Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Dzięki Goplana - no może fakt to źle dobrane tabletki. Oczywiście mój gine dotąd omijał temat badań hormonów?! Nie pomyślałam, że wkładka może być źle dobrana kształtem ! Do przemyślenia

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Izabell1203 - koleżanka zrobiła sobie zastrzyk i miała kłopot przez 3 m - czyli tyle ile działał! Puchła, źle się czuła itp. A wyjąć, czy zatrzymać sprawy nie dało się. Myślę, że tak jak wyżej radzi Goplana warto pewnie zrobić badania poziomu hormanów i potem działać. Dzięli za link!

      Skomentuj


        #78
        Izabel zastrzyk ok ale jesli musia zle tolerowala tabletki to istnieje mozliwosc zlego tolerowania i zastrzyku. Minus jest taki ze o ile tabsy rzycasz z dnia na dzien o tyle zastrzyk jest w Twoim organizmie te 3 miechy i tu sie mecz.

        Skomentuj


          #79
          Nie ma za co
          Kurcze więc faktycznie ten zastrzyk to nic dobrego , ale fakt faktem niewiadomo jak inne kobiety na to reagują.Ale podane wady już odstraszają
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #80
            Wizja 3-miesiecznej meki nie jest kolorowa
            Musia tutaj jest fajna stronka o tabsach, jest tez troche info ktore moze pomoc okr jakiego hormonu jest wiecej w organizmie
            http://www.zdrowie.med.pl/antykoncep...oncepcja7.html

            Skomentuj


              #81
              Wielkie dzięki - idę kąpać dzieciaczki, a potem zasiadam do zgłębiania tematu "hormonik a tableteczka" !!! Coś czuję, że będą emocje!

              Skomentuj


                #82
                A ja sie zastanawiam co mi moja nowa lekarka powie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Napisane przez musia Pokaż wiadomość
                  Izabell1203 - koleżanka zrobiła sobie zastrzyk i miała kłopot przez 3 m - czyli tyle ile działał! Puchła, źle się czuła itp. A wyjąć, czy zatrzymać sprawy nie dało się. Myślę, że tak jak wyżej radzi Goplana warto pewnie zrobić badania poziomu hormanów i potem działać. Dzięli za link!
                  zgadzam się z tobą co do badań na poziom hormonów, koleżanka stosowała tą metodę i w styczniu się dowiedziałaa,że w kwietniu zostanie matką nie dla niej był ten środek antykoncepcyjny...
                  MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                  25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                  30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                  Skomentuj


                    #84
                    witajcie
                    może ktoś mi tu odpowie na moje wątpliwości...
                    od kilku dni biorę Azalie, mój mały ma niewiele ponad 2 miesiące i karmię go piersią, dziś mam wrażenie że drastycznie zmniejszyła mi się ilość pokarmu czy to może być po tych tabletkach czy po prostu mały ma większy apetyt?

                    Skomentuj


                      #85
                      cześć wikuniaja też brałam azalie po porodzie było ok,nic nie zauważyłam. karmiłam do 6miesiąca, czasami zdażało się że miałam podobne odczucie jak ty ale nie łączyłabym tego faktu z tabletkamizawsze dla pewności możesz zapytać lekarza
                      MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                      25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                      30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        dziękuje żabka za otuchę
                        na razie mały spi ale dziś co chwile do piersi chciał i cały czas tak jakby mało mu było zobaczymy ja długo pospi...

                        Skomentuj


                          #87
                          nie ma za co.może masz za mało pokarmu zwyczajnie, nie przez tabletki, może trzeba małego dokarmiac,żeby nie byl glodny?
                          MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                          25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                          30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                          Skomentuj


                            #88
                            pierwsze dziecko Dacjanka moglam karmic do woli i nie brałam żadnych tabletek

                            Malwinkę karmiłam piersią niecały miesiąc nie najadała się (brałam wtedy Cilest)

                            ale nie wydaje mi się że pokarm traci sie przez tabletki

                            ja miałam dużo pokarmu ale moja Malwinka nie najadała się i dawałam jej bebiko (zapomniałam nazwę), ale bylo to mleko co łagodziło kolki, wzdęcia itp.

                            Skomentuj


                              #89
                              Napisane przez nova Pokaż wiadomość
                              Jaka waszym zdaniem najlepsza jest metoda antykoncepcyjna???
                              Najlepszą metoda jest nie współżyć

                              a tak na serio znam osoby które biorą tabletki i sobie chwalą ale znam też małżeństwa gdzie tylko metody naturalne wchodzą w grę i też sobie chwalą.

                              Osobiście przez pół roku brałam tabletki, ale jakoś mój organizm nie akceptował ich. Ja byłam śpiąca i nie miałam ochoty na seks, a już nie mówię o powiększeniu się celulitu

                              Skomentuj


                                #90
                                witajcie
                                faktycznie to nie była wina tabletek, mały miał jakieś ciężkie dni,
                                teraz już jest świetnie, od tygodnia przesypia całe noce i pije nadal tylko moje mleko
                                u mnie poza lekkim pogorszeniem się cery (szczególnie w dniach kiedy przed ciążą miałam miesiączkę) i zmniejszeniem libido nie ma skutków ubocznych tych tabletek.
                                pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X