Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

testy owulacyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    testy owulacyjne

    Hej kobitki!!!
    jestem ciekawa Waszych opinii i doświadczeń na temat wykrywania wczesnej ciąży testem owulacyjnym? podzielicie się doświadczeniami? Co prawda z ciekawości zrobiłam dziś test owulacyjny w 27dc/moje cykle to 32/33 dni i wyszedł pozytywnie co na innych forach biorą za dobra wróżbę, ale..... jestem pesymistycznie nastawiona na takie wróżby.Co sądzicie?
  •    
       

    #2
    testy owulacyjne

    Hejo
    Jestem drugi miesiąc po zabiegu histeroskopii (usunięcie polipa 2,7mm). Staram się z narzeczonym o dziecko od dłuższego czasu. Okres skończyłam 11 lipcu i od tamtej pory zaczęłam robić testy owulacyjne.Mam takie pytanko w związku z testami: pierwsza kreska jest bardzo wyraźna , a druga lekko zaróżowiona utrzymuje mi się to od 3 dni. Na drugim teście wychodzi mi tylko jedna kreska ( z ciekawości robię testy z dwóch firm) Dziś jest mój 10 dzień cyklu i dalej nic.

    Skomentuj


      #3
      Odp: testy owulacyjne

      Ja niestety kompletnie się na tym nie znam. Dlatego też kompletnie nie jestem w stanie pomóc...
      Kobiety potrafią być takimi fajnymi przyjaciółmi.

      Skomentuj


        #4
        Odp: testy owulacyjne do wykrycia wczesnej ciąży

        Nie lepiej pójść z tym tematem do jakiegoś specjalisty? Przynajmniej ja bym tak zrobiła...
        Kobiety potrafią być takimi fajnymi przyjaciółmi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: testy owulacyjne do wykrycia wczesnej ciąży

          ja bym nie bawiła się w testy owulacyjne, tylko poczekała i zrobiła normalny test.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X