Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    o to mi teraz napisałaś...magda

    a czemu nie do kina?
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      no dobra, przyjdzie z pracy to niech sam decyduje......
      te anioły i demony nas intrygują,
      viki christina barcelona w sumie też, chwalą ten film na forum, jakimś gdzie zerknęłam
      tylko nie na star treka albo matrixa bo ja usnę jeszcze na reklamach
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        wiesz zależy na jakie lubisz chodzić filmy do kina. ja w domu oglądam takie bardziej spokojne, a do kina chodzę na filmy z akcją.
        jeśli lubisz filmy Almodovara, to idz na te "Vicky...", bo to jest właśnie coś w tym stylu, no może trochę lżejsze.
        a z drugiej strony całe te "anioły i demony" mogą być przereklamowane i wcale nie być takie fajne jak "kod da vinci".

        Skomentuj


          dodam jeszcze, że mojemu M "Vicky.." nie podobało się do tego stopnia, że zasnął po pięciu minutach, zresztą to samo było na "Zmierzchu" ale on akurat woli filmy typu Batman, Indiana Jones i inne w tym stylu :/

          Skomentuj


            a Viki właśnie z reklam wydawała mi się taka zabawna, przewrotna komedia, trochę erotyczna co by właśnie Panom się podobała, a tu proszę \
            no nic, poczekam na mojego M i zdecydujemy na co pójść...
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              A ja jesli mam byc szczera wogole nie poszlabym do kina jakbym miala "wolne od malego". Wolalabym jakas przytulna knajpke by nacieszyc sie mezusiem, w spokoju pogadac itp.
              Last edited by Goplana; 15-05-2009, 16:40.

              Skomentuj


                Gopi wiesz, że też taką wersję brałam pod uwagę.... i możliwe, że tak się skończy,
                a druga sprawa to taka, że mamy wejściówki do kina, które musimy wykorzystać do końca maja, bo inaczej przepadną.... ale w sumie nic na siłę się nie wykombinuje...
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  a wolne od dziecka masz na całą noc czy tylko wieczór? bo przy pierwszej opcji i kino i kolacja jest możliwa
                  właśnie mój m wrócił z pracy i powiedział, że jutro jest noc muzeum i jedziemy na zamek do Malborka. cała impreza zaczyna się chyba o 19:30, a on chce jeszcze ten zamek z dzieckiem w wózku zwiedzać!!!!

                  Skomentuj


                    A ja tej wypalanki w koncu nie miałam, bo cytologia wyszła kiepsko. Dostałam znów leki i za miesiąc po @ mam się pokazać
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Kiepsko znaczy co ? Ostry stan zapalny?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Grupowo nie wiem, ale jest poważny stan zapalny aczkolwiek nie są to zmiany nowotworowe. Tak powiedział mi gin
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          No pewnie sie rozlazło cholerstwo i chca Cie podleczyc. Jak fajnie zareagujesz na leki to moze wypalanki wogole nie bedzie bo moga i ja zaleczyc

                          Skomentuj


                            Dlatego właśnie nadżerkę trzeba zaraz usuwać jak się tylko o niej dowiemy bo noszenie jej sprzyja stanom zapalnym.Ja odkad ją usunęłam nie miałam ani razu stanu zapalnego


                            Skomentuj


                              Szkoły sa rozne - jedni usuwaja inni nie. Jedne reaguja na leki inne nie. Ale podobno po zabiegu rzadziej wracaja.

                              Skomentuj


                                Chyba tak, cholera... nie no na pewno będzie wypalana, bo się już dzisiaj pytałam. Ale nie jest to groźne, bo się mnie pytał czy planuję jakiś urlop, bo jeśli tak to możemy to przenieść na po wakacjach. Więc źle nie jest
                                Ale ja idę za miesiąc coby mieć to już z głowy, a na wakacje i tak nigdzie nie jedziemy, jedynie na wieś, a tam się kąpać nigdzie nie będę
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X