Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modne torebki - wasze ulubione?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

    Ja też lubię plecaki, jednak muszą być eleganckie - takie we wzorki nie do wszystkiego pasują. Raczej stawiam na klasyczne, czarne modele torebek, szczególnie że pracuję jako asystentka zarządu. Kilka dni temu zaszalałam jednak i kupiłam na limango-outlet.pl torbę w czerwonym kolorze . Co myślicie?
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:06. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

      Gustuję w kuferkach, bo są pojemne. Poza tym świetnie się prezentują. jest rewelacyjny, który każdemu mogę polecić. Warto inwestować w jakość!
      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:06. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

        Też wolę kuferki. Są bardzo praktyczne.

        Skomentuj


          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?



          To od Merg. Dobra cena, super wygląd, jest stylowa.
          Jak wam się podoba? Moim zdaniem robi mega różnicę.
          No i jest odpowiednia do chodzenia na co dzień.

          Skomentuj


            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

            Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
            Są w życiu momenty, do których nie można wrócić, i są takie, choć jest ich bardzo niewiele, poza które nie można wyjść.

            Skomentuj


              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

              Michael korss zdecydowanie uwielbiam jego torebki
              pożyczki przez internet
              pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
              szybka pożyczka przez internet
              chwilówka na dowód przez internet
              porównywarka chwilówek

              Skomentuj


                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                Jakość stawiam ponad wszystko. Pod choinkę zażyczyłam sobie tę torebkę . Mama nadzieję, że ja dostanę Jest piękna i przede wszystkim wyjątkowa
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:00. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                  Ja uwielbiam dość popularną ostatnio markę Obag. Torebki może nie należą do najtańszych, ale też nie są najdroższymi z dostępnych kolekcji torebek. Są fajne jakościowo - pisaki, brudne ręce, psy, koty i zabawy maluchów im nie straszne, wszystko można łatwo usunąć. A najfajniejsze w nich jest to, że główny wydatek to body - koszt ok. 170 zł, a organizer i paski to już można dorwać za grosze na olx albo allegro. A można całkowicie zmienić jej wygląd zmieniając tylko dodatki. Zupełnie inaczej wygląda czarne body z pudrowymi dodatkami, zupełnie inaczej z czarnymi, a zupełnie inaczej z czerwonymi. Oczywiście to wciąga i ciężko poprzestać na jednym Obagu.. ale są wykonane z włoskiej skóry, bardzo dobrej gatunkowo, więc mogą służyć naprawdę długo.

                  Skomentuj


                    Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                    Od tej wiosny bardzo modne są torebki żeglarskie i wydaje mi się, że będą one modne jeszcze przez co najmniej jeden sezon. Sama mam dwie takie torebki i chcę sobie kupić jeszcze jedną, bo są świetne, idealnie pasują do mojego lekko sportowego stylu. Jednak nie kupuje ich w pierwszym lepszym sklepie, bo nie uznaje kupowania produktów kiepskiej jakości i szkoda mi na nie pieniędzy
                    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:00. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Modne torebki - wasze ulubione?



                      To wszystko zależy od tego, jaki macie styl, jakie klimaty wam odpowiadają, ale ta torebka kosztuje na Merg naprawdę grosze, a wygląda genialnie ;-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                        Vera Pelle ma świetne torebki. Mam już dwie i niemal nic się z nimi nie dzieje. Ogólnie, nie są najtańsze, ale mają klasyczny wygląd, nie wychodzą tak szybko z mody.

                        Skomentuj


                          Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                          Mi się podobają torebki z Wittchen. Tylko są dość drogie.

                          Skomentuj


                            Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                            Ja kupiłam torbę Liu-Jo, jest cudowna
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:01. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                              Moda w obszarze torebek zmienia się praktycznie co sezon więc tutaj warto być na bieżąco jeśli ktoś kieruje się tylko modą. Pomocne w tym temacie mogą być blogi prowadzone przez niektóre sklepy w zasadzie opisywane wszystko co w danej chwili czy w najbliższej przyszłości powinno być modne. Nie mówię, żeby tylko się kierować takimi wpisami, ale naprawdę mogą one ułatwić.
                              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:02. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Modne torebki - wasze ulubione?

                                Ostatnio czytałam mega obszerne zestawienie typów torebek które lubicie najbardziej ? Ja każda*
                                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 15:02. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X