Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak szybko druga ciąża?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jak szybko druga ciąża?

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    Mi po CC lekarka powiedziała że możemy zacząć sie starać o drugie dziecko najszybciej za rok, bo wszytsko powinno się ładnie zagoić.Ale znam dziewczynę która zaszła 3 miesiące po cc w kolejną ciążę i nie miała żadnych problemów. Wszytko zależy od stanu zdrowotnego kobiety
    No jasne, ale ja osobiście bałabym się ryzyka i nie podjęłabym tego. To wzięcie na siebie odpowiedzialności nie tylko za własne ale i nowe życie.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jak szybko druga ciąża?

      Ja podziwiałam koleżanke ze tak szybko się zdecydowała na drugie dziecko tym bardziej że z pierwszym miała troszeczkę problemów, synek nie spał po nocach, miewał kolki i od początku był chorowity.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jak szybko druga ciąża?

        Ja też podziwiam osoby, które po kilku miesiącach od porodu zdecydowały się na drugie.Mąż w pracy, ja sama w domu z małym i nie wyobrażałam sobie drugiej ciąży. Teraz synek świetnie sobie już w wielu sytuacjach radzi sam, więc rodzeństwo dla synkach jest w planach.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jak szybko druga ciąża?

          Na początku jest ciężko, ale za to później ile jest radości, kiedy patrzy się na bawiące się razem maluchy Chłopaki razem się nie nudzą, jest Im weselej, a ja mam więcej czasu na sprzątanie czy gotowanie


          Skomentuj


            #50
            Odp: Jak szybko druga ciąża?

            Ja też zawsze patrzę pod tym kątem, ze w dwójkę zawsze raźniej i synek miałby się z kim bawić i zimą jak pada deszcz czy śnieg tak by się nie nudził w domu. Synek teraz coraz częściej prosi mnie do wspólnej zabawy, a tak to by się bawił z rodzeństwem.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jak szybko druga ciąża?

              U mnie różnica wieku między dziećmi to 4,5 roku i dla mnie to była wygoda a dla dzieci to za duża różnica niestety teraz to widzę...jak jest mała różnica wieku to fajnie właśnie bo dzieciaki mogą razem się bawić duża różnica wieku pomiędzy dziećmi jest bardziej dla wygody rodziców

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jak szybko druga ciąża?

                Ja właśnie zawsze chciałam tak około trzech lat różnicy między moimi dziećmi, bo to trochę wygodnie tak dla mnie jako matki. Rok po roku to nie wiem czy bym sobie poradziła, gdy mąż w pracy, a ja sama z dziećmi w domu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jak szybko druga ciąża?

                  Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                  Ja właśnie zawsze chciałam tak około trzech lat różnicy między moimi dziećmi, bo to trochę wygodnie tak dla mnie jako matki. Rok po roku to nie wiem czy bym sobie poradziła, gdy mąż w pracy, a ja sama z dziećmi w domu.
                  Tak, ja również nie dałabym rady z dwójką tak malutkich dzieci. Choć nie zaprzeczam, ze gdybym juz musiała sobie poradzić to tak by było poradziłabym sobie..jednak świadomie wybrałam większą różnicę wieku pomiędzy dziećmi.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jak szybko druga ciąża?

                    Ja uważam że nie powinno być za dużej różnicy wieku między dziećmi. Sama się teraz staram o maluszka ale jakoś na razie bezskutecznie . Robię testy, nawet ostatnio całkiem niedawno robiłam ale nic nie wychodzi. Za kilka dni mam wizytę u lekarza, który ostatecznie powie mi czy jestem w ciąży bo do wyników testów nie jestem przekonana. Ostatnio koleżanka podesłała mi link do artykułu test ciążowy kiedy na tekstowy.net i okazało się, że nie zawsze wychodzą prawidłowo. Mam nadzieję że lekarz wkrótce potwierdzi ciążę bo już jestem bliska załamania

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jak szybko druga ciąża?

                      Laura_22, a może za bardzo się stresujesz i stąd problem z zajściem w ciążę? Ile już się staracie o maleństwo? My staraliśmy się 5 miesięcy i udało się dopiero wtedy, gdy przestałam się stresować


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jak szybko druga ciąża?

                        Moja druga ciaża szybko w sumie się udała, bo synek miał 7 miesięcy to już zaszłam w drugą ciaże, ale musieliśmy tez szybko bo miałam problemy różne i mogłoby byc cieżko.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jak szybko druga ciąża?

                          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                          Moja druga ciaża szybko w sumie się udała, bo synek miał 7 miesięcy to już zaszłam w drugą ciaże, ale musieliśmy tez szybko bo miałam problemy różne i mogłoby byc cieżko.
                          Marzena161, ja miałam podobnie. Synek miał dokładnie 7 miesięcy, kiedy zaszłam w drugą ciążę. Różnica między chłopakami wynosi rok i niecałe 4 miesiące


                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jak szybko druga ciąża?

                            Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                            Moja druga ciaża szybko w sumie się udała, bo synek miał 7 miesięcy to już zaszłam w drugą ciaże, ale musieliśmy tez szybko bo miałam problemy różne i mogłoby byc cieżko.
                            Jak dla mnie sytuacja idealna

                            My te chcielibyśmy drugiego potomka jak najszybciej wyprodukować, ale zobaczymy co na to los. Mam nadzieję, że po problemach z pierwszym, przy drugim organizm już się odblokuje i pójdzie łatwiej.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jak szybko druga ciąża?

                              Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                              Jak dla mnie sytuacja idealna

                              My te chcielibyśmy drugiego potomka jak najszybciej wyprodukować, ale zobaczymy co na to los. Mam nadzieję, że po problemach z pierwszym, przy drugim organizm już się odblokuje i pójdzie łatwiej.
                              kyasarin, na pewno się Wam uda, zobaczysz! Pamiętaj, że podstawową drogą do każdego sukcesu jest pozytywne nastawienie do życia!


                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jak szybko druga ciąża?

                                Moim zdaniem 2-3 lata wszystko zależy jakie dziecko mamy. Nie raz długo się stara o następne dziecko tak u nas było. Polecam preparat Inofem, jak by się nie udawało zajść w ciąże, reguluje on cykle i zwiększa szansę na zajście w ciąże, dodatkowo zawiera kwas foliowy, który jest niezbędny do dobrego rozwoju płodu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X