Bezpieczne małe pranie - Strona 63 - Forum Babyonline.pl

Wróć   Forum Babyonline.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Henkel Silan Sensitive"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Henkel Silan Sensitive" Rozpoczynamy wielkie testowanie płynów do zmiękczania tkanin Silan! 200 mam osobiście będzie mogło sprawdzić działanie płynu Silan Sensitive. Mamy będą brać udział w dyskusjach i zgłębiać wiedzę na temat ochrony wrażliwej skóry dziecka razem z ekspertem - dr Adrianą Polańską, wymieniać się doświadczeniami i wspierać. Dla najbardziej aktywnych użytkowników przygotowaliśmy dodatkowe atrakcyjne nagrody. Bardzo prosimy o dyskusje na tym forum tylko na temat płynu Silan Sensitive Więcej: http://babyonline.pl/silansensitive.html

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-08-2016, 10:14
wioletta11 wioletta11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wioletta11.polki.pl

Domyślnie Odp: Bezpieczne małe pranie

Cytat:
Napisał emmaz Zobacz post
A są jakieś specjalne parlki dostosowane dla małych alergików?
Polecałabym w tym względzie bardziej zastanowić się nad jakims konkretnym proszkiem dla takich delikatnych ubrań Jet wiele proszków dostoowanych dla dzieci i ich delikatnej skóry.
Wśród pralek mogę polecić szczególnie Candy z programem smart: http://www.candy.pl/pl/smart-touch - pralka ma o wiele więcej dodatkowych programów prania niż inne pralki, sterowanie głosem oraz system inteligentnego startu. Tak wiec można samodzielnie wybrać kiedy zacznie się pranie oraz kiedy sie zakonczy .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2017, 16:56
olecka91 olecka91 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Domyślnie Odp: Bezpieczne małe pranie

Dzieci mają często rózne alergie dlatego warto pomyśleć o płynie do prania Allergoff. Neutralizuje on alergeny z kurzu, sierści zwierząt czy pleśni. Poza płynem można kupić spray m.in do pluszaków i firan.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania