Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

    Ja zaczem zaszłam w ciążę 3 razy poroniłam. Też lekarze nie znaleźli przyczyny dlaczego? Myślę, że to wina czasów w jakich żyjemy - stresu, napięcia i przetworzonej żywności.
    black glass kitchen sink

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

      Skoro masz problem z zajściem w ciąże to powinnaś pójść na konsultacje i badania do kliniki niepłodności w Warszawie. Moi znajomi chodzili tutaj: http://www.warszawa.klinikabocian.pl. W klinice oferują nowoczesną pomoc, dla par, które borykają się z problemami zajścia w ciąże. Znajomi są zadowoleni z jakim podejściem podchodził do nich lekarz, posiadał dużą wiedzę oraz cierpliwie im wszystko wyjaśniał. Mają teraz piękną córeczkę i widać, że są bardzo szczęśliwi. Nie masz czego się obawiać, tylko powinnaś zadbać o swoje zdrowie i porozmawiać ze specjalistą.

      Skomentuj


        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

        Co do lekarza to ja z kolei mam dobrą opinię o panu Piotrze Pawliku z Poznania http://gabinetypawlik.pl/ Ja nie miałam problemów z zajściem w ciążę, ale siostra leczyła u niego niepłodność i dzięki leczeniu udało jej się zajść w ciążę. Lekarz jest bardzo kompetentny, fachowy a przy tym to miły człowiek.

        Skomentuj


          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

          Z mężem już dość długo staramy się o dziecko i nieskutecznie nam to wychodzi. Teraz jesteśmy dobrej myśli bo trafiliśmy w ręce dobrego lekarza i ja od niedawna biorę leki, które mi zalecił. Regularnie przyjmuję profertil female https://www.apteka-melissa.pl/produk...aps,23397.html i czuję, że niedługo uda mi się zajść w ciążę. A Wy dziewczyny bierzecie jakieś leki? A może któraś z Was bierze, te które ja i może coś o nich powiedzieć? Z góry dziękuję za odpowiedzi. )

          Skomentuj


            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

            W krakowie jest jeden taki dobry lekarz, warto się do niego udać - żonie już pomógł
            pokrowce samochodowe

            Skomentuj


              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

              ja zaczęłam stosować suplement Ovarin...i czekam ale wiem, że z nim szczególnie przy mojej poligamiczności jajników mam większe szanse na zajście w ciążę
              Last edited by disne; 05-06-2020, 20:22. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj


                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                najlepiej wybrać się do ginekologa, ja chodzę w Łodzi i myślę, że jest to najlepszy ginekolog w mieście
                Last edited by disne; 05-06-2020, 20:22. Powód: nie opłacona reklama
                W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                  My z żoną już bezskutecznie próbujemy prawie 2 lata...ale już wiemy, ze nie ma takiej możliwościowi. Ja mam syna, ona nie może mięc w ogóle dziecka...zastanawiamy się nad adopcja własnie, bo to bedzie jedyne rozwiązanie dla nas i dla jej spełnienia

                  Skomentuj


                    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                    może masz cos z hormonami? Udaj sie do endokrynologa, ja polecam w Łodzi
                    Last edited by disne; 05-06-2020, 20:23. Powód: nie opłacona reklama
                    W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                    Skomentuj


                      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                      To mogą być problemy z hormonami - ja bym udała się do endokrynologa, ginekologa, aby być spokojną.
                      Na blizny potrądzikowe - co będzie skuteczne? Sprawdź - http://drkonczalska.pl/arts/blizny-potradzikowe/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        Powodów może być wiele ale nikt w ciemno nie określi czy to stres czy jakiś poważniejszy problem. Zawsze warto skonsultować się ze specjalistą. W tej klinice zajmują się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności. Stosują nowoczesne metody i mają ogromną wiedzę w tej dziedzinie.
                        Last edited by disne; 05-06-2020, 20:24. Powód: nie opłacona reklama

                        Skomentuj


                          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                          Ja niestety również mam problemy z zajściem w ciąże i zaczynam coraz bardziej zastanawiać się nad udaniem się do kliniki, która zajmuje się leczeniem niepłodności. Zaczęłam już nawet przeglądać oferty i zastanawiam się nad tą , ale nie znam nikogo kto korzystałby z ich usług...
                          Last edited by disne; 05-06-2020, 20:24. Powód: nie opłacona reklama

                          Skomentuj


                            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                            Sądzę, że warto przeczytać też ten artykuł: Knflikt-serologiczny-
                            Last edited by disne; 05-06-2020, 20:25. Powód: nie opłacona reklama

                            Skomentuj


                              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                              Nie za bardzo się na tym znam.. Dlatego też niestety nie będę mógł pomóc..

                              Skomentuj


                                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                                Jeśli przeszkoda jest stricte natury medycznej to i w medycynie trzeba szukać pomocy. Bardzo jednak często przyczyny są w sferze psychicznej i tu polecam
                                metody także naturalne
                                Last edited by disne; 05-06-2020, 20:20. Powód: nie opłacona reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X