Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zniszczone włosy

    Też tak czytałam. Jednak bez cięcia się pewnie nie obejdzie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zniszczone włosy

      Wszelkie zabiegi na włosy mogą je niszczyć, dlatego trzeba do tego podchodzić z rozsądkiem.

      Skomentuj


        Odp: Zniszczone włosy

        Swoje włosy zniszczyłam chyba wszystkim czym mogłam. Farbowanie (i to rozjaśnianie), prostownica i suszarka. Po wakacjach (2 tygodnie w pełnym słońcu), stwierdziłam, że pora na fryzjera. Obcięłam tyle ile trzeba było i zrobiłam regenerację w salonie. Włosy nadal nie są w dobrym stanie. Ograniczyłam prostowanie i zamiast tego tylko suszę z użyciem płaskiej szczotki, żeby włosy były jak najbardziej zbliżone wyglądem do tych po prostownicy. Kupiłam też profesjonalny szampon i odżywkę, ale nie jestem nimi wcale zachwycona

        Skomentuj


          Odp: Zniszczone włosy

          Napisane przez marita1984 Pokaż wiadomość
          Swoje włosy zniszczyłam chyba wszystkim czym mogłam. Farbowanie (i to rozjaśnianie), prostownica i suszarka. Po wakacjach (2 tygodnie w pełnym słońcu), stwierdziłam, że pora na fryzjera. Obcięłam tyle ile trzeba było i zrobiłam regenerację w salonie. Włosy nadal nie są w dobrym stanie. Ograniczyłam prostowanie i zamiast tego tylko suszę z użyciem płaskiej szczotki, żeby włosy były jak najbardziej zbliżone wyglądem do tych po prostownicy. Kupiłam też profesjonalny szampon i odżywkę, ale nie jestem nimi wcale zachwycona
          Zapisz się na keratynowe prostowanie włosów do salonu to jedyne rozwiązanie . Ja jestem po tym zabiegu fryzjer wykonał mi keratynę*inoar i mam włosy teraz w rewelacyjnym stanie

          Skomentuj


            Odp: Zniszczone włosy

            Taki zabieg na zniszczone włosy? Moim zdaniem to nie najlepszy pomysł.

            Skomentuj


              Odp: Zniszczone włosy

              tak moje może nie były aż tak zniszczone bo je podcinam regularnie ale bardzo suche i porowate teraz są sypkie ilśniące .

              Skomentuj


                Odp: Zniszczone włosy

                ważna jest dieta, odkąd zdrowo się odżywiam to zauważyłam, że moje włosy są w lepszym stanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zniszczone włosy

                  Ja na zniszczone włosy używam kosmetyków Babuszka Agafia (swoją drogą mam całą gamę do pielęgnacji włosów, twarzy, skóry z tej firmy bo są świetne). Dosyć niedawno je odkryłam i postanowiłam wypróbować. Powiem Ci, że zauważyłam poprawę już po kilku dniach. Także myślę, że możesz wypróbować u siebie
                  Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:40. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zniszczone włosy

                    Znakomicie Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się one przydadzą
                    Są w życiu momenty, do których nie można wrócić, i są takie, choć jest ich bardzo niewiele, poza które nie można wyjść.

                    Skomentuj


                      Odp: Zniszczone włosy

                      wcierka jantar kupisz ją w aptece i nie jest wcale taka droga
                      pożyczki przez internet
                      pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
                      szybka pożyczka przez internet
                      chwilówka na dowód przez internet
                      porównywarka chwilówek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zniszczone włosy

                        nawet mi nie mówcie na teamt zniszczonych włosów. Kilka dni temu postanowiłam zrobić dekoloryzację (od lat farbuje na ciemny brąz więc było co robić). Wszystko było ok, póki baba nie zdjęła "sreberek" ... masakra. Miałam włosy normalnie jak Pani Jesień... Druty takie, że bałam się, ze sie połamią. W salonie się rozpłakałam, nawet już nie chciałam, żeby mi kładła farbę bo bałam się, że serio wyjdę łysa. W czapce wróciłam do domu. Dobrze, że następnego dnia nie musiałam isć do pracy bo chyba urlop na żądanie jak nic ;/ Szukałam sposobu na przywrócenie włosom normalnego (albo chociaż namiastki) koloru i to bez wychodzenia z domu. Wyszperałam w sieci adres mobilnego salonu fryzjerskiego . Zadzwoniłam, powiedziałam w czym rzecz i Pani jeszcze w tym samym dniu przyjechała z odsieczą. Udało się uratować nadszarpniętą kondycję włosów i przywrócić im całkiem niezły kolor (pani miała przy sobie ogromny wybór farb). Teraz juz tylko będę korzystać z tego fryzjera w domu - naprawdę pełen profesjonalizm.
                        Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:40. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Zniszczone włosy

                          Ja na szczęście aż takich problemów nie mam. I bardzo pomaga mi olejowanie.

                          Skomentuj


                            Odp: Zniszczone włosy

                            Nie widziałam ich jeszcze nigdy. Ale po babuszce Agafii zraziłam się do tych popularnych, rosyjskich kosmetyków.

                            Skomentuj


                              Odp: Zniszczone włosy

                              Może warto spróbować maseczki domowe bądź sklepowa. Do tego jedwab do włosów. Może jakiś suplement diety z witaminami.

                              Skomentuj


                                Odp: Zniszczone włosy

                                Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                                Nie widziałam ich jeszcze nigdy. Ale po babuszce Agafii zraziłam się do tych popularnych, rosyjskich kosmetyków.
                                No nie do końca każdemu służą kosmetyki tak samo jest z naszymi kosmetykami krajowymi. Kosmetyk trzeba dobrać dokładnie pod siebie, bo jednym będzie służył innym nie. Ja kupiłam tą czarną maskę, bo jest darmowa wysyłka w Zielonych Warkoczach. Droga nie jest więc wypróbuję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X