Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć,
    u nas jedna i druga ciąża była planowana

    Skomentuj

    •    
         

      ...

      Cześć, u nas pierwsza dzidzia tzw. planowana, mało tego, rok wcześniej chodziłam w ciąży urojonej A druga dzidza? hmm chcemy oboje, ale nikt nie zna daty ani godziny

      Skomentuj


        U nas pierwsze dziecko to wpadka jeszcze za czasów narzeczeństwa a teraz czekamy na drugie już planowane.

        Skomentuj


          Moja córeczka była planowana

          Skomentuj


            [QUOTE=zabolek12385;55130]hej mojej ciazny nie mozna nazwac ani wpadka ani planowanej nie zabezpieczalismy sie wiec wiedzielismy czym to "grozi" ale tez nie staralismy sie na "sile" miec dzidziusia.
            u nas była tak sama sytuacia ale 4 lata nam sie "udawało" dzidziusia nie bylo a zaraz po zareczynach wpadlismy teraz jestem 3 miesiace po porodzie i kolejny raz nam sie udalo zmajstrowac maluszka ale to byla wpadka planowana

            Skomentuj


              Witam, mój pierwszy synuś jest planowanym dzieckiem, staraliśmy się o niego 6 miesięcy. Obecnie ma 4,5 roku i planujemy następną dzidzię

              Skomentuj


                U nas pierwsza ciąża planowana a druga przypadkowa ale i tak się cieszyliśmy jakbyśmy wygrali na loterii.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Nasza Hania była planowana Wymyśliliśmy sobie, że ma być dziewczynka i nie wiem jak, ale się udało. Do końca nie znaliśmy płci bo nie chciała nic pokazać A teraz ma już prawie 7 tygodni...

                  Skomentuj


                    planowana. już za pierwszym podejściem się udało, sami się nie spodziewaliśmy że tak dobrze pójdzie. Emilka ma 2,5 mies.

                    Skomentuj


                      Synuś był planowany i wyczekiwany od 4 lat ale w końcu się udało )


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mimo że niemieliśmy z mężem ślubu, bardzo chcieliśmy mieć dziecko. Mój ojciec był przeciwny naszemu związkowi więc niebyło mowy o ślubie. Więc postanowiliśmy że postaramy się o dziecko bez ślubu a wtedy już bez problemu będziemy mogli wziąć ślub. Tak więc starszy syn był planowy a był... przypadkiem. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą ale mimo to zaszłam w ciąże. Potem zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne od których strasznie się czułam i odstawiłam to. Teraz kiedy się kochamy z mężem boję się żeby znowu niewpaść. A to dlatego że niejestem pewna prezerwatyw.

                        Skomentuj


                          Tak więc starszy syn był planowy a był... przypadkiem.

                          *a młodszy był... przypadkiem

                          Skomentuj


                            mój synek był zaplanowany, byłam jednak przekonana że będziemy się starać co najmniej pół roku (tak było w przypadku większości moich znajomych), a tu niespodzianka , po miesiącu byłam już w ciąży

                            Skomentuj


                              u mnie wpadka:-)

                              Skomentuj


                                wpadeczka;-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X