Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    też gdzieś czytałam, że coraz więcej lekarzy nie uważa za konieczne usuwanie nadżerek. ale jeśli jest możliwość usunięcia, to chyba dobrze, po co z tym chodzić i myśleć czy jest wszystko ok czy już rak powstaje?

    Skomentuj

    •    
         

      Tree ja po zabiegu zaopatrzylam sie w mega zapas chusteczek do higieny intymnej i z nimi wszedzie łazilam bo trza uwazac by sie zakazenie jakies nie wdalo . Lepiej zalatwic sprawe i miec z glowy
      Last edited by Goplana; 15-05-2009, 20:44.

      Skomentuj


        Madzia masz rację, ja to cały czas myślę, czy oby nadżerka jest nadal nadżerką czy już czymś gorszym.

        dzisiaj jak mi powiedzieli, że wypalanki nie bedzie bo trzeba się podleczyć to zamarłam

        Gopi o widzisz... dobry pomysł, też się zaopatrzę w chusteczki
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Madzia a czy Ty gdzieś pisałaś czy masz córkę czy syna? W jakim jest wieku dzieciątko ?
          Przepraszam, ale chyba nie doczytałam
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Treeno to sie niepotrzebnie nadenerwowalas,troche szkoda bo pewnie chcialabys miec to juz za soba a tu jeszcze bedziesz musiala czekac.
            Kurcze ja tez sie tak nad swoja nadzerka zastanawiam bo czy kiedys w pl czy teraz w fr lekarze mowili mi ze jest mala i nie trzeba usuwac ale czy to nie jest troche taka "bomba zegarowa"?

            Skomentuj


              a w ogóle lepsza jest wypalanka czy wymrażanie? bo mi ginka powiedziała, że daje mi pół roku i jak sama nie zniknie (bo niby lubią same znikać), to wymrozimy.
              Tree mam córeczkę, ma 7,5 miesiąca.

              Skomentuj


                Wymrażanie jest to nowsza metoda i podobno lepsza niż wypalanie, tak mi powiedzial lekarz.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Tak, Ania ma racje. Wymrażanie jest lepsze, ale nie jest refundowane.
                  Także w przychodni jest tylko wypalanka A ja nie chodzę prywatnie

                  Madzia
                  a jak córcia ma na imię ?
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Ja zapłaciłam 160 zł za zabieg.Byłam w przychodni u lekarza ten mnie zbadał zrobił cytologię i zaprosił do prywatnego gabinetu na zabieg i kasę wziął tylko za zabieg a za wizytę nic.
                    Last edited by anna31; 15-05-2009, 21:01.


                    Skomentuj


                      Wiecie ciezko powiedziec czy lepsze czy gorsze - skutecznosc bardzo podobna. Wymrazanie nowoczesniejsza metoda . Z kuli mnie wszystko jedno moga ogrzac, zaziebic czy co oni tam jeszcze robia - byleby dzialalo.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja mam to szczęście, że M wykupił nam abonament w swojej przychodni, także nie będę płacić
                        a córeczka nazywa się Joanna

                        Skomentuj


                          Gopi no właśnie wypalanie jest metodą inwazyjną bo powoduje skrócenie szyjki. Może mieć to potem konsekwencje w donoszeniu ciąży czy porodzie (tyczy się to bardziej kobiet nie posiadających dzieci) stąd mój gin właśnie sprawdzał w karcie czy rodziłam.
                          Przemyślałam sprawę i zadzwonię do niego i popytam jeszcze czy może by mi nie wymroził tego prywatnie. Zobaczymy co powie
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Hej dziewczyny
                            Widzę że temat nadżerki ,to i ja się wypowiem.

                            Ja miałam gdy szłam z wizytą podczas ciąży.A gdy poszłam po 6 tyg od porodu lekarz powiedział że niema , gdyż mówił że ciąża sprawia że znika.Taki sam przypadek miała moja Mama wiec moze to rodzinne
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              DZiewczyny mozecie sie zalogowac na swoj nick w tym nowym polki i mama cafe?
                              Bo pisza ze mozna na ten sam nick ale ja nie moge
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Tree wiem na czym polega wypalanka Mi o sama skutecznosc chodzilo. Moj lekarz powiedzial ze ja mam na tyle dluga szyjke ze nie powinno byc problemow.
                                Maz dzis jednak w pracy ... i wez tu cos czlowieku planuj. Pogoda zapowiada sie kiepsko a ja musze na zakupy isc z mlodym.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X