Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kremy rozjaśniające przebarwienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kremy rozjaśniające przebarwienia

    Dziewczyny czy znacie jakieś fajne kremy do twarzy rozjaśniające przebarwienia m.in. po trądziku i słoneczne Wybieram się do dermatologa ale mam termin dopiero za miesiąc, a wiosna idzie trzeba coś z buźką zrobić





  •    
       

    #2
    Odp: kremy rozjaśniające przebarwienia

    Kruszyna lepiej sie wstrzymaj i poczekaj na recepte od dermatologa,kremy o ktore pytasz nie zadzialaja przez miesiac (o ile w ogole przyniosa jakies efekty) poza tym kosztuja niemalo.Ja mam plame na czole ktora staje sie bardziej widoczna jak tylko sie troche opale,probowalam kremu Bioderlmy i Svr (apteka) i ZERO efektu,teraz tez wybieram sie do dermatologa.

    Skomentuj


      #3
      Odp: kremy rozjaśniające przebarwienia

      witam,
      po porodzie zostały mi przebarwienia na twarzy. Kupiłam krem na przebarwienia SVR i pomogło. Krem kosztowal okolo 70 zł

      Skomentuj


        #4
        Odp: kremy rozjaśniające przebarwienia

        Trafionym w dziesiątkę kosmetykiem, który usuwa wszelkiego rodzaju plamy, jest naturalny krem wybielający i redukujący przebarwienia Calluna Medica. Jest on oparty na składnikach takich jak biała lilia, biała trufla, pomidor i winorośl. Wystarczy stosować dwa razy dziennie, aby zlikwidować wszelkie przebarwienia. Ja go stosuję na plamy hormonalne i też działa efektywnie w tym przypadku.

        Skomentuj


          #5
          Odp: kremy rozjaśniające przebarwienia

          Nie słyszałam o nim jeszcze, pewnie to nowość a że jestem alergiczką to niestety do kosmetyków podchodzę jak pies do jeża ale na przebarwienia stosowałam bio oil, to taki medykament który możesz kupić w aptece ale i w drogerii też go widziałam

          Skomentuj

                 
          Working...
          X