Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

praca przy monitorze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    praca przy monitorze

    czy ktoś zna dobre sposoby na uchronienie się przed szkodliwym działaniem komputera?
  •    
       

    #2
    Nie wiem czy są jakieś sposoby. Na pewno im mniej przed monitorem tym lepiej. Trzeba też robić sobie choćby kilkuminutowe przerwy. I chronić oczy, choćby, robiąc sobie okulary do pracy przy komputerze...

    Skomentuj


      #3
      Z tymi okularami to jest dobry pomysł, oczy się mniej męczą.

      Skomentuj


        #4
        no i monitor LCD a nie CRT(ten zwykly)

        Skomentuj


          #5
          no tak ale co zrobić jak w pracy nie chcą wymienić monitora na lepszego, np.ze względu finansowego? pozostaje wlaśnie robienie sobie przerw i ochornić oczy okularami z filtrami...
          no i podobno wedle prawa przysługuje nam mamom oczekującym dziecka zredukowanie czasu pracy przy kamputrze do 4 godzin dziennie...ale wiadomo jak to z tym jest...

          Skomentuj


            #6
            Moja mama pracuje przy komputerze i dlatego w domu juz przy nim nie siada... tez jakies rozwiazanie
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
              czy ktoś zna dobre sposoby na uchronienie się przed szkodliwym działaniem komputera?
              Koniecznym jest, aby co godzinę robić przerwe na 5-10 min, zakładać okulary i zakupić specjalny monitor

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Nietypowe Oriflame

                Dzień dobry!

                Nazywam się Ania.Jestem szczęśliwą mamą 2 letniej Mai.Nawiasem mówiąc żywego srebra.Co tu dużo mówić,większość przedszkoli przyjmuje dzieci od 3 roku życia a na brak żłobków można narzekać.Nie wiem czy każda z Was sie zgodzi ale ja mam sceptyczne nastawienie do tych drugich.Wolę te piękne,wesołe,pierwsze 3 lata mojego dziecka spędzić razem z nim.Długo siedziałam i dumałam nad tym co by tu zrobić by być z córeczka a jednocześnie zarobić trochę grosza.I WYMYŚLIŁAM!Konsultantka Oriflame!Fajnie brzmi, ładnie pachnie i przynosi zysk.Na początku nie były to sumy wygórowane,ale teraz nie mam na co narzekać
                Jestem w domu, niebawem dzięki oriflame otworzę własną,pierwszą działalność gospodarczą,będę zarabiała coraz więcej bo w Oriflame nie ma limitów.

                CZY SŁYSZAŁAŚ MOŻE O GRUPIE MOJE ORI?JEST TO GRUPA KONSULTANTEK KTÓRA DZIAŁA WG NOWEJ METODY ORINET.DZIĘKI NIEJ MOŻNA ZARABIAĆ PIENIĄDZE PRACUJĄC GŁÓWNIE W INTERNECIE BEZ PRAKTYCZNIE JAKICHKOLWIEK WKŁADÓW FINANSOWYCH.DOSTAJESZ ZA DARMO SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ WWW I ZAPRASZASZ LUDZI DO ŚWIATA ORIFLAME. JA TEŻ MAM TAKĄ STRONĘ.

                Co jakiś czas są kampanie rekrutacyjne.Teraz jest znowu.Zapis kosztuje tylko 1 zł na rok,są nagrody w Programie Witamy i Lojalnościowym.

                Jeżeli chcesz dowiedzieć się DUUUUŻO więcej o byciu konsultantką to wejdz na moją stronę internetową www.aniazori.*****************pl i zamów DARMOWE VADEMECUM zupełnie nie zobowiązujące do zapisu.
                Pozdrawiam
                Ania
                www.aniazori.*****************pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: praca przy monitorze

                  Pamiętajcie też, że nie warto kupować takich okularów (nawet "tylko" ochronnych) w innych miejscach, niż salony optyczne, bo można zrobić sobie więcej krzywdy, niż pożytku. ja właśnie wybieram się do http://eurooptyka.pl/ - zapytam o okulary ochronne do komputera a przy okazji zbadam sobie wzrok.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X