Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinkitak, to łóżko z meblika...podoba mi się bardzo....
    Froch dzięki za info o eurowizji właśnie włączyłam, nawet nie wiedziałam,że to dziś
    właśnie wróciłam z biegania, musiałam spalić tą kanapkę z pasztetem, który sama zrobiłam ale dobry mi wyszedł, ale jutro będzie jeszcze lepszy jak ostygnie, Julek uwielbia pasztecik domowy
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Hello Crejzolki

      Wracam po dłuuuuuuuuuuugiej przerwienawet nie czytam bo nie ma sensu tyle naklikane że hohoh

      Ja przed komunia miałąm tyle na głowie ze nawet nie wchodziłam na pogaduszki tylko czasem starałam się doczytać co aby wiedziec co się dzieje ,czyli perfidnie podczytywałam

      Teraz jestem juz po komunii ,było świetnie ,mała szczęśliwa ,ja zmęczona i wzruszona ,teraz mamy biały tydzien ,jeszcze dzieci na pielgrzymkę jadą 25 maja i no cóż za kilka lat nast komunia tym razem Damianka
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Witam krejzolki
        Widze ze dzis zagladam tu pierwsza...u nas pogoda obrzydliwa,deszcz leje az niechce sie za okno wygladac a musze pozniej podjechac po zakupy bo weekend zaczynamy a w lodowce powietrze sie chlodzi ...

        Mojemu kotkowi popsul sie wczoraj samochod i zatrzymal sie u dawnego znajomego w Cannes...zobaczyl sobie festiwal(a raczej gosci festiwalowych) na zywo,obiecal ze dostane koszulke

        Skomentuj


          A ja robei wielkie pranie, posciel itp. Wywalilam wszystko z safki z ciuchami i tez prac bede - uwielbiam zapach ubran suszonych na swiezym powietrzu
          Przy okazji zrobie tez przeglad ciuchow az strach pomyslec w ile nie wejde Maz dzis caly dzien poza domem wiec mam czas an takie porzadki - synio dzielnie pomoze Week wolny wiec sobie odpoczniemy.
          Mysle nad prezentem dla mamy i pomysla brak ...

          Skomentuj


            witam!
            a u mnie slonce swieci, tylko zimno jest niestety
            mam dziś grilla robić, ale rano dowiedziałam się, że zmarł mój znajomy z liceum i jakoś mi się nastórj popsuł

            Skomentuj


              Witajcie.Gopi ja też lubię jak pościel pachnie ''wiatrem'' dlatego rano zdejmuję piorę i zakładam tą samą a ta w szafie na zmianę leży sobie niewiadomo ile i śmierdzi


              Skomentuj


                Oj przykro mi z powodu znajomego. Niedawno kolezanka mojego meza z podstawowki popelnila samobojstwo - osierocila 2 dzieci.Kurka mloda dziewczyna niespelna 30-letnia i taka tragedia.

                Zapomnialam powiedziec ze ja uwielbiam meble z Meblika za to z cenami juz sie nie przyjaznie Myslimy nad zakupem lozeczka "doroslego" ale jakos chce chyba to odwlec bo przeciez Kacpus wciaz taki malutki :P A ze wygralam 555 zl to finanse na lozeczko sa Teraz tylko pytanie czy nie lepiej takie skladane bo i miejsca mniej zajmuje i bardziej funkcjonalne a ze mamy tylko 2 pokoje to ten jeden trza zagospodarowac tak by ew rodzenstwo Kacpra mialo kat dla siebie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  mebelki są rzeczywiście bardzo ładne.
                  Goplana a ile lat ma Twój synek? w sprawach łóżeczka nie pomogę, bo my jeszcze trooooochę pozostaniemy przy obecnym

                  Skomentuj


                    Tego typu wiadomosci zawsze sklaniaja mnie do rozmyslan.Tu zycie toczy sie swoim rytmem a gdzies ktos wlasnie gasnie na zawsze...

                    Co do lozek to my kupilismy takie ze Poldek jeszcze przez kilka latek(mam nadzieje)bedzie spal w tym ktore ma od poczatku,wystarczy zdemontowac boki ze szczebelkami.

                    Skomentuj


                      Magda synio ma 20 miesiecy.
                      Co do spania to sklanialabm sie ku takiemu czemus:
                      http://www.allegro.pl/item635717629_...cka_wybor.html
                      http://www.allegro.pl/item627966527_...la_dzieci.html
                      Last edited by Goplana; 15-05-2009, 09:55.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        My też jeszcze nie zmieniamy wyrka... poza tym nawet jak nie będzie chciał spać w swoim łóżeczku to jest tam normalna duża wersalka, więc chyba nie
                        będę kupowała czegoś co i tak na lata nie będzie. Nio ale może jeszcze zmienię zdanie. Póki co w planach nie mamy takiego dziecięcego łóżka.

                        Magda witaj i mnie również przykro z powodu śmierci znajomego

                        kurde a ja dzisiaj na ten zabieg, muszę sobie nogi ogolić i paznokcie u nóg pomalować a ten bobas mój nie chce zasnąć
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          hej mamcie
                          ale mam dziś dobry humor (mężuś przyjeżdża i to pewnie dlatego)
                          Magda przykro mi z powodu kolegi.
                          Ja miałam koleżankę która w tamtym roku popełniła samobójstwo i zostawiła 2 letnią córkę i 4 miesięcznego synka. Podobno szok poporodowy bo po urodzeniu małego nawet nie pozwoliła żeby przyjść ją odwiedzić. do dziś żałuję że na siłe z drugą kumpelą do niej nie poszłyśmy, może rozmowa albo coś innego by dało a tak dzieci nawet matki nie będą pamiętać

                          i troche już mi humor opadł


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Tree ja idę w środę na cytologię
                            ale jak byłam po połogu na wizycie to miałam nadżerkę wielkości 10 groszówki i też się boję środowej wizyty i co z tą nadżerką

                            a co golenia nóg i malowania paznokci to ja zawsze przed wizytą u gina obowiązkowo te zabiegi


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Majajula te zabiegi są obowiązkowe, bez nich chyba bym się nie rozebrała
                              A właśnie zauważyłam, że do twojego zdjęcia dodała opis dziewczyna, która wyszła za Hindusa. Ależ mają fajną córcię. Ale jak jej tam jest? widziałam, ze głowę zakrywa, czyli jakoś zaakceptowała te ich chore zasady
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Treeja tez mam nadzerke ale podobno jest taka mala ze nie trzeba usuwac (tak mi gin mowi),wyniki cytologii odebralam kilka dni temu i 2 stopien(zawsze tak mam).Mojej kolezance wypalali w ubieglym roku i mowila ze to nie boli wiec mysle ze bedzie dobrze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X