Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2010 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: grudniówki na start!!!

    Dobry dobry...
    Wczoraj u nas było słoneczko...więc nawet komputera nei załączyłam...dziś już gorzej z tą pogodą wieć jestem ...
    Nic się nie dzieje w sumie...do męża zaczyna chyba docierać powoli co jest grane...wczoraj stwierdził że jedzieny dzisiaj na zakupy dla maluszka...oczywiście nie wiem co mu odbiło...ale nie jedziemy...jutro z rana kolejny egzamin mnie czeka na studiach więc pomysł umarł śmiercią naturalną...ale miło mi że wpadł na taki pomysł...
    Poza tym ide w środę do lekarza znowu...i już niemogę doczekać się koljnego usg i zdjęcia mojego maluszka...co tydzień czytam co się zmiania w jego rozwoju więc spodziewam się zobaczyc już człowieczka...
    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i odzywajcie sie częściej...
    Buziaki dla wszstkich
    PApa




    "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
    Paulo Coelho(Alchemik)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: witam

      Witam
      Ja mam termin na 25 listopad 2010.
      Pinka tylko obydwie rodzimy w listopadzie?

      Skomentuj


        Odp: witam mamy sierpniowe

        hej, hej jak tam mamy sierpniowe, jak wam mija czas
        Piszcie jak tam przygotowania, poskrecane łóżeczka, kupione juz wszystko czy dopiero się zabieracie powoli do tego

        Ja dopiero powoli się rozkręcam

        Pozdrawiam i życzę trochę cienia w te upały

        Skomentuj


          Odp: witam mamy sierpniowe

          Witam mamuśki,witam Prajska-bo tylko ostatnio ty się wypowiadasz-mam nadziję,że już wszystko ok? Że szpital już niepotrzebny.Eh co do zakupów to ja ma już te z grubej rury-łóżeczk,wózek,pościel,materacyk, ciuszki na pierwsze miesiące, tetrówki,kilka butelek, a resztrę powoli,powoli...no i waniwnkę mam.Eh już nie mogę się doczekać jak maluch będzie z namiPozdrawiam!

          Skomentuj


            Odp: grudniówki na start!!!

            Czy wszystkie dziewczyny odpadły z grudnia??
            Mnie przesunął sie termin z 31 grudnia na 22 więc nie licze na to że dzidzia zaczeka do stycznia...ale co tu takie pustki?? na styczniu aż wre a tu cisza od miesięcy...




            "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
            Paulo Coelho(Alchemik)

            Skomentuj


              Odp: grudniówki na start!!!

              hej
              ja tez zauważyłam że tu straszne pustki. może dziewczyny powyjeżdzały na wakacje
              ja mam termin na 27 grudnia i z miesiączki i z usg.
              wiecie juz co bedziecie miały? ja jeszcze nie




              Skomentuj


                Odp: grudniówki na start!!!

                Mona ja mam nadzieję że za 4 tyg na usg już się dowiem
                a czujesz już ruchy??? widać po Tobie że jesteś w ciązy bo u mnie brzuszka jeszcze nie widać, choć z rana z pełnym pęcherzem lekko odstawał dzisiaj
                ja mam termin na 9 stycznia z 2 usg lub 18 stycznia z 1 usg a z miesiączki 15grudnia

                a jak tam dolegliwości mineły???


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: grudniówki na start!!!

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  Mona ja mam nadzieję że za 4 tyg na usg już się dowiem
                  a czujesz już ruchy??? widać po Tobie że jesteś w ciązy bo u mnie brzuszka jeszcze nie widać, choć z rana z pełnym pęcherzem lekko odstawał dzisiaj
                  ja mam termin na 9 stycznia z 2 usg lub 18 stycznia z 1 usg a z miesiączki 15grudnia

                  a jak tam dolegliwości mineły???
                  ja mam już spory brzuszek. to masz dużą rozbierzność w tych terminach. ja z miesiączki i usg mam na 27 grudna.
                  jutro ide do dentysty. mam chyba zapalenie dziąseł. strasznie spuchłam




                  Skomentuj


                    Odp: witam mamy sierpniowe

                    Hej, co tam kobitki u Was słychać ?

                    Jak znosicie te upały ?

                    Ja całkiem, chociaż czasami mam wrażenie , że nie mam czym oddychać

                    Już niewiele nam zostało

                    Trzymajcie sie

                    Skomentuj


                      Odp: witam mamy sierpniowe

                      Napisane przez kostka_ona Pokaż wiadomość
                      Hej Prajska Mam termin na 19go sierpnia i też pochodzę z Krakowa! I...też spodziewam się synkaPozdrawiam
                      Kostka lekarz mi powiedział właśnie, że wychodzi termin na 19 tego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: grudniówki na start!!!

                        Monia zapraszamy do styczniówek, tam też jest mama z grudnia


                        Skomentuj


                          Odp: grudniówki na start!!!

                          Hej dziewczyny Ja mam termin na 15 grudnia To moje pierwsze dziecko i już sie nie mogę doczekac Maluszek juz daje o sobie znac. Juz od tygodnia robi balangi w moim brzuchu Za dwa tygodnie może ukaże swoją płec,
                          pozdrawiam :*


                          Last edited by monika_m; 27-07-2010, 13:16.

                          Skomentuj


                            Odp: grudniówki na start!!!

                            cześć monia...tutaj nie często ktoś zagląda więc zapraszamy do styczniówek...ja też jestem w pierwszej ciąży i mam termin na 22 grudnia...tez już nie moge się doczekać...teraz to jestem jak na narkotykach jakiś wesola bo od 3 dni czuje ruchy dopiero...boskie uczucie...pierwsze oznaki takie samodzielnie wyczuwalne...




                            "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                            Paulo Coelho(Alchemik)

                            Skomentuj


                              Odp: witam

                              Witam Mamusie
                              Ja mam termin na 22 listopada Jak się czujecie ? Czy może któraś z Was jest z Częstochoway lub okolic ??

                              Skomentuj


                                Odp: witam mamy sierpniowe

                                http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ220800455

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X