Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Froch ano cieszy mi sie micha - fajnie ze ktos docenia to co robie
    Wpiszcie cobie w google "nadzerka" i looknijcie grafiki nie wyglada to strasznie bardzo.

    Skomentuj

    •    
         

      Ok to my się zbieramy, jeszcze Julka do dziadków muszę zawieźć.
      Trzymajcie za mnie kciuki bo się bardzo boje ...
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        ja tu gadu gadu a mam już do przedszkola lecieć po Julke
        a w ogóle to pokłóciłam się z jej panią
        wiecie co powiedziała mojemu dziecku. Julka się drapała po plecach (komar ją pogryzł) a pani do niej trzeba się myć a nie drapać. dziecko mi płakało i nie chciało iść do przedszkola i tak się wkurzyłam że jej nagadałam co o takim gadaniu myślę


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Ok to my się zbieramy, jeszcze Julka do dziadków muszę zawieźć.
          Trzymajcie za mnie kciuki bo się bardzo boje ...
          głowa do góry
          trzymam kciuki
          powodzenia


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            powodzenia Tree

            Skomentuj


              Tree powodzenia chociaż teraz to już pewnie po zabiegu..
              Mój Julek już zdrowy, aż za bardzo dokazuje mi dzisiaj co niemiara a ja dodatkowo napięcie przed M więc drażni mnie wszystko!!! Miał 37,1 ale wyszłam z nim na podwórko trochę i po zakupy, krostek nadal nie ma

              a do mnie przyjeżdża dzisiaj mój Tata więc wieczorkiem z mężem robimy wypad do kina pierwszy raz razem od 3 lat!!!

              tylko jeszcze nie wiem na co?

              Goplanagratuluję kolejnej wygranej, Ty to masz fajnie
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                Moze Anioły i Demony ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Gopi oglądałaś?
                  właśnie weszłam na recenzję i czytam i szukam...
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Czytalam ksiazke i poluje teraz na film tylko nie ma kiedy isc. Lubie takie filmy.

                    Skomentuj


                      ja niestety na książki czasu nie mam (chociaż mogłabym np. teraz..., ale i też w tym samym czasie gotuję,....więc ciągle coś), ale wracając do filmu to coś mi on podchodzi pod kod leonarda da vinci,
                      może być ciekawy...właśnie mój mąż też o tym filmie wspomniał
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej! też slyszałam, że ten film jest fajny. mi się jeszcze "Zmierzch" bardzo podobał, ale to już chyba dawno grali. nie orientuję się, bo od urodzenia Małej nie byłam jeszcze w kinie, ale ostatnio udało mi się to w domu obejrzeć.

                        Skomentuj


                          No widzisz a mi Zmierzch sie niezbyt podobal.
                          Anioly i Demony to ksiazka Dana Browna ktory Kod napisal

                          Skomentuj


                            a może Vicky Cristina Barcelona ???? taki melodramacik zalatujący erotyzmem trochę? widziałam w kinie reklamy może być przyjemny, oglądał ktoś?
                            Anioły i demony trochę nam godzinowo nie pasują,a szkoda

                            Julek (albo dziadek) chyba będzie miał dzisiaj chrzest bojowy, oddamy go dziadkowi do uśpienia
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              ja widziałam ten film, niby miała to być komedia. może i była, ale napewno nie taka typowa - łatwa lekka i przyjemna. mi się osobiście nawet podobał ten film, ale do kina bym na niego nie poszła.

                              Skomentuj


                                Izabela wybierz cos na czym Twoj maz ani Ty nie usniecie Jakbym mojego na melodramat wyslala to by padl zaraz po napisach poczatkowych

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X