Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent na 18-tkę bratanicy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

    Może coś symbolicznego? Jakaś błyskotka, albo takie rzeczy, wcale nie trzeba wiele.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

      Super byłby jakiś dobry i modny ciuch ale to chyba jednak zbyt duże ryzyko w tych czasach :P.

      Skomentuj


        Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

        jeżeli na osiemntastkę to wydaje mi się że bez dużej flaszki się nie obędzie

        Skomentuj


          Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

          My z mężem wykupiliśmy chrześnicy weekend w spa wraz z koleżankami. Potrzebowaliśmy na ten cel trochę pieniędzy, więc zdecydowaliśmy się na szybki kredyt. Z całą pewnością możemy polecić wam: xxxxx . Zobaczcie sami !
          Last edited by disne; 22-06-2020, 12:48. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

            Możesz jej też złoty pierścionek kupić np. xxxx o ile znasz rozmiar. Chociaż większość złotych pierścionków można u jubilera pomniejszyć lub powiększyć.
            Last edited by disne; 22-06-2020, 12:48. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

              A co powiecie o zaproszeniu na skok spadochronowy? Jeśli dana osoba lubi przygodny i nie boi się wrażeń, to jest to naprawdę idealne rozwiązanie. Tutaj xxxxxxxxx można kupić takie zaproszenie. Uważam, że warto zastanowić się nad tego typu rozwiązanie.
              Last edited by disne; 22-06-2020, 12:45. Powód: link

              Skomentuj


                prezent na 18-tkę bratanicy

                A może zdecydujesz się na zakup tabletu? Jak kupić dobry i odpowiedniej jakości tablet? Na xxxxx znajdziesz sporo porad i zestawienie aktualnej oferty producentów tabletów. Gdy poznasz opisy i parametry poszczególnych produktów, łatwiej będzie Tobie podjąć dobrą decyzję.
                Last edited by disne; 22-06-2020, 12:45. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                  Rower jest fajnym prezentem, ale na zimę raczej średnio trafiony.

                  Skomentuj


                    Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                    W wieku 18lat to na pewno ma nie tylko tablet, ale i laptopa czy smartfona

                    Dobrym pomysłem może się okazać smartwatch od Michael Kors xxxxxxxxxxxx Bo po pierwsze jest nowoczesny, po drugie łączy się z telefonem, więc na lekcji nie trzeba go wyciągać, żeby przeczytać wiadomość, a do tego ma śliczny design, więc każdej dziewczynie się spodoba.
                    Last edited by disne; 22-06-2020, 12:45. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                      Stawiałabym na coś z biżuterii np. na kolczyki. Ciekawą i dość dużą ofertę widziałam w tym sklepie xxxxxxxxxxx. Kolczyki nie należą do bardzo drogich a wydają się być bardzo solidnie wykonane. Mnie najbardziej podobają się te czwarte za 219złotych, ale może dlatego, że ja wolę srebrne rzeczy.
                      Last edited by disne; 22-06-2020, 12:45. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                        Laptop owszem dobry prezent, ale nie wydaje mi się żeby był odpowiednim prezentem na 18 urodziny. Ja bym pomyślała o złotej biżuterii z dodatkiem kamienia szlachetnego, ale takiego, który symbolizuje wzniosłość, czystość, zdrowie, bogactwo. Perła symbolizuje te cechy i o czymś takim pomyśl. A jak już zdecydujesz się na nie, to też zwróć uwagę przy zakupie na ich jakość, bo nie wszystkie są warte żeby się nimi zainteresować. Przekonałam się o tym odkąd porównałam perły ze sklepów stacjonarnych, a perły ze sklepu xxxxxxx różnica jest kolosalna, sama zobacz. Ja przynajmniej jestem nimi zauroczona. Nie wiem jakie jest twoje zdanie na moją podpowiedz, ale ja bym pomyślała o takim właśnie prezencie.
                        Last edited by disne; 22-06-2020, 12:46. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                          Ja na Twoim miejscu dałabym jakąś pamiątkę, pieniądzę i może jakiś drobiazg np. biżuteria. W tym sklepie xxxxxxxxxx mają bardzo ładne naszyjniki i bransoletki.
                          Last edited by disne; 22-06-2020, 12:46. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                            Serio najlepiej zapytać się co chce dostać, ja swojej córce na 18nastkę buty zamawiałam bo akurat potrzebowała i wybrała sobie droższe tutaj xxxxxxxx w sumie całkiem fajne takie wyjściowe. Za dzieciakami nigdy nie trafisz co chciały by dostać najlepiej zapytać.
                            Last edited by disne; 22-06-2020, 12:46. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                              Moja bratanica niedługo będzie miała 18stke i chciałabym z tej okazji kupić jej kolczyki, bo to tego typu prezent, który będzie miała na wiele lat, a ona bardzo lubi biżuterię. Biorę pod uwagę tylko kolczyki wykonane z białego złota, bo bratanica żółtego nie lubi. Zastanawiam się nad ofertą sklepu Aclari, którą widziałam tu xxxxxxx. Jak Wam się podobają i które podobają Wam się najbardziej?
                              Last edited by disne; 22-06-2020, 12:46. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                                A tutaj xxxxxxxxx prezent-na-urodziny-x już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że naprawdę warto. Sklep posiada bowiem naprawdę ogromny wybór spersonalizowanych prezentów na różne okazje. Można tam znaleźć upominek idealnie pasujący do konkretnej osoby i dodatkowo spersonalizować go. Myślę, że warto bratanicę pozytywnie zaskoczyć w taki dzień.
                                Last edited by disne; 22-06-2020, 12:46. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X