Wróć   Forum Babyonline.pl > Pytania do eksperta > Porady ginekologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady ginekologa Zadaj pytanie dotyczące ginekologicznych spraw - być może któraś użytkowniczka miała podobny problem. Zapraszamy do dyskusji!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-09-2016, 11:26
mileymila mileymila jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mileymila.polki.pl

Domyślnie Odp: Nietrzymanie moczu

z ciekawości joasia- drogi był ten zabieg? Wiem, że u niektórych kobiet NFZ może to zrefundować. Jak było u Ciebie? Dr Kmieć powiedział, że wiele pacjentek się zgłasza do niego z tym problemem niestety.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2016, 09:31
boonia004 boonia004 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
boonia004.polki.pl

Nietrzymanie moczu może też być objawem jakiejś choroby układu moczowego - http://www.adammichalski.pl/choroba-...zymanie-moczu/ . Z takim problemem najlepiej udać się do lekarza, zwłaszcza jeśli trwa on długo i nie ustępuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2016, 14:17
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Trzymajcie namiary - http://plumbum.com.pl/
Tam macie wszystko opisane, łącznie z metodami walki z problemem.
Ogólnie to doskwiera wielu ludziom - a problem jest mega krępujący i irytujący...
Stary 17-03-2017, 15:47
shirleyka shirleyka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
shirleyka.polki.pl

ja po ciąży ciągle jakieś infekcje pęcherza łapię, oszaleć można, teraz po basenie mnie złapało kupiłam sobie urofuraginum max i powoli przechodzi, zawsze mi to pomaga
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2017, 20:55
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Ale te infekcje wiążą się też z nietrzymaniem moczu? I ten problem się powtarza? Dlaczego w takim razie nie byłaś z tym u lekarza? Ja na Twoim miejscu poszłabym chociaż dla świętego spokoju dowiedzieć się czy wszystko ok. Polecam Ci udać się do dr Kidawy, on przyjmuje w warszawskim Ober Clinic. Lekarz z ogromną wiedzą, jest też ordynatorem w szpitalu więc to samo za siebie mówi. Naprawdę radzę Ci iść na konsultacje czym prędzej, bo nie warto zwlekać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2017, 21:09
hankaanka hankaanka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

Dziewczyny maja racje. Koniecznie trzeba isc do lekarza. Ja wiem, ze problem jest wstydliwy :/ Sama przez to przeszlam. Meczylam sie dlugo, ale w koncu postanowilam cos z tym zrobic. Szukalam troche lekarza, w koncu pojechalam do Krakowa. Jest tu klinika Femina, w ktorej przyjmuje dr Jankowski, ktory mial juz sporo dobrych opinii w sieci w tym temacie. Pomogl mi i czuje, ze w koncu zyje!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-07-2017, 19:06
gilza gilza jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

Ja też uważam, że nie ma co zwlekać. Tak wiem teraz jestem mądra bo mam to już za sobą ale pamiętam jak się na początku wstydziłam. W końcu nabrałam odwagi i zdecydowałam się na zabieg w szpitalu Medicover. Teraz żałuję tylko tego, że nie zdecydowałam się na to wcześniej. To zabieg laserowy, doszłam do siebie bardzo szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2017, 13:41
Klaudia877's Avatar
Klaudia877 Klaudia877 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Klaudia877.polki.pl

Oczywiście, że trzeba zgłosić się jak najszybciej do lekarza, jeśli chodzi o rejon podlaski to w leczeniu nietrzymania moczu specjalizuje się poradnia ginekologiczna w Białymstoku w Poliklinice Arciszewskich . Ważne, by z tym nie zwlekać, ponieważ nieleczone schorzenie będzie postępować, a nie można do tego dopuścić
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2017, 13:11
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Widze że nie jestem sama z takim problemem jak nietrzymanie moczu, bo widzę że dużo osób to spotyka. Mnie akurat ten problem dotknął po porodzie. Nie wiem co zrobić, ciężko mi z tym. Już nawet zastanawiałam się czy poddać się zabiegowi w gabinecie medycyny estetycznej. Znalazłam nawet gabinet gdzie wykonują bezboleśnie taki zabieg za pomocą lasera https://cashmire.pl/ . Czy ktoś już miał taki zabieg ? Pomaga skutecznie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2017, 14:00
w1_ w1_ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
w1_.polki.pl

Po ciąży warto ćwiczyć mięśnie kegla- możesz to robić przy pomocy kulek gejszy takie jakie znajdziesz np w sexownysklep . Zainteresuj się tym tematem bo jest bardzo istotny. Myślę, że pomoże Ci to również w Twoim problemie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania