Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy wszystkie kobiety maja nadzerke po porodzie? ja wybieram sie za mieisac do gina i zobaczymy. Tree napisz jak ten zabieg wyglada, tzn czy boli, ile trwa?
    uciekam juz, bo moje dziecię się obudziło i wędruje po całym domu. trzeba przypilnować, żeby sobie guza nie nabiła

    Skomentuj

    •    
         

      To jest moja kumpela z podstawówki i liceum
      w szoku byliśmy jak za Niego wyszła bo nigdy nie miała chłopaka itd. a tu obcokrajowiec i nie chrześcijanin
      jest szczęśliwa a jak pisze miłość to też kompromisy


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        magdaja o mojej nadzerce wiem od czasu pierwszej wizyty u ginekologa wiec to niekoniecznie"pozostalosc po porodzie"

        Skomentuj


          Dzięki dziewczyny, bo się boję bardzo...

          Magda no coś w tym jest, że po ciąży nadżerki wyskakują nie wiem, może podczas połogu ta higiena nie jest dostatecznie prawidłowa... nie mam pojęcie.

          Dobra Maluch zasnął więc lece się pindrzyć
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            ja po pierwszym porodzie nie miałam dopiero teraz taka mała ale zobaczymy co lekarz w środe powie może znikła


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              majek pisałam do Ciebie wcześniej posta przeczytaj bom ciekawa bardzo
              a wizyty sie nie bój
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                A mi gin mowil ze po porodzie nadzerka tak jak lubi sie pojawiac to i lubi znikac. Mi nie znikla stad mialam zabieg - z nie leczonej lubie rozne swinstwa powstawac.
                Mialam wypalana - zabieg trwal jakies 10 minut i w symie nei bolal, jedynie manipulacja wziernikiem byla dyskomfortem. Jedynie zapach nie byl zbyt mily - takiej palonej skory.Po zabiegu wypalania należy przede wszystkim zachowywać higienę. Nie można również przez 2-3 miesiące współżyć, korzystać z basenu, kąpieli w wannie ani z tamponów. Przez około 2 tygodnie przez okres pierwotnego gojenia się szyjki można się spodziewać dużej ilości wodnistej wydzieli (trzeba stosować podpaski). Zabieg nie jest bolesny, ani bardzo nieprzyjemny. Wykonuje się tuż po miesiączce, żeby mieć pewność, że kobieta nie jest we wczesnej ciąży.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  majek pisałam do Ciebie wcześniej posta przeczytaj bom ciekawa bardzo
                  a wizyty sie nie bój
                  o tą moją koleżankę czy coś innego
                  jeśli o nią to odpisałam żę jest szczęśliwa, przyjezdża do polski co wakacje i tu chodzi normalnie ubrana a tam tylko na jakieś uroczystości się zakrywa a wogóle jak w londynie mieszkali to chyba w cale ale nie wiem do końca


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Hej krejzolki Nie chcę dublować wątku więc postanowiłam zapytać najpierw Was najlepiej zorientowanych: istnieje gdzieś na forum wątek o wspomnieniach z pierwszej w życiu wizyty u gina?bo po porodzie to wiem że jest ale tak ogólnie? Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Chyba nie ma ...

                      A ja znow wygralam konkurs - to juz 3 w ciagu 5 dni CO 2 glupi ma szczescie a ja potrafie ustawiac sie w dobrej kolejce :P
                      Ok zmykam prasowac bo mlody dzis mi szybciej padl ale co sie dziwic skoro o 5 wstal :P
                      Last edited by Goplana; 15-05-2009, 11:00.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam Was dziewczynki,jesli chodzi o nadżerkę to ja mam i to ogromną ale nie umiem sie jakoś wybrac do ginekologa żeby ją usunąc,już prawie trzy lata ide i nie umiem dojśc.Musze iśc prywatnie bo na wizyte refundowaną musiałabym bardzo długo czekac.Jak byłam kiedyś to lekarz mówił że ona jest bardzo duża,wiem że z tego może sie zrobic nowotwór ale kurcze ja tak nie lubie chodzic po lekarzach.Musze sie zmusic bo nie ma co ignorowac swojego zdrowia.
                        Alanek 14.09.2006

                        Skomentuj


                          Goplana 2-3 miesiące ???? o matko i córko .... fajna antykoncepcja.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Hehe No my twardo trzymalismy sie tego na szczescie po 2 miechach moglismy sobie wszystko wynagrodzic bo wszystko sie fajnei zagoilo

                            Skomentuj


                              hey Krejzi

                              a prócz tego że lekarz stwierdził,że macie nadżerkę,są jakieś objawy?bo ja nie mam,albo nie wiem czy mam,a nigdy lekarz mi nic takiego nie powiedział...

                              Goplanka bo masz nosa do konkursów...a co tym razem wygrałaś??

                              Skomentuj


                                froch mnie nic nie boli i nie mam żadnych dolegliwości. Ale widać ją gołym okiem, bo mi o niej lekarza powiedział na wizycie kontrolnej po porodzie.
                                Ale do tej pory nie zniknęła więc ją usuwamy
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X