Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Uwielbiam słodycze

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    oj dziewczyny szkoda życia na takie odmawianie sobie przyjemności Można zjeść sobie a potem obiecać sobie że pójdziecie na spacer iz głowy
    Ja nie wyobrażam sobie aby nie zjeść czegoś słodkiego jak mam wielką ochotę
    To też prawda zawsze można sobie jakoś poradzić, a przecież takich smakołyków czasem szkoda odmówić

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Uwielbiam słodycze

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      oj dziewczyny szkoda życia na takie odmawianie sobie przyjemności Można zjeść sobie a potem obiecać sobie że pójdziecie na spacer iz głowy
      Ja nie wyobrażam sobie aby nie zjeść czegoś słodkiego jak mam wielką ochotę
      Ja nie odmawiam sobie za każdym razem i czasami coś kupuję. Ale jakbym mogła to bym codziennie zjadła takiego pączuszka.

      Skomentuj


        Odp: Uwielbiam słodycze

        Ja natomiast jestem wielką miłośniczką ciast drożdżowych. A powiedźcie mi, czy korzystałyście kiedyś z oferty cukierni internetowej Consonni xxxx ? Prezentuje się bardzo zachęcająco, a co najważniejsze można tam zamówić online różnego rodzaju ciasta, babeczki, a nawet torty.
        Last edited by disne; 29-06-2020, 19:26. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Uwielbiam słodycze

          Napisane przez martha_22 Pokaż wiadomość
          Ja natomiast jestem wielką miłośniczką ciast drożdżowych. A powiedźcie mi, czy korzystałyście kiedyś z oferty cukierni internetowej Consonni xxxx ? Prezentuje się bardzo zachęcająco, a co najważniejsze można tam zamówić online różnego rodzaju ciasta, babeczki, a nawet torty.
          widać trochę drogo jak dla mnie w tym sklepie Ja to jednak wolę sama zrobić ciasto czy ciasteczka Nawet wczoraj robiłam ciasteczka kruche Domowej roboty zawsze najlepsze
          Attached Files
          Last edited by disne; 29-06-2020, 19:26. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Uwielbiam słodycze

            Ja też uwielbiam. Wprawdzie staram się w osatnim czasie nieco ograniczać z uwagi na to,ze próbuję się odchudzać ale raz dziennie jestem w stanie pozwolić sobie na coś słodkiego do zjedzenia ( kosteczkę ptasiego mleczka czy też kostkę ciemnej czekolady...).
            Ostatnio mąż zrobił mi niespodziankę i z okazji naszej rocznicy ( nie ślubu ale poznania sie) podarował bombonierę lalibelle:


            Właśnie wcinam Jest piątek tak więc mogę sobie zrobić trochę luzu.

            Skomentuj


              Odp: Uwielbiam słodycze

              Moja rodzina uwielbia słodycze, ale ponieważ dbam o to, aby w naszej diecie nie brakowało witamin i innych pożywnych składników, staram się sama przygotowywać ciastka lub batony. Niedawno zainspirowała mnie supermamy.limango.pl/przepisy-moniki-mrozowskiej-na-sniadania/Monika Mrozowska. Przepisy jej autorstwa na zbożowe ciastka lub kaszę jaglaną na słodko bardzo smakują moim dzieciakom, a co najważniejsze są bardzo zdrowe.
              Last edited by disne; 29-06-2020, 19:25. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Uwielbiam słodycze

                Ja też uwielbiam słodkie i staram się unikać tych sklepowych niezdrowych słodyczy, tylko jak najwięcej robić sama. Ostatnio namiętnie piję koktajl ze zmiksowanych bananów z mlekiem, kakao i miodem. Pyszne, szczególnie z odrobinką cynamonu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Uwielbiam słodycze

                  Mnie do tych sklepowych słodyczy wcale nie ciągnie. Ale nie potrafię odmówić dobrego ciasta.

                  Skomentuj


                    Odp: Uwielbiam słodycze

                    Ja też, a najlepiej te domowej roboty, przepis na prawdziwą słodycz, a jaki prosty!
                    Chrumchadełko
                    15 dag herbatników ( 3 małe opakowania)
                    20 dag czekolady mlecznej (2 tabliczki)
                    2 łyżki miodu
                    10 dag masła
                    Do miski włóż pokruszoną czekoladę. Miskę wstaw do garnka z gotującą się wodą. Mieszać, aż czekolada się rozpuści, dodaj pokruszone herbatniki i dokładnie wymieszaj. W rondelku rozpuść masło z miodem i następnie dodaj „czekoladowe herbatniki” – dokładnie, delikatnie wymieszaj. Tak przygotowane ciasto wyłożyć do foremki wyścielanej pergaminem – ugnieć delikatnie masę i odstaw do lodówki. Schłodzić ok 90 min.

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      Ja również nie przepadam za tymi z alkoholem. Uwielbiam wszystkie słodycze
                      Za słodyczami z alkoholem też nie przepadam, a najbardziej lubię domowe wypieki i to zrobione przez moją teściową

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Uwielbiam słodycze

                        Ja nie lubię słodkości z alkoholem. Są dla mnie zbyt mdlące w smaku.

                        Skomentuj


                          Odp: Uwielbiam słodycze

                          Ja nie mogłabym zrezygnować ze słodyczy. Wiadomo nie jem ich nie wiadomo ile, jednak od czau do czasu pozwalam sobie na coś dobrego

                          Skomentuj


                            Odp: Uwielbiam słodycze

                            ja robię sama z mleczkiem kokosowym

                            Skomentuj


                              Odp: Uwielbiam słodycze

                              Kochane ja również uwielbiam słodycze, aczkolwiek staram się je najczęsciej przygotowywać sama. Ostatnio zrezygnowałam z kupna gotowych słodyczy.Te domowe zrobione przeze mnie smakują mi chyba o wiele, wiele bardziej

                              Daję tutaj przepis na chrusty: xxxx - czyli na ulubiony przysmak moich dzieci ( mój również).

                              Długo szukałam przepisu na chrust, jaki robiła moja babcia. W końcu znalazłam. Chruściki są smaczne, chrupiące oraz rozpływają sie w ustach.
                              Last edited by disne; 29-06-2020, 19:25. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Uwielbiam słodycze

                                Na Kwestii smaku też jest świetny przepis na chrusty. Ja zawsze z tego portalu korzystam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X