Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

    Mój mąż strasznie chciał mieć syna. Jak byłam w ciąży to mówił cały czas, że to na pewno syn. Żeby mu pomóc pilnował mojej diety żeby była taka jak na chlopca powinna być, czyli mięso itp. Nie pozwalał mi jeść słodyczy heh, bo to niby na dziewczynkę. Urodziła się córka i zakochał się w niej od pierwszego spojrzenia. Świata poza nią nie widzi. Ani raz nie powiedział nic odnośnie tego, że nie jest chłopcem. Nie mówi też, że kolejny musi być syn. Jak się uordziła to powiedział, że najważniejsze, że jest zdrowa, silna i najpiękniejsza pod słońcem

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

      pierwszy raz słyszę o takim przypadku, żeby ciąża z chłopcami prowadziła do poronienia. Ja urodziłam dziewczynkę choć też na początku byłam nastawiona na chłopczyka. Dla mojego męża to było bez znaczenia czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka Faktem jest, że ostatnio strasznie dużo jest dziewczynek. Większość moich znajomych ma dziewczynki. Ale mam kilka, które urodziły zdrowych chłopców, nie nie miały w ciąży żadnych problemów.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

        Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
        pierwszy raz słyszę o takim przypadku, żeby ciąża z chłopcami prowadziła do poronienia. Ja urodziłam dziewczynkę choć też na początku byłam nastawiona na chłopczyka. Dla mojego męża to było bez znaczenia czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka Faktem jest, że ostatnio strasznie dużo jest dziewczynek. Większość moich znajomych ma dziewczynki. Ale mam kilka, które urodziły zdrowych chłopców, nie nie miały w ciąży żadnych problemów.
        Kotek_85 a ja z kolei zauważyłam, że rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek. Moje koleżanki mają samych chłopców, ja mam dwóch, moja siostra trzech


        Skomentuj


          #79
          Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

          Po tym jak u córki w przedszkolu jest 6 dziewczynek i 16 chłopców uważam że rodzi sie więcej chłopców. Ale to jest różnie w różnych regionach Polski

          Skomentuj


            #80
            Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Po tym jak u córki w przedszkolu jest 6 dziewczynek i 16 chłopców uważam że rodzi sie więcej chłopców. Ale to jest różnie w różnych regionach Polski
            aha pewnie tak, ja bardziej patrzyłam na zeszły rok, bo wszystkie moje znajome urodziły córeczki łącznie ze mną :P

            Skomentuj


              #81
              Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

              Ja myślałam że jak się urodziłą Zuzia 2011 to urodziło się więcej dziewczynek bo moje koleżanki miały córeczki, a teraz w przedszkolu widzę że jest odwrotnie. Ogólnie począwszy od 5 latków do 2,5 latków to u nas w przedszkolu przeważają we wszystkich grupach chłopcy i to dużą przewagą

              Skomentuj


                #82
                Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                ja też raczej zauważyłam przyrost chłopców. W mojej rodzinie i u najbliższych koleżanek które w przeciągu roku urodziły lub są w ciazy przeważają chłopcy
                A co do parcia na płeć ze strony tatusiów, to trzeba im uświadomić że to oni decydują o płci a nie kobieta Męskie plemniki są słabsze ale szybkie te żeńskie są wolne ale bardziej wytrzymałe. Ojciec determinuje płeć
                Mój na szczęście nie miał parcia, ale ucieszył się ze pierwszy będzie prawdopodobnie synuś

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                  Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
                  ja też raczej zauważyłam przyrost chłopców. W mojej rodzinie i u najbliższych koleżanek które w przeciągu roku urodziły lub są w ciazy przeważają chłopcy
                  A co do parcia na płeć ze strony tatusiów, to trzeba im uświadomić że to oni decydują o płci a nie kobieta Męskie plemniki są słabsze ale szybkie te żeńskie są wolne ale bardziej wytrzymałe. Ojciec determinuje płeć
                  Mój na szczęście nie miał parcia, ale ucieszył się ze pierwszy będzie prawdopodobnie synuś
                  U as mąż bardzo chciał pierwszego syna, ale powtarzał że najważniejsze że dziecko będzie zdrowe. Teraz mamy parkę i muszę przyznać że z moich obserwacji wynika ze mąż bardziej jest za córką. Więcej jej pozwala niż małemu

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                    W moim otoczeniu, wśród znajomych i rodziny rodzą się same dziewczynki ;p mój synek nawet nie ma żadnego kolegi, same "kobity" wokół niego ;p

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      W moim otoczeniu, wśród znajomych i rodziny rodzą się same dziewczynki ;p mój synek nawet nie ma żadnego kolegi, same "kobity" wokół niego ;p
                      to z kolei moja córka (oprócz malutkiej kuzynki ) to ma samych chłopców wokół a ja tak ubolewam że nie ma dziewczynki do wspólnej zabawy Ale jeszcze szwagierka w ciąży i ponoć dziewczynka ma być

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                        nie sądzę aby to miało znaczenie aczkolwiek nie wiem na pewno, ja swoją drugą ciążę poroniłam ale bardzo szubko udało mi się znowu zajść w sumie odstęp był od zabiegu 4 miesiące ale czy to ma wplyw nie wiem szczerze mówiąc

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                          A u nas znów sami chłopcy. Synek ma samych kolegów a dzieczynek praktycznie brak. wszyscy się śmieją, że jak rodzą się chłopcy to będzie wojna. Dla mnie też nie jest ważne czy będzie dziewczynka czy chłopczyk. Ważne, aby było zdrowe.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                            Może wsyzstko zależy od ragiunu ja wczoraj znowu słyszałam radosne nowiny od koleżanek i znowu słyszę że mają być dziewczynki hehe

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                              Podobno zależy to tez od pogody. Ciekawe czy to sie sprawdza. Moze po prostu takie szczęście. Czy od regionu... nie wiem, może, moze.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                                Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                                A u nas znów sami chłopcy. Synek ma samych kolegów a dzieczynek praktycznie brak. wszyscy się śmieją, że jak rodzą się chłopcy to będzie wojna. Dla mnie też nie jest ważne czy będzie dziewczynka czy chłopczyk. Ważne, aby było zdrowe.
                                Agrafka13, dokładnie tak! Najważniejsze jest zdrowie. Zdrowe dziecko to najwspanialszy dar od Boga, a płeć jest rzeczą drugorzędną! Mam dwóch wspaniałych synów i jestem bardzo szczęśliwa!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X