Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mieć drugie dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moim zdaniem swietna różnica wieku.. pewnie na początku było ciężko ale za to dzieciaczki pewnie razem sie bawią (lub dopiero będą ) Kurcze ja tez juz chce mieć z głowy poród (lub porody) i cieszyć sie dzieciaczkami a nie myśleć o tym co mnie czeka Na razie tak jak napisałam trwaja prace nad braciszkiem lub siostrzyczka dla naszej Zuzi a czy będziemy sie kiedyś starać o 3 dzidziusia to sie zobaczy (mąż bardzo chce 3... )

    Skomentuj

    •    
         

      Moja Julka w lipcu skończy 3 latka, a my pracujemy nad rodzeństwem ... jak będzie to się pochwale

      Skomentuj


        My o córkę staraliśmy się kilka miesięcy. Drugie dziecko planowaliśmy niedługo po córci, ale nie aż tak Myśleliśmy, że prace nad nim też zajmą kilka miesięcy...a tu taka niespodziankaRóżnice mamy 20 miesięcy. Teraz jest czasami ciężko, ale perspektywa tego co będzie za rok - wspólnych zabaw dzieci i tego co będzie za kilka lat - druga młodość i zero pieluch, jest bardzo uspokajająca Pozdrawiam i życzę powodzenia w powiększaniu rodzin
        Mama
        Martynki (31.03.2007)
        i
        Kamilka (27.11.2008)

        Skomentuj


          witam ja mam 3 letnią córkę a teraz jestem w 5 tygodniu różnicę będę miała 3 latka i 10 miesięcy wydaje mi się że to fajna różnica,córcia pomoże ,jest bardzo samodzielna, mądra , a zarazem jeszcze nie taka duża .a ja mogę spokojnie zająć się maleństwem oczywiście z pomocą starszej siostry

          Skomentuj


            Witam
            Mój synek ma 4,5 roku i za parę miesięcy zaczniemy się starać o dzidzię. Jak dobrze pójdzie to różnica między dziećmi będzie 6 lat. To trochę za dużo ale do niedawna w ogóle nie myślałam o drugim dziecku. Dopiero niedawno mi się zachciało

            Skomentuj


              Ja mam synka który ma 4,5 roku. Niedługo będziemy się starać o drugą dzidzię i bardzo bym chciała żeby udało nam się od razu Bo im dłużej będziemy się starać tym większa różnica wieku będzie między dziećmi. A wiem z doświadczenia że to nie jest tak hop siup

              Skomentuj


                Mój synek ma 5 miesięcy. Myślę, że za miesiąc rozpoczniemy starania o kolejnego potomka.


                Skomentuj

                •    
                     

                  ami7 o kurka tak szybko???
                  a już czujesz się na siłach na nastepną ciąże podobno lepiej odczekać chociaż rok


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Napisane przez amie7 Pokaż wiadomość
                    Mój synek ma 5 miesięcy. Myślę, że za miesiąc rozpoczniemy starania o kolejnego potomka.
                    amie jestem pełna podziwu dla Ciebie , ja nie miałabym odwagi zdecydować się na dziecko tak szybko po porodzie, mój synek za kilka dni skończy 12 miesięcy, planujemy dla niego rodzeństwo ale dopiero za jakieś 2 - 3 latka
                    a tobie życzę powodzenia w staraniach

                    Skomentuj


                      katii no to trzymam kciuki za powiększanie rodziny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja jestem w drugiej ciąży i powiem szczerze, że trochę się boję tego wszystkiego tzn. chyba boję się zaczynać od nowa. Dopiero mój pierwszy malec zaczyna sobie sam radzić a tu w drodze drugie dziecko jak ja sobie dam radę to nie wiem...

                        Skomentuj


                          my pomyślimy o drugim dziecku jak będzie nas na nie zwyczajnie stać, bo z jednym jest bardzo ciężko, ale raczej przynajmniej 4 lata sobie odpuszczam, może po trzydziestce, ale to może...

                          Skomentuj


                            My mamy 2-latka i czekamy na drugie dziecko (jestem w 2 miesiącu) ale mam chyba gorszy dzień bo rozmyślam nad tym czy dam sobie radę z dwójką no i to zaczynanie od pieluszek, które jeszcze nie skończyły się u pierwszego dziecka ale chyba jakoś będzie co?

                            Skomentuj


                              Poród miałam bardzo lekki bez nicinania, bez pęknięć i do tego wszystko trwało 45 minut. Jaś jest super dzieckiem i nie mieliśmy żadnych kłopotów z kolkami ulewaniem czy nieprzespanymi nockami. Już od drugiego tygodnia życia całe noce przesypiał. Moja mama się śmieje: "Zróbcie sobie drugie bo wy wcale nie wiecie, że dziecko macie".
                              Ale nie ukrywam, że głównym czynnikiem są tu moje latka a mam ich już prawie 32. Prawie bo dopiero w sierpniu
                              Zapomniałabym dodać że na pierwsze maleństwo czekaliśmy 4 lata więc i z drugim nie wiadomo jak będzie.


                              Skomentuj


                                Napisane przez amie7 Pokaż wiadomość
                                Poród miałam bardzo lekki bez nicinania, bez pęknięć i do tego wszystko trwało 45 minut. Jaś jest super dzieckiem i nie mieliśmy żadnych kłopotów z kolkami ulewaniem czy nieprzespanymi nockami. Już od drugiego tygodnia życia całe noce przesypiał.
                                Ale nie ukrywam, że głównym czynnikiem są tu moje latka a mam ich już prawie 32. Prawie bo dopiero w sierpniu
                                Mój poród trwał 20 godzin, synuś przez pierwsze 4 m-ce życia ryczał w niebogłosy, miał straszne kolki i operowaną przepuklinę. Dziś ma 2 lata i nadal nie przesypia nocy bez pobudki.
                                A mimo tego już myślę o drugim dzidziusiu bo tak ja ty amie7 w sierpniu skończę 32 lata. Gdyby nie wiek to może bym poczekała jeszcze ze dwa lata.
                                Erwinek urodzony 20 kwietnia 2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X