Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chwila nieuwagi i....co zrobiło Wasze dziecko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chwila nieuwagi i....co zrobiło Wasze dziecko?

    Amelka co chwila wymyśla co mogłaby zrobić gdy Mama nie widzi.Dziś powkładała wszystkie klamerki do pralki a Babcia ich wszędzie szukała hihi
    Bądź też wchodzi na kanapę i ściąga figurki ale tylko wtedy gdy nikogo niema w pokoju , ajj wymieniać mogę w nieskończoność ale to potem.
    Teraz Wy się pochwalcie
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    a mój Julek wie,że nie może skakać po łóżku, łóżeczku, kanapie,
    ale jak mama nie widzi
    a jak się zbliża to Julek, zatrzymuje się w sekundzie, oczy w sufit, jakby umiał gwizdać to by gwizdał - w sensie "nic nie robiłem, nie skakałem"
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      Ja to muszę pamiętać, żeby żadne noże na stole czy szafkach nie leżały. Ostatnio siedzę sobie na kibelku (mam drzwi otwarte, żeby słyszeć co Julek robi) i przyniósł mi nóż.... wielki tasak.
      Albo zawsze bierze myszkę i się głośno śmieje bym go zauważyła, wtedy jak podchodzę do niego i mówię "oddaj myszkę" a on z nia ucieka (oczywiście cały zadowolony), jak już nie ma gdzie uciekać to mi ją grzecznie oddaje.
      Albo np wszystko wrzuca do kibelka... wyławiałam już szczoteczki do zębów,
      klucze do mieszkania, Julkowe zabawki do kąpieli.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        moja królewna często gęsto jak cos chce od niej to mi ucieka...
        nauczyłam sie nie klaść nic gorącego na stołach,szafkach,bo już mam nauczkę,a to są sekundy..

        wtedy kiedy nie patrzę,to robi to czego jej zabraniam: otwiera komody,szyflady,wyrzuca ubranka itd..

        Skomentuj


          #5
          moj Kubus zrobil wczoraj mix wysypal cukier i drozdze na podloge. wszystko ladnie wymieszal i probowal dzisiaj dorwal sie do bulki tartej. na szczescie szybko interweniowalam i nie bylo duzo sprzatania.
          do tego zaczyna wyrzucac do kosza na smiecie rozne przednioty.
          Jakub 19.05.2008

          Skomentuj


            #6
            Hihi Tree Julek to taki łobuz co?
            Ja śmieje się razem z Amelką gdy ona broi , a jak zauważy że ja patrzę dostaję takiego bzika że ucieka i się śmieje na całego aż czkawki dostaje
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              z tym nożem to o zgrozo!!!

              ale śmiesznie masz ze szczoteczkami w kibelku

              u nas dodatkowo mamy etap odkręcania kremów, balsamów do ciała i smarowania nimi wszystkiego co popadnie...
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Iza tak, on jest taki dość niesforny.

                A ja mu pozwalałam zawsze otwierać szuflady, wszystkie majtki, staniki i skarpetki walały się po całym mieszkaniu i teraz już tego nie robi. Za to dorwał się do szafek kuchennych i próbuje bawić się garnkami i talerzami, ale tego
                zabraniam i stanowczo grożę palcem
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  a i jeszcze najgorsze chyba co Julek uwielbia to psikanie kilka-kilkanaście razy zapachem w kibelku,
                  o mój boże, udusić się można!!!ale zanim go od tego odczepię to kilka razy jeszcze dodatkowo psiknie
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    #10
                    Iza ooo właśnie kremy !!! przypomniałaś mi ... wczoraj wchodzę do Julkowego pokoju bo zaniepokoiła mnie cisza... wchodzę patrzę a on zajada się Sudocremem cały był biały, w buzi biało.

                    Ja nie wiem skąd te dzieci takie pomysły mają... no niesamowita wyobraźnia
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      z tym tasakiem jak siedzisz na tronie to jak z horroru..hahaha
                      a

                      Skomentuj


                        #12
                        AA przypomniało mi się , Amelka namiętnie czeka aż ktoś otworzy bramkę do kuchni aby pogrzebać w psiej misce a to rączką w wodzie pochlapać albo suchym pokarmem się poczęstować

                        Czasem mam wrażenie że Amelka to chłopak w spódnicy
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          #13
                          w sumie to muszę przyznać, że mój Julek nigdy nie wyciągał mi z szuflad i z szafek ubrań, ale w kuchni "lubi" ryżem się pobawić, mąką, makaron wyciąga z pojemników,
                          nie korci go psocenie jako takie dzięki Bogu,
                          ale za to ciągle biega i skacze bez celu a tego mam czasami dosyć
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            #14
                            Ale się rozpisałyście , aż nie sądziłam że takie wzięcie będzie
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              #15
                              izabel boś fajny temat rzuciła
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X