Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

    Często osoby, które starają się o dziecko, nie mogą zajść w ciąże. Dopiero, gdy przestają o tym myśleć, gdy przestają się stresować, wtedy udaje im się.
    Najlepszy psychoterapeuta w mieście- www.pracownia-psychoterapia.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

      Napisane przez luiza741 Pokaż wiadomość
      My staramy się o dziecko dwa lata i póki co co miesiąc jest płacz. Piję od kilku tygodni inofem dwa razy dziennie bo choruję na pco i chcę wyrównać hormony. Jestem też na diecie bo nadwaga też przeszkadza w zajściu w ciążę. Mam nadzieję, że w końcu się uda.
      Kochana, nie martw się i przestań myśleć o dziecku, zajmij głowę czymś innym niż niemowlę, czasami to ze nie możemy zajść w ciąże siedzi w psychice, zbyt intensywne myślenie o maluszku czasami to jest blokada.
      Pisze o tym dlatego, że my czekaliśmy ładnych kilka lat na dziecko, a w ciąże zaszłam kiedy zaczęłam myśleć o budowie domu, potem straciłam prace a po miesiącu byłam już ciąży

      Skomentuj


        #93
        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
        Kochana, nie martw się i przestań myśleć o dziecku, zajmij głowę czymś innym niż niemowlę, czasami to ze nie możemy zajść w ciąże siedzi w psychice, zbyt intensywne myślenie o maluszku czasami to jest blokada.
        Pisze o tym dlatego, że my czekaliśmy ładnych kilka lat na dziecko, a w ciąże zaszłam kiedy zaczęłam myśleć o budowie domu, potem straciłam prace a po miesiącu byłam już ciąży
        No widzisz doszły inne problemy, o których zaczęłaś myśleć, o dziecku pewnie mniej i się udało to najważniejsze

        Skomentuj


          #94
          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
          No widzisz doszły inne problemy, o których zaczęłaś myśleć, o dziecku pewnie mniej i się udało to najważniejsze
          u mnie tez tak było ze w miesiacu w ktorym bylam pewna ze sie nie uda, starania odeszly na drugi plan kompletnie przez inne problemy - nagle sie udało i były tak upragnione dwie kreski

          Skomentuj


            #95
            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

            A już się zastanawiam, jak jest przy drugiej ciąży, czy jeśli przy pierwszym dziecku były problemy z zajściem w ciąże, to czy przy drugim jest podobnie czy wręcz przeciwnie?

            Skomentuj


              #96
              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

              Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
              A już się zastanawiam, jak jest przy drugiej ciąży, czy jeśli przy pierwszym dziecku były problemy z zajściem w ciąże, to czy przy drugim jest podobnie czy wręcz przeciwnie?
              ja tez sie zastanawialam byłam u mojej ginekolog i hmm pytałam co i jak, u mnie moze byc tym razem tez problematycznie bo sie przyszwędały do mnie jakies problemy zdrowotne - ale leczymy sie i zobaczymy co przyniesie przyszłosc

              Skomentuj


                #97
                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                Oj u mnie jest podobnie, myślę o drugiej dzidzi, ale najpierw muszę siebie podreperować;/ tyle że póki co lekarze nie mogą namierzyć przyczyny;/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                  Anis zycze By wszystko sie wyjasniło u Ciebie i abyś na tą druga dziecinkę nie musiała dlugo czekac my tez powoli myslimy nad tym tematem ale musze sie wyleczyc bo ciąża nie utrzymała by sie w takim stanie według mojej ginekolog

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                    Ja do gin wybieram się w czwartek, zobaczymy co mi powie póki co nie mam co myśleć póki do endokrynolog nie pójde;/ a zapis mam dopiero na jesieni;/
                    mam nadzieję że wszystko się ustabilizuje

                    Skomentuj


                      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                      a nie dopadly Cie problemy z tarczyca? bo juz od której mamy słysze ze gnebi ich tarczyca? ja byłam w piatek u mojej lekarki ale za trzy tyg. powtorkowa wizyta, u mnie jakis stan zapalny macicy ;/ i krwiaki - teraz jest na lekach mama nadzieje ze pomoga

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        a nie dopadly Cie problemy z tarczyca? bo juz od której mamy słysze ze gnebi ich tarczyca? ja byłam w piatek u mojej lekarki ale za trzy tyg. powtorkowa wizyta, u mnie jakis stan zapalny macicy ;/ i krwiaki - teraz jest na lekach mama nadzieje ze pomoga
                        Tarczyca niby w zakresie norm jednak lekarz mówi że powinna być do 2,5 ja mam 3 więc czekam na wizytę do endokrynologa ale dopiero na wrzesień mam zapis pomijając innych specjalistów których mam w międzyczasie :/ ale wierzę że do września się uspokoi wszystko. Chciałam wrócić do pracy i pomyśleć o powiększeniu rodziny ale dopiero jak swój stan zdrowia doprowadze do normalności:/
                        ginekologicznie też miałam ostatnio atrakcje z krwotokami :/

                        Skomentuj


                          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                          bedzie dobrze zobaczysz - trzeba wierzyc, ja byłam tylko kontrolne tak na wizycie jak co poł roku a tu myk i cos nie tak ;/ choc czuje sie super, a do lekarzy kolejki straszne są niestety szczegolnie do specjalistow ;/

                          Skomentuj


                            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                            oj to prawda do okulisty czekam już pół roku, do części dostałam pilne skierowania wiec poszło szybciej ale mimo wszystko to niekończące badania i doszukiwanie się skąd objawy
                            co do ginekologa to warto się badać kontrolnie, bo tak jak mówisz, czasami czuje sie człowiek dobrze a coś się dzieje w środku

                            Skomentuj


                              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                              ja niekiedy chodze poprostu prywatnie bo kolejki sa starszne i tyle przy tym biurokracji - choc to kosztuje ;/ niestety, ja bylam pewna ze teraz moja wizyta u gin bedzie kontrolną - slysze ze wszytko okiej a jednak cos jest nie tak - i naprawde ja czuje sie super i w zyciu bym nie powiedziala ze cos sie dzieje ;/

                              Skomentuj


                                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                                Też uważam, że lepiej jest iść prywatnie do lekarza niż czekać w kolejkach i się stresować. Ostatnio trafiłam na http://premium-medical.pl/prof-dr-ha...roslaw-wielgos i zastanawiam się nad umówieniem się na wizytę do Pana doktora. Byłam już u tylu lekarzy że ręce opadają ale mam nadzieję, że ten mi pomoże.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X