Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele duże czy małe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wesele duże czy małe?

    Każdy robi tak duże jak mu odpowiada. Ja osobiście wolę małe, kameralne wesele, najbliższa rodzina i przyjaciele. Natomiast moja siostra zawsze chciała huczny bal. Nawet pokaz barmański Trójmiasto sobie zamówiła. Wszystko jest kwestią preferencji, i nie ma się czego wstydzić że na imprezie było 20 osób zamiast 200

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wesele duże czy małe?

      Ja miałam wesele takie średnie można powiedzieć było mniej niż 100 osób, ja byłam ubrana w skromną suknię , makijaż i fryzurę robiłam w tym salonie: xxx i po uroczystości impreza na sali do białego rana.
      Last edited by disne; 30-07-2020, 20:00. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Wesele duże czy małe?

        Wesele to ciężki temat. Pamiętam jak organizowałam swoje, droga przez piekło. Jedyne
        co nie sprawiło mi większego problemu to znalezienie fotografa.
        Chciałam mieć reportaż ślubny katowice a że wykonuje go mało osób poszło łatwo. Szczerze mówiąc nie chciałabym przechodzić jeszcze raz przez przygotowania do wielkiego wesela

        Skomentuj


          Odp: Wesele duże czy małe?

          Też stwierdzam że wybranie fotografa to zadanie na równi trudne ze znalezieniem sali. U mnie ostatecznie wybór padł na fotobudkę od Myk Pstryk. Rozwiązało to problem zdjęć, resztę wykonywała kuzynka. O dziwo taka fotobudka to dobre rozwiązanie, każdy po wypiciu kilku głębszych po kilkanaście razy do niej podchodził.

          Skomentuj


            Odp: Wesele duże czy małe?

            ja ostatnio byłam na weselu, dokładnie przyjęciu u przyjaciółki. Mieli wynajętą małą salę, catering zamówiony z Aperitif Serwis z Warszawy, dania jak dla mnie pycha, było ja wiem może do 30 osób i mówiąc szczerze bardzo mi się podobało

            Skomentuj


              Odp: Wesele duże czy małe?

              Wszystko zależy od możliwości finansowych. Mając odłożonych więcej pieniędzy warto zorganizować większe wesele, ale bez przesady - poza tym spora część tej kwoty powinna się zwrócić w postaci kopert od gości. Jeśli szukacie miejsca na wesele pod Warszawą, to obejrzyjcie sobie hotel Afrodyta [xxx - sala jest elegancka, dość przestronna, a okolica spokojna.
              Last edited by disne; 30-07-2020, 19:59. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Wesele duże czy małe?

                Planowanie dużego wesela przy ograniczonym budżecie może się odbić na poziomie jego atrakcyjności. Warto zapewnić gościom dobre jedzenie, jak najlepszy zespół i inne atrakcje. Dobra zabawa, to najlepszy miernik poziomu zadowolenia gości z wesela. Jeśli szukasz pomysłu na inspirację rozważ xxx z opcją fotobudki gif czy barmanem.
                Last edited by disne; 30-07-2020, 19:59. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wesele duże czy małe?

                  Jak dla mnie wesele na 100 osób jest takie optymalne.
                  Do tego jakieś ciekawe atrakcje jak xxx , oczywiście dobra kapela i tyle , ludzie na pewno będą się dobrze bawić.
                  Last edited by disne; 30-07-2020, 19:59. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Wesele duże czy małe?

                    Jak masz możliwości finansowe to warto robić duże wesele bo jednak to będzie wspaniałe przeżycie. Do tego weź jakieś atrakcje i porządnego fotografa np :xxx bardzo dobre sesje ślubne robi. Warto spojrzeć na jego prace.
                    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:59. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Wesele duże czy małe?

                      Zależy od waszych preferencji i budżetu, ja bym wolała mniejsze wesele, ale nie wiem jak to będzie bo mam dużą rodzinę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wesele duże czy małe?

                        Moim zdaniem tylko najbliższa rodzina i przyjaciele, nie żadne kuzynki od cioci itp. Poszukując sale weselną np w Lublinie xxx Warto zasugerować się też tym, że ten obiekt ma bardzo dobrą restaurację oraz bazę noclegową. Myślę, że jest to badzo wazne, jeżeli mamy przyjezdnych gości. Jak myślicie?
                        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:59. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Wesele duże czy małe?

                          Ja jestem zwolenniczką mniejszych przyjęć. Wiem, że nie zawsze można takie zorganizować, bo rodzina jest duża, ale gdy tylko się da, to moim zdaniem to jest najlepszy pomysł. Bo wtedy można poświęcić czas wszystkim gościom, a nie 2-3 minuty dla każdego. Poza tym mniejsze wesele to też większa możliwość zorganizowania ciekawych atrakcji dla wszystkich uczestników przyjęcia. Poza tym nie zapraszamy wtedy na siłę gości, których praktycznie nie znamy albo za którymi nie przepadamy.

                          Skomentuj


                            Odp: Wesele duże czy małe?

                            ja miałam na 80 osób, na 40 osób wesele ma większy urok bo możecie z każdym porozmawiać a jeśli masz ok 100 czy więcej osób już się robi problem
                            pożyczki przez internet
                            pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
                            szybka pożyczka przez internet
                            chwilówka na dowód przez internet
                            porównywarka chwilówek

                            Skomentuj


                              Odp: Wesele duże czy małe?

                              Moim zdaniem jednak wesele jak już wyprawiać to z hukiem, wynająć dobry zespół samochód xxx powinna to być huczna impreza, oczywiście moim zdaniem
                              Last edited by disne; 30-07-2020, 20:00. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Wesele duże czy małe?

                                Napisane przez ddd333
                                My zdecydowaliśmy, że wolimy małe wesele. Mamy niewielkie rodziny, a zapraszanie kogoś na siłę nie ma żadnego sensu. Poważnie zastanawiamy się nad organizacją wszystkiego w Folwarku Walencja w Kazimierzu Dolnym: xxx. Bardzo podoba nam się ich oferta.
                                U nas też były wahania, ale wygrała miłość do natury i rodziny.. Kto mógł to pojawił się na naszym weselu. Zdecydowaliśmy się na sale weselną w górach, bo takie mieliśmy marzenie xxx] Dla mnie było warto. Cudowne powietrze, rodzina i znajomi, z którymi przeżywało się różne wyjazdy. Po wszystkim mogliśmy zostać tam dłużej, nie było standardowego powrotu do domu, każdy mógł iść spać w każdej chwili bo noclegi były zapewnione. Nawet ja uciekłam na chwilę, żeby odpocząć.
                                Last edited by disne; 30-07-2020, 20:00. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X