Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczne środki na trądzik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Skuteczne środki na trądzik

    Moja cera zawsze trądzikowa poprawiła się podczas pierwszej ciąży: wygładziła i w ogóle nabrała blasku, co było dla mnie czymś nowym Po ciąży problemy wróciły ale każdy mocniejszy antybiotyk jest zabroniony przy karmieniu dziecka więc stosowałam tylko jakieś drogeryjne rzeczy: żele i kremy. Polecam markę ziaja med - ich produkty nie wysuszają cery i łagodzą jakieś zmiany zapalne. Warto też zapytać się w aptece o produkty pharmaceris i vichy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Skuteczne środki na trądzik

      Mnie trądzik dopadł jakiś czas temu. Jak byłam w wieku nastoletnim nigdy nie miałam problemów tego typu. Dopiero ostatnio coś mi się zrobiło. Nie wyglądało to zbyt estetycznie. Pomógł mi Zineryt. Lek jest w formie płynu, który aplikuje się na zmiany oraz ma świetne działanie. Zamówiłam go przez internet. Jest na receptę ale nie ma problemu z dostaniem go na stronie:
      https://dimedic.eu/

      Koszt niewielki bo 40 zł a lek wystarcza na 2 miesiące w czasie których można zupełnie pozbyć się trądziku.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Skuteczne środki na trądzik

        Jako punktowy preparat polecam gorąco maść Acnederm- nie jest droga a na prawdę bardzo dobrze leczy trądzik, w Internecie też można znaleźć bardzo dużo pozytywnych opini

        Skomentuj


          #19
          Odp: Skuteczne środki na trądzik

          Napisane przez genju22
          Bardzo dobra jest chlorella na tego typu dolegliwości. Ale w postaci naturalnej algi a nie jakiś tabletek. Stosowanie jej znacznie lepiej wpływa na nasze dolegliwości nawet na trądzik.
          Ale w jaki sposób ją stosować? Robi się z niej jakieś maseczki czy jak? Też jestem zwolennikiem naturalnych sposobów tylko pewnie dłużej trzeba czekać na efekty

          Skomentuj


            #20
            Odp: Skuteczne środki na trądzik

            Ja sama sprawdziłam i wypróbowałam oczyszczającą piankę firmy Iwostin z linii Purritin - wystarcza na 3 miesiace przy 2 x dziennym stosowaniu, więc jest wydajna do kupienia w aptekach. Do tego również dobrze się sprawdził żel Clearskin avonu pore penetrating zielony - odblokowujący pory. Naprawdę szczerze polecam

            Skomentuj


              #21
              Odp: Skuteczne środki na trądzik

              Ja teraz używam środków z ziaji i się sprawdzają.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Skuteczne środki na trądzik

                Mi po ciąży strasznie zniszczyła się skóra i chodzę do dermatologa a on tylko przepisuje jedną maść za drugą i bez rezultatu. A jak sama stosowałam jakieś żele czy maseczki to miałam wrażenie, że jest jeszcze gorzej więc też z chęcią dowiem się jak go skutecznie się pozbyć. Chyba to badanie krwi spróbuję

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Skuteczne środki na trądzik

                  Ja po ciąży też miałam probmey ze skórą, jak bym nagle była w okresie dojrzewania, trądzik po prostu jak u małolaty ;p

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Skuteczne środki na trądzik

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Ja po ciąży też miałam probmey ze skórą, jak bym nagle była w okresie dojrzewania, trądzik po prostu jak u małolaty ;p
                    Dokładnie, szczerze to ja takiego w młodości nie miałam, zawsze jakieś pojedyncze krosteczki, a teraz pół twarzy ;/ a zniknął?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Skuteczne środki na trądzik

                      tak, już jest lepiej, teraz mnie tylko wysypuje przed okrese. Byłam kilka razy u kosmetyczki na oczyszczaniu i punktoow używam maść Acnederm która mi pomaga.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Skuteczne środki na trądzik

                        mikaa997 to trochę mi ulżyło może mi też w końcu ustąpi i będę mogła gdzieś wyjść bez tony korektora na twarzy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Skuteczne środki na trądzik

                          Zabieg oczyszczania twarzy na pewno się sprawdzi osobiście jak miałam takie problemy to dbałam o stosowanie różnych peelingów, płynów do oczyszczania twarzy i toników. Byłam też u dermatologa i on mi jakąś robioną maść przepisał - zadziałało

                          ---
                          medycyna estetyczna lublin

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Skuteczne środki na trądzik

                            Niekoniecznie. Takie zabieg tylko może "roznieść" bakterie.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Skuteczne środki na trądzik

                              Skuteczne leczenie trądziku

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Skuteczne środki na trądzik

                                Co do leczenia trądziku, to profesjonalne zabiegi wykonują również w http://elesthetic.pl/index.php/medyc...enie-warszawa/ . Może zainteresować was ten temat leczenia trądziku, uważam, że klinika jest naprawdę dobra i godna zaufania.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X