Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki z firmy Nivea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

    Moja Córeczka doskonale toleruje kosmetyki Nivea Baby (w przeciwieństwie do mnie, ja nawet tych przeznaczonych dla niej nie mogę stosować). Wykorzystujemy całą gamę z tej serii i jesteśmy w pełni zadowoleni z rezultatów.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

      Ja uzywam zamiennie nivea z jahnsons baby, kremy zawsze mam z nivea ale juz np szampon czy zel do cialka wole z Jahnsona sa po prostu lepsze i maja swietny zapach no i rumiankowy dla malej blondyneczki jest jak znalazl , wloski sie swietnie rozczesuja
      Zuzia




      Skomentuj


        #18
        Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

        Ja także używam kremów nivea,bo co do reszty kosmetyko to już zamiennie,w zależności od tego co podejdzie dziecku,od rodzaju skóry itd. Ale kremów trzymam się raczej jednych- Nivea,są dobre,w sam raz na podrażnienia czy odparzenia.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

          Mam dla siebie krem Nivea soft i balsam po kąpieli dla dziecka Nivea baby. Krem pod oczy i krem do buzi dla niemowląt. Jestem bardzo zadowolona.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

            Ja najczesciej kupuje zwykly niemieski krem Nivea. Dla dzieci kupuje mydełko nivea baby Jestesmy z ta marka od lat

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

              Nivea ma fajne kosmetyki, bardzo fajne żele por prysznic, super dezedoranty i oczywiście typowy balsam i krem do ciała, który od lat jest taki samy- uwielbiam go. Latem krem do buzi nivea soft

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

                Dla mnie zawsze był niezastąpione niebieski krem Nivea ,który od lat był kupowany A właśnie ostatnio jakoś zapomniany

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

                  Dla mnie ten niebieski uniwersalnny- pierwszy kosmetyk tej firmy to niezbędnik, i ważne jest aby był w tej metalowej puszce

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

                    U mnie od lat króluje ten biały, sensitive, ale dolewam do niego olej jojoba, zakupowany zawsze osobno, najpierw do olejowania włosów, potem niby na rozstępy ale teraz dodaję go go kremów

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

                      Od urodzenia mojej malutkiej używamy tylko penaten niestety cieżko go dostać w Polsce a dawno nie było u Nas nikogo kto mieszka za granica no i zostaliśmy zmuszeni by kupić nivea kremu do buzki po kapania powiem Wam,ze nie jest zły i skłonił Nas także byśmy kupili krem z tej samej firmy do smarowania buzki gdy wychodzimy na dwór xD

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

                        Z firmy Nivea używam kremu Nivea na każdą pogodę, mleczko do ciała i płyn do kąpieli. Kosmetyki nie podrażniły skóry moich dzieci, ładnie pachną i jestem z nich bardzo zadowolona


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

                          Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                          Od urodzenia mojej malutkiej używamy tylko penaten niestety cieżko go dostać w Polsce a dawno nie było u Nas nikogo kto mieszka za granica no i zostaliśmy zmuszeni by kupić nivea kremu do buzki po kapania powiem Wam,ze nie jest zły i skłonił Nas także byśmy kupili krem z tej samej firmy do smarowania buzki gdy wychodzimy na dwór xD
                          Penaten to ten krem w okrągłym opakowaniu z niebieską zakrętką ? Jeśli to ten to na pewno jest dostępny w pl a na pewno można go zamówić w internecie
                          Z kremu nivea również jestem zadowolona chociaż i z innych też

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

                            Przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona z kosmentyków NIvea dla dzieci ale jakoś nie przypadły mi kosmetyki dla mnie ;/ kremy wydają mi się tłuste a szampon obciąża moje włosy

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

                              U mnie obowiązkowo zawsze musi być krem nivea ten taki okrągły. Świetnie się sprawdza przy bardzo suchej skórze. Szampony akurat mi nie pasują, a kosmetyków dla dzieci nie miała z tej firmy.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Kosmetyki z firmy Nivea

                                Kiedyś pamiętam był tylko taki krem nivea- ten właśnie klasyczny w okrągłym opakowaniu i każdy był zadowolony, jestem w szoku że nadal utrzymuje się na rynku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X