Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oswiadczenie dobrej woli...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    tree to te oświadczenia cos kosztują??? toż to kawałek kartonika. u nas w galerii to roznosili po sklepach.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #17
      Moja rodzina wie ze zgadzam sie na pobranie organow. Moze kupie takie oswiadczenie i wloze do portfela ...
      Jak mialam 15 lat zmarl moj kolega ( tez 15 letni ) . Pekl mu tetniak, w dzien przed jeszcze gral pod blokiem w pilke, w nocy poszedl do ubikacji i tam zemdlal.W szpitalu,po probie zoperowania , podlaczono go do aparatury i czekano na decyzje rodziny o odlaczeniu i ew przekazaniu organow. Rodzice sie zgodzili, sa bardzo religijni i ta wiara dodatkowo pomogla im w podjeciu decyzji. Wiem ze serce dostala dziewczyna z Krakowa, rogowki jakis kilkulatek.Wiecej Ci rodzice nie wiedza. Mysle ze to wielki gest - jeden czlowiek umiera ale kilkoro dostaje nowe zycie.

      Pinki z tym to roznie jest. Mi kiedys w stacji krwiodastwa powiedziano ze tylko wydane oswiadczenie przez kogos tam moze byc akceptowane. Mozesz sama napisac sobie na kartce ze po smierci chcesz przekazac organy a czy lekarze to uznaja to juz ich sprawa.

      Skomentuj


        #18
        możesz sobie napisac a możesz tez wydrukować z netu, na tej stronce jest więcej informacji i wzór do pobrania: http://www.poltransplant.org.pl/ow.html

        ja sobie wydrukowałam i okleiłam taśmą przezroczystą, żeby tak szybko się nie zniszczyło
        będzie Weronika

        Skomentuj


          #19
          Pinky masz rację, nawet można sobie samemu napisać Ale ja wzięłam udział w akcji i przyszło mi takie oświadczenie już gotowe. Jest takie jak karta kredytowa, więc i trwalsze
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj

                 
          Working...
          X