Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd na wakacje w 2015?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dokąd na wakacje w 2015?

    Dokąd wybieracie się w tym roku na wakacje? Mi chodzi po głowie coś egzotycznego, ale z dzieckiem to chyba duże ryzyko? Są świetne oferty lotów do Indii (http://delhi.skyfly.pl/), ale kurcze trochę strach. Macie jakieś doświadczenie w podróżach egzotycznych?
  •    
       

    #2
    Odp: Dokąd na wakacje w 2015?

    U mnie w tym roku też w planach egzotyka, a dokładnie rejs po Karaibach z http://www.tanierejsowanie.pl/s/rejsy-karaiby-17.html - już się nie mogę doczekać będzie na pewno niesamowicie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dokąd na wakacje w 2015?

      Chorwacja. W sierpniu. Tym razem nie jedziemy z biurem podróży, ale zerezerwowaliśmy hotel z przelotem przez platformę turystyczną traveloppa. W sumie to szybko i wygodnie i możemy sami sobie zaplanować czas. Słońce powinno dopisać, hotel też na poziomie
      Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dokąd na wakacje w 2015?

        W 2015 roku nie wyjechaliśmy nigdzie, poza odwiedzinami rodziny, a to dlatego, że na poczatek sierpnia był termin porodu naszej córeczki. Nadrobimy wszystko w 2016 roku.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dokąd na wakacje w 2015?

          kobietki a byłyście kiedyś w Tajlandii? znalazłam właśnie jak na Tajlandię oczywiście tanie loty do bangkoku na fru.pl i strasznie bym chciała pojechać... Ale oglądaliśmy wczoraj z mężem "Barwy szczęścia" i jak okazało się, że Bartka zatrzymała tajlandzka policja, to mąż odparł, że jego też by pewnie aresztowali i on tam nie leci czy to naprawdę ryzyko taki wyjazd do Tajlandii?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dokąd na wakacje w 2015?

            Ja w tym roku nie jadę za granicę. Zbyt niebezpiecznie jest...
            Chyba zdecyduję się na urlop w Bieszczadach. Znalazłam hotel SPA z świetną ofertą. Chyba się skuszę bo w SPA byłam ostatnio dwa lata temu. Jakoś nie mogę znaleźć czasu dla siebie... Obiecałam sobie, ze przez 5 dni będę odcięta od internetu i zrobię coś dla siebie. SPA to chyba najlepsze wyjście.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X