Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warsztaty mama wie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Warsztaty mama wie

    Może już wiecie, ale. Do przyszłych i obecnych rodziców maluszków. Już są wiadome terminy i miejsca warsztatów "Mama wie". edycja kolejnych warsztatów odbywa się marzec/kwiecień w różnych miastach.
    info na http://www.mama-wie.pl/.
  •    
       

    #2
    Odp: Warsztaty mama wie

    Dzięki, ja chętnie skorzystam. Zaraz zabieram się za zarejestrowanie na warsztaty w moim mieście.

    Fajnie, że ktoś wrzuca takie linki i przypomina o takich wydarzeniach!!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Warsztaty mama wie

      super ja nie wiedziałam a też chętnie bym wzięła udział dzięki

      Skomentuj


        #4
        Odp: Warsztaty mama wie

        teraz dopiero zobaczyłam że są zapisy na 3 pierwsze warsztaty. Ja jestem z Torunia i nie mogę się zapisać. myślałam że to błąd i próbowałam jeszcze dziś ale to samo. Trzeba chyba poczekać i śledzić stronkę, zresztą zapytałam w mailu organizatorów więc czekam na odpowiedź

        Skomentuj


          #5
          Odp: Warsztaty mama wie

          Tak. Też widziałam przy rejestracji, że można było wybrać tylko z trzech miast. Ja jestem z Poznania i zarejestrowałam się bez najmniejszego problemu.

          Skomentuj


            #6
            bezpieczny maluch

            bezpieczny maluch
            http://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty
            kolejne warsztaty na które się zapisałam i może któraś z was będzie chciała też skorzystać, warto iść z mężem

            Skomentuj


              #7
              Odp: Warsztaty mama wie

              mama_dzidzi bardzo fajne wydają się zaproponowae przez Ciebie warsztaty Bezpieczny Maluch - weszłam na stronkę i poczytałam o nich. Szkoda, że są adresowane tylko do kobiet w ciąży.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Warsztaty mama wie

                tak rzeczywiście większość tematów poruszanych będzie dotyczyła kobiet w ciązy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Warsztaty mama wie

                  Nie slyszałam jeszcze o takich warsztatach, wydaje się, że wciąż chca jakoś edukować mamy aby jak najlepiej opiekowały sie swoimi pociechami - bardzo dobrze, że jest takich fajnych akcji coraz wiecej.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Warsztaty mama wie

                    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                    Nie slyszałam jeszcze o takich warsztatach, wydaje się, że wciąż chca jakoś edukować mamy aby jak najlepiej opiekowały sie swoimi pociechami - bardzo dobrze, że jest takich fajnych akcji coraz wiecej.
                    Ja też nie, ale fajna inicjatywa. Wiedzy nigdy za mało, a i można skorzystać z doświadczenia innych osób, a to zawsze jest bardzo cenne. Szkoda, że głównie dotyczy to dużych miast.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Warsztaty mama wie

                      Warsztaty są właśnie fajną sprawą aby szkolić nawet doświadczone mamusie, wiedzy i doświadczenia nigdy za wielę. W większych miastach jest większa możliwość rozwoju. Tam więcej ludzi wychodzi z inicjatywą.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X