Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ehhhh moja ciąza to też wpadka i nie bardzo w nią wierzyłam pomimo że na teście wyszły 2 kreski...ale teraz jestem szczęśliwą mamusią rocznego Natana

    Skomentuj

    •    
         

      teraz też zaplanowaliśmy dziecko jesteśmy w trakcie starań

      Skomentuj


        Chociaz mam dopiero 21 lat to moja pierwsza ciaza byla planowana a teraz jestem w ciazy z drugim dzidziusiem i takze jest to planowana ciaza. Pozdrawiam

        Skomentuj


          hej mamcie moja ciaza tez byla planowana i dlugo wyczekiwana) tak mysle ze to chyba nie jest istotne czy ktos wpadl czy planowal...wazne zeby kochac ta mala istotke
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            my sie dopiero staramy o dziecko i mam nadzieje ze sie uda za 1 razem
            pozdrowionka

            Skomentuj


              Planowana,ale długo próbowaliśmy. Pierwszy lekarz u którego byłam powiedział że jestem bezpłodna! A teraz mam 10 miesięczną córcię .

              Skomentuj


                ja zaszłam w ciążę w 2 lata po ślubie,była dla nas zaskoczeniem, bo myśleliśmy o dzidziusiu ale jeszcze nie az tak żeby wszystko zaplanować a tu proszę hop i jużwięc w sumie planowana,cudna wpadka
                natomiast moja mama miała sytauację nad wyraz ciekawą;jedna córka ze stycznia a druga z lutego rok potem...tylko 3 miesiace przerwy.mało brakło a byłybyśmy z jednego rokupierwsza planowana a druga typowa wpadka-ta wpadką byłam jahehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  Planowana

                  Hejka to fajny temat.
                  U nas ciąża była zaplanowana przestałam brać tabletki i po jakiś 3 moze 4 miesiącacg zaszłąm w ciąże.Na początku nie docierało to do mnie a póżniej była już sama radość.

                  Skomentuj


                    u mnie również zaplanowana i teraz czekam na mojego maluszka

                    Skomentuj


                      Moja dzidzia była zaplanowana i dlugo oczekiwana, dzis ma juz prawie 4 miesiace, a my staramy sie o braciszka dla córci

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej,a u nas było dokładnie tak w naszą pierwszą rocznicę ślubu(to także dzień urodzin mego męża)okazało się,że jestem w ciąży to się nazywa prezent na urodziny.Teraz mój synuś ma2lata i 6 miesięcy,pozdrawiam wszystkie mamy

                        Skomentuj


                          witam!nasza ciąża byla planowana i dlugo nie musielismy czekac na 2kreski!bo w lutym pracowlismy))))a juz w marcu pojawily sie 2 krechy)))).jak narazie nie planujemy ciąży no chyba ze los za nas zadecyduje o powiększeniu sie rodzinki!!!pozdrawiam mamuski!

                          Skomentuj


                            A moj maly byl planowana wpadkalekarka powiedziala ze mam cos nie tak z jajnikami i jak chce miec dzieci to teraz a ze bardzo chcialam to odstawilam wszelkie zabezpieczenia to bylo w lutym w pazdzierniku slub a mlody juz 5 m-cy siedzial w brzuszku








                            Skomentuj


                              Ja starałam sieo dziecko 3 miesiące, także moja ciąża była planowana. Muszę jednak powiedzieć,że była dla mnie niespodzianką, ponieważ nie sądziłam , że pójdzie tak szybko

                              Skomentuj


                                Napisane przez olcm80 Pokaż wiadomość
                                tak mysle ze to chyba nie jest istotne czy ktos wpadl czy planowal...wazne zeby kochac ta mala istotke
                                Olcm80 zgadzam się z Tobą w stu procentach. My chcieliśmy poczekać z rok, dwa, ale "wpadliśmy" , a teraz nie wyobrażamy sobie życia bez naszego Maleństwa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X