Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chwila nieuwagi i....co zrobiło Wasze dziecko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Hehe moj chodzi z napojami 2 l po mieszkaniu

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
      Hehe moj chodzi z napojami 2 l po mieszkaniu
      Amelka robi to samo , a czasem potrafi wziąść kilka butelek ale już nie tak pełnych i nieść a ile zlości gdy wypadnie

      Tree pytam gdyż nie wiedziałam , ale już moge spać spokojnie
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #48
        Moja chwila nie uwagi nie jest ani śmieszna ani zabawna Trzy miesiące temu moja dziewięciomiesięczna wówczas córeczka ściągnęła na siebie świeżo zaparzoną herbatę. Byłam pół metra od niej i dosłownie widziałam jak wrzątek na nią leci ale było już za późno. Ekspresem pod szybki prysznic i na pogotowie. Na szczęście rączka ładnie się zagoiła i już praktycznie nie ma śladu, tylko do końca lata muszę bandażować rączkę żeby się nie opaliła. Miałam straszne wyrzuty sumienia, że nie dopilnowałam
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          #49
          Wczoraj na działce siedzimy pijemy kawkę , i tak patrzę co robi Amelka.A Amesia siedzi sobie w basenie maczając pieluszkę musiała ją wyciągnać z torby
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #50
            Mój kochany syneczek jest już w takim okresie że nie chce usiedzieć na miejscu spokojnie chociaż jeszcze nie raczkuje. Jak zwykle położyłam go na przewijaku w łazience, aby go wykąpać, a on wykorzystał chwilę mojej nie uwagi gdyż wziełam odkręciłam wodę aby przygotować do kąpieli i nagle usłyszłam jak płacze. Z poczatku nie wiedziałąm co się stało. Ale po chwili spojrzałam an podłogę w łazience gdzie lerzał mmoj szkrab!!!! Poprostu spadł!!! Ale na szczęście nic mu się nie stało uffff. Więcej strachu się oboje najedliśmy i tyle. Od tamtej pory już go pilnuje caly czas gdy jesteśmy w łazience.

            Skomentuj


              #51


              wykąpałam córcię i ubrałam w koszulkę nocną zostawiłam ją na wersalce i poszłam tylko przynieść" piciu" gdy wróciłam cała była w "sudocremie" którego nie sprzątnęłam po posmarowaniu małej, innym razem bawiła sie cichutko w swoim kąciku rysując coś zawzięcie na bloku więc spokojnie poszłam do kuchni wstawić sobie wodę na kawkę,wracam za chwilę a Monisia owszem maluje ale swoje nogi i to długopisem!!!!! który był między kredkami ,taki już zdążyła "tatuaż" zrobić że mnie zatkało a potem nie mogłam przestać się śmiać , wieczorna kąpiel była tego dnia dłłuuuuuuuuuuuuuga
              Last edited by wojenka; 16-08-2009, 22:03.


              Skomentuj


                #52
                Napisane przez wojenka Pokaż wiadomość
                wykąpałam córcię i ubrałam w koszulkę nocną zostawiłam ją na wersalce i poszłam tylko przynieść" piciu" gdy wróciłam cała była w "sudocremie" którego nie sprzątnęłam po posmarowaniu małej, innym razem bawiła sie cichutko w swoim kąciku rysując coś zawzięcie na bloku więc spokojnie poszłam do kuchni wstawić sobie wodę na kawkę,wracam za chwilę a Monisia owszem maluje ale swoje nogi i to długopisem!!!!! który był między kredkami ,taki już zdążyła "tatuaż" zrobić że mnie zatkało a potem nie mogłam przestać się śmiać , wieczorna kąpiel była tego dnia dłłuuuuuuuuuuuuuga
                Wiesz Amelka tez jak ma dlugopis to smaruje sobie nogi , rece, ciekawe dlaczego
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Moj synek woli malować ścianyNie wiem co lepsze
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    #54
                    moj bratanek wylal sobie szklanke soku na laptopa no i wiadomo jaki skutek
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      #55
                      Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                      Moj synek woli malować ścianyNie wiem co lepsze
                      mojej córci udało się nawet raz pomalować kredkami świecowymi dolną szybę w drzwiach balkonowych ale bardziej woli "długopisowe szaleństwa " na sobie ,muszę zostawiać długopisy poza jej zasięgiem co nie jest proste bo ma już rok i 10m-cy i radzi sobie z szufladami i szafkami


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        ColorWomen może nasze dziewczyny jak dorosną otworzą salon tatuażu ......i już teraz próbują wzorków na sobie....


                        Skomentuj


                          #57
                          Dzisiaj mój synek został z babcią a ja poszłam na zakupy. Gdy wróciłam babcia opwiedziała mi co mój szkrab uczynił. Powiedziała :"poszłam umyś naczynia i usłyszałam jakiś łomot jakby coś upadło" ja sobie pomyślałam znowu spadł. A babcia że nie siedziała na kocu na podłodze i bawił się kuwetą kota ot taki ciekawski mój syneczek jest dobrze że w piasku kota sie nie bawił tylko pojemnikiem

                          Skomentuj


                            #58
                            ale powiem wam że laptop pomalowany kredkami (które nie chcą sie zmyć) wyglada ciekawie- unikat

                            Skomentuj


                              #59
                              Moja Paulina dzisiaj poszła do łazienki, urwała kawał papieru toaletowego, pomaczała w kibelku i zaraz myk do buzi a tak to zawsze jak nie widzę to wchodzi na stół, pufy, strome schody i gdzie tylko da radę
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                #60
                                Ola jak miała ze dwa lata też się za psi pokarm zabierała .. zalegała cisza i po chwili słychać:- Twu nie dobre.....
                                Malwinka jak ja siedziałam przy komputerze jakieś pół roku temu umyła nam podłogę mopem wodą z ... sedesu. Wszystko pływało a ona jeszcze podchodzi do mnie z tym ociekającym mopem, strasznie zmęczoną miną i mówi
                                - Mamo ty myj ja nie mogę-....
                                Nic dodać nic ująć

                                A i jeszcze jak Malwa miała rok systematycznie malowała nam ściany czym popadnie. Nalepiej wyglądały pomalowane szminką ;-)
                                pozdrawiam
                                Last edited by gonrad; 04-09-2009, 16:42.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X