabym się czegoś więcej na temat tego miejsca. Póki co jednak przeglądam fajne propozycje noclegów na http://www.wyskocznawakacje.pl/noclegi . Jest to bardzo fajna stronka, na której można szybko znaleźć ciekawe miejsca noclegowe, przy czym możemy dokładnie określić, jaki tym hotelu czy pensjonatu nas interesuje, a także od razu dokonać rezerwacji. Tak sobie myślę, że może w tym roku wybiorę się z rodzinką nad Solinę. Co o tym sądzicie?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Nasze plany urlopowe

      Każda mama wie, że wybór odpowiedniego noclegu nad morzem to podstawa. Dzieci lubią dokazywać, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest domek letniskowy, a nie mieszkanie. Warto zatem odpowiednio wcześnie odwiedzić noclegi Łeba gdzie bez problemu znajdziecie odpowiedni domek.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Nasze plany urlopowe

        Ja polecam też stronkę internetową Dziecichatki.pl są tam polecane noclegi właśnie dla rodzin z dziećmi, orodki są odpowiednio wyposażone.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Nasze plany urlopowe

          My już mamy zarezerwowane noclegi na wakacje. Wybieramy sie nad nasze polskie morze. Wprawdzie braliśmy pod uwagę wakacje zagraniczne ale postanowiliśmy jednak zostać tutaj w kraju. Zobaczcie co dzieje się za granicą Nie wybiorę się z dziećmi na wakacje w jakieś niebezpieczne miejsca.

          Mamy zabukowany ten apartament:
          http://www.dhapartamenty.pl/pl/stron...mienic-ix.html

          Spokojnie powinien nam wystarczyć bo ma 2 pokoje. Płacimy 250 zł za dzień.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Nasze plany urlopowe

            My mamy zarezerwowane wczasy w Bułgarii, ale im bliżej wyjazdu tym mam większe wątpliwość, co do takiej podróży z 9 miesięcznym dzieckiem, dlatego pewnie ostatecznie wylądujemy nad polskim morzem chociaż na kilka dni.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Nasze plany urlopowe

              Mój mąż jest kierownikiem marketu budowlanego i niestety nie możemy sobie pozwolić na wczasy w sezonie letnim. Poza tym w planach mamy budowę domu. Może w zimie uda nam się wyskoczyć na kilka dni w góry


              Skomentuj


                #37
                Odp: Nasze plany urlopowe

                No właśnie, a co z dzieciakami robicie? Bo to w sumie jest moim zdaniem większy problem niż wakacje dla dorosłych. Mnie wystarczy cisza i spokój gdzieś nad wodą i już jestem zadowolona, ale dzieci się nudzą w takich okolicznościach. Macie jakieś sprawdzone kolonie czy obozy dla młodszych dzieci? Myślałam by wysłać swoją 11 letnią córkę gdzieś za granicę, koleżanka podpowiedziała mi tę ofertę http://www.jaworzyna.com.pl/oferta/775/terminy bo w sumie jest już od 10 lat. Koleżanki syn był gdzieś też za granicą od tego organizatora ale nie pamiętam gdzie, chyba hiszpania i mówiła, że mu się podobało. Więc może i ja się skuszę, bo cena na malcie czy w Polsce to nie jest duża różnica.

                A wy wysłałybyście 11 dziecko na taki obóz za granicę? Nie za małe?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Nasze plany urlopowe

                  Mi marzą się wakacje nad morzem.
                  Trafiłam przedwczoraj na noclegi przy plaży w Gdansku i chyba się tam zatrzymam. Nad morzem nie byłam od lat i fajnie byłoby tam pojechać z całą rodzina.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Nasze plany urlopowe

                    To my chcielibyśmy w tym roku pojechać w końcu na zagraniczne wakacje. Chciałabym sie do nich jak najlepiej przygotować dlatego sporo czytam. Dzięki temu artykułowi http://zdzieckiemdo.pl/z-dzieckiem-d...po-karte-ekuz/ dowiedziałam się że jest coś takiego jak karta EKUZ i że zdecydowanie warto zabierać ją na takie wyjazdy

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Nasze plany urlopowe

                      Ja już się rozglądam za ofertami na wakacje. Najbardziej atrakcyjne ceny są chyba na suncenter.pl. W tym roku chyba czeka nas wyjazd na Chorwację! Na razie nic nie mówię dzieciakom - to będzie niespodzianka Mam nadzieję, że się ucieszą

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Nasze plany urlopowe

                        Chorwacja jest bardzo atrakcyjna, to nie tylko morze i piękne plaże, baza noclegowa http://www.edom.pl/noclegi/hr/chorwacja/ jest bardzo duża i zróżnicowana a cały kraj ma ogromną ilość atrakcji do zwiedzania.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Nasze plany urlopowe

                          Ja teraz mam zamiar spędzić ze znajomymi kilka dni nad Soliną. Tylko nie jakieś dziwne noclegi, tylko domki, zresztą, wybór jest ogromny! Solina domki - zwłąszcza, że ceny można znaleźć naprawdę niskie! Tylko niech sie troche pogoda jeszcze poprawi i wyjdzie wiecej słońca

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Nasze plany urlopowe

                            W tym roku planujemy Lloret de Mar bo mój chłopak znalazł atrakcyjną ofertę na suncenter. W tamtym roku za to byliśmy na Zakynthosie. Jak dobrze znaleźć kogoś kto ma podobne zainteresowania do Ciebie i kocha podróżować

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Nasze plany urlopowe

                              Malbork jest popularnym miejscem w Polsce i ma wiele ciekawych atrakcji turystycznych, nie tylko Zamek Krzyżacki. W Malborku można wybrać się na rejs po Nogacie oraz odwiedzić jedną z kilku atrakcji dla dzieci.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Nasze plany urlopowe

                                Odwiedzę w tym roku urokliwą miejscowość nadmorską jaką jest Międzywodzie. Zatrzymujemy się z rodziną w apartamencie Posejdon. apartament Międzywodzie Strzeżony kompleks, w którym znajduje się ów apartament wydaje się być idealnym miejscem na spędzenie kilku dni nad morzem.
                                Noclegi Grzybowo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X