Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-06-2014, 15:03
BabyBest_pl BabyBest_pl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
BabyBest_pl.polki.pl

Domyślnie Odp: Dentysta dla dzieci

Powyżej mamy już kilka przydatnych adresów z których warto skorzystać koniecznie napiszcie potem swoją opinię,im będzie ich więcej tym rzecz jasna lepiej i bezpieczniej dla nas jako rodziców oraz dla naszego dziecka

Ostatnio edytowane przez Redakcja_babyonline.pl : 05-06-2014 o 16:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2014, 12:02
kimala kimala jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kimala.polki.pl

Oj. Nasza córka po pierwszej wizycie u dentysty... nie była zadowolona, bardzo płakała. Nie wiem czy dentystka miała zły dzień, czy co, ale kompletnie nie potrafiła do niej podejść. Usłyszałam teksty typu - proszę uspokoić dziecko. Za drugiem razem, po długiej przerwie byliśmy już u innych. Inne podejście - zabawki dla dzieci, rozmowa, uśmiechy... Jednak tutaj podejście pełni kluczową rolę - na szczęście obyło się bez leczenia.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_babyonline.pl : 23-10-2014 o 11:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2014, 10:12
pawie_oko pawie_oko jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pawie_oko.polki.pl

jak się wybiera dentystę dla dzieci to na pewno trzeba wybrać takiego, co będzie miał do nich dobre podejście. A dla mnie nie ma lepszej dentystki niż Dr Asia Rozwadowska. W ogóle w Galerii Uśmiechu bardzo dbają o to, żeby mali pacjenci czuli się dobrze, jest specjalna strefa dla dzieci, podczas wizyty mogą oglądać bajki, bardzo przyjazny gabinet dzieciom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2014, 11:24
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Warto poszukać denstysty który ma podejście do dzieci.
Nie warto zwlekać z pierwsza wizytą lepiej zrobic ją stosunkowo wcześnie, kiedy jeszcze żadne zabiegi nie są aż tak konieczne, wówczas dziecko na spokojnie moze poznać gabinet.
Grunt to zabrać dziecko do takiego lekarza aby go nie wystraszył na przyszłość, warto wcześniej przeprowadzić taką rozmowę z dentystką która ma badać nasze dziecko o obawach i strachu naszych dzieci związanych z takim badaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2014, 13:48
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 79

ja mialam już kilka razy do czynienia z dentystami - i wizytami dziecka u tego lekarza - jak pilnowalam kiedys Zuzi to ona miala problem z zabkami i bylo tak iz zdarzalo mi sie z nia chodzic i to fakt wazne aby lekarz mial pozytywne nastawienie do takiego malego pacjenta, potrafil go zainteresowac i zajac na tyle aby dziecko jakos wytrzymalo czas na fotelu - i wazne nic na sile - Zuzia niekiedy wogole nie usiadla na fotelu i co poszlysmy innym razem dla osob z Krakowa i okolic polecam gabinety Dent America - maja specjalne gabinety gdzie przyjume sie tylko dzieciaki - atmosfera jest fajna i wazne aby isc z dzieckiem wczesniej i pokazac mu jak taki gabinet wyglada - aby dziecko oswoic z widokiem gabinetu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2014, 14:23
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Mam nadzieję że udało Ci się znaleźć dobrego specjalistę. Podczepiam się pod Twój temat tylko prosiłabym o namiary do lekarzy we Wrocławiu lub bliskich okolicach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2014, 13:43
Italianka Italianka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Italianka.polki.pl

my chodzimy do dental services na Basztowej w Krakowie. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do leczenia ani do atmosfery, jaka tam panuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2015, 09:20
dynamite dynamite jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamite.polki.pl

dentysta z podejściem do dzieci to podstawa bez tego ani rusz. Jednak nikt nie chce, żeby dziecko miało nieprzyjemne doświadczenia związane z wizytą. Dla mnie najlepszą dentystką, jeśli chodzi o dzieci to Dr Asia Rozwadowska, świetnie sobie radzi z małymi pacjentami, plus gabinet też jest bardzo dobrze przygotowany do tego, żeby zapewnić maluchom dobrą opiekę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2015, 16:40
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Kurcze póki co z małym się nie wybieramy, ale aż mam stracha jak on się boi zwykłego lekarza, który ma go tylko zmierzyć i zwarzyć :/ Drze się sytrasznie, a co dopiero jak by zobaczył że coś mu do buzi wkłada :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2015, 13:20
klamka klamka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
klamka.polki.pl

W naszym przypadku od dawna świetnie spisuje się dr Tomasz Śmigiel, prowadzący gabinet w Katowicach. Ma świetne podejście do każdego pacjenta i jest genialnym, szanowanym w całym kraju dentystą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania