Wróć   Forum Babyonline.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla dziecka Skóra dziecka jest szczególnie narażona na podrażnienia i wysuszenie dlatego też trzeba dbać o nią za pomocą odpowiednich kosmetyków. Tylko jaki kosmetyk wybrać? Ten, który dobrze się wchłania, czy raczej ten, po posmarowaniu którym skóra dziecka jest biała? W tym dziale zamieszczamy wątki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla dziecka.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-10-2017, 17:02
zwycczzaj zwycczzaj jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zwycczzaj.polki.pl

Domyślnie Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

Ciekawe propozycje szczoteczek elektrycznych do zębów dla dzieciaka proponujecie. Przed zakupem kochane proponuje zajrzeć tutaj : szczoteczki elektryczne ranking ! Bardzo ciekawe zestawienie najlepszych szczoteczek na rynku, świetna opcja, mi bardzo pomogli wybrać idealny model dla mojego malucha. Opisują walety i zady różnych modeli, przed kupnem warto poczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2017, 23:06
ynelsylwia ynelsylwia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ynelsylwia.polki.pl

My pierwszy raz bylismy z synem u dentysty przy okazji naszej wizyty...syn mial 8 miesiecy...bdrdziej chcielismy skonsultowac slowa pediatry o wadzie zgryzu spowodowanej przez smoczek niz skontrolowac dziury...ale przy okazji dowiedzielismy sie ze kasze i mleko modyfikowane na noc oklejaja mocno zeby i przyczyniaja sie do pruchnicy...dzieki temu staralismy sie najpierw dawac mleko , kasze a poznie juz tylko woda i usypianie...latwiej bylo dac butle mleka niech z nia zasnie...ale wyrobilismy u syna taki nawyk ze juz wie zd po umyciu tylko woda a jak chce cos innego przekasic to myjemy jescze raz zeby
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2017, 23:08
ynelsylwia ynelsylwia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ynelsylwia.polki.pl

Zdecydowanie wczesniej....My pierwszy raz bylismy z synem u dentysty przy okazji naszej wizyty...syn mial 8 miesiecy...bdrdziej chcielismy skonsultowac slowa pediatry o wadzie zgryzu spowodowanej przez smoczek niz skontrolowac dziury...ale przy okazji dowiedzielismy sie ze kasze i mleko modyfikowane na noc oklejaja mocno zeby i przyczyniaja sie do pruchnicy...dzieki temu staralismy sie najpierw dawac mleko , kasze a poznie juz tylko woda i usypianie...latwiej bylo dac butle mleka niech z nia zasnie...ale wyrobilismy u syna taki nawyk ze juz wie zd po umyciu tylko woda a jak chce cos innego przekasic to myjemy jescze raz zeby...pierwszego leczonego zeba mial teraz w wieku 4.5roku ...zab psul sie od spodu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania