Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niania, babcia czy żłobek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: niania, babcia czy żłobek?

    Dziewczny,

    Nie chcę tworzyć nowego tematu więc odświeżam. A czy macie jakieś żłobki do polecenia w Krakowie? Póki co zainteresował mnie żłobek xxx, przede wszystkim dobra lokalizacja, no i przekonywujące są zdjęcia w galerii, oczywiście przed podjęciem decyzji najpierw się tam wybiorę. Ale może macie jakieś jeszcze inne ciekawe placówki warte rozważenia w okolicy?
    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:49. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: niania, babcia czy żłobek?

      Polecam Ci poszukać opini o żłobkach może na lokalnych forach o Krakowie lub niektóre miasta mają lokalne grupy na FB.
      Od siebie powiem tylko że na pewno trzeba się nastawić że dziecko będzie na początku chorowało

      Skomentuj


        #93
        Odp: niania, babcia czy żłobek?

        Najlepiej poszperać na forach internetowych. Teraz tworzone sa strony specjalnie dla danego regionu/miasta i tam można coś ciekawego wyszukac. NAjlepiej to poszukać też wśród znajomych, bo opinia taka ędzie najbardziej wiarygodna.

        Skomentuj


          #94
          Odp: niania, babcia czy żłobek?

          Ja na szczęście mam pracę, która mogę wykonywać w domu i moi synowie są ze mną. Jak mąż wraca z pracy, to zajmuje się dziećmi a ja nadrabiam zaległości w pracy.

          Skomentuj


            #95
            Odp: niania, babcia czy żłobek?

            Ja siedzę z synkiem w domu. Jedna babcia opiekuje sie wnukiem od córki a druga jest chora. Planuję wrócić do pracy jak mały pójdzie do przedszkola

            Skomentuj


              #96
              Odp: niania, babcia czy żłobek?

              Mała zostaje z babcią. Niestety wiem, że wiele mam nie ma takiej możliwości i i dzieci idą do żłobka, co wcale też nie jest takie złe.

              Skomentuj


                #97
                Odp: niania, babcia czy żłobek?

                Ja dla mojej Zosi wybrałam jednak przedszkole, w dodatku prywatne. Babcia niestety nie może się nią zająć a chciałam żeby miała kontakt z rówieśnikami.
                Oglądałam też różne publiczne przedszkola ale żadne z nich nie zaciekawiło mnie tak jak to które wybraliśmy. Dodatkowo swoją decyzje opierałam na opiniach innych mam.
                Jeżeli któraś mama jest z Wrocławia to polecam przedszkole na Ołtaszynie Totutaj

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: niania, babcia czy żłobek?

                  Jak dla mnie żłobek będzie ok. Byle dobry.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: niania, babcia czy żłobek?

                    Jak jest możliwość zostawienia dziecka z babcia to jest to chyba najlepsze rozwiązanie.

                    Skomentuj


                      Odp: niania, babcia czy żłobek?

                      Zalezy co mamy dostepne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: niania, babcia czy żłobek?

                        Chyba wszystko zależy od rodziny. Jedni ni mają babci, muszą wybrać między nianią i żłobkiem. jak nie stać na nianię wygrywa żłobek. Tyle . Trudno powiedzieć co jest lepsze.... temat rzeka. Pozdrawiam.

                        Skomentuj


                          Odp: niania, babcia czy żłobek?

                          Ja swoje dziecko posłałam do żłóbka, niestety na nikogo z rodziny nie mogę liczyć. Ja wybrałam xxx w Warszawie. I jestem bardzo zadowolona. Żłobek czynny od 6.30 do 18.00. Na początku dziecku było się trudno przestawić ale teraz już z chęcią chodzi. Super są prowadzone różne zajęcia, zabawy.
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 13:48. Powód: link

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X