Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-09-2015, 18:57
betiwu betiwu jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
betiwu.polki.pl

Smile Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

Jeśli jest dobry dentysta to i dziecko nie będzie miec traumy. Do dzieci trzeba miec podejście nie tylko dyplom. W Dental White na Woli polecam wizytę - nasza przebiegła bezstresowo. Idziemy drugi raz. Skusili darmowymi przeglądami i teraz jesteśmy stąłymi pacjentkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2015, 07:50
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64
Domyślnie Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

Synek skończył dwa latka i poszliśmy na pierwszą wizytę. Póki był radosny i zadowolony nic sie nie dało zrobić, bo nie otwierał buzi. Mimo, że w domu od dwóch tygodni ćwiczyliśmy. Ostatecznie tzreba było go doprowadzić do złości i płaczu. Jak wrzeszczał to buźka była pięknie otwarta!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2015, 21:22
ninoczka90 ninoczka90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
ninoczka90.polki.pl

hah moja też nie chciała bo wolała zamęczać p doktor pytaniami też byłam w Dental White i też zadowolone wyszłyśmy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2015, 13:39
karomama-25 karomama-25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karomama-25.polki.pl

Ja zabierałam swoje dziecko do dentysty, kiedy sama miałam wizytę lub mąż. Chcieliśmy, żeby mała poznała miejsce i nie była przestraszona, kiedy przyjdzie nam iść na pierwszą wizytę. I szczerze mówiąc nie było aż tak źle, jak sie spodziewałam. Mała troszkę zapłakała, gdy sadzałam ją na fotel ale że nasza pani stomatolog jest strasznie przyjemna i ma dobry kontakt z dziećmi, potem było wszytsko OK
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2015, 20:16
zoffinnka zoffinnka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoffinnka.polki.pl

Dla dzieci wizyta u dentysty to ogromne przeżycie dlatego warto poszukać jak najlepszego lekarza, który będzie wiedział jak podejść do dziecka. Ja jakiś czas temu słyszałam bardzo duzo dobrego o tej klinice z Mokotowa - http://www.declinic.pl/ Możesz zadzwonić i zapytać czy przyjmują dzieci Z tego co wiem mają na miejscu 3-4 lekarzy specjalistów, którzy wspólnie ustalają plan leczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2015, 00:12
jancia333 jancia333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jancia333.polki.pl

Zdjęcia: 4

ja się zastanawiam kiedy jest najlepszy czas na pierwsza wizytę u dentysty? Jak wybrac odpowiedniego dentystę dla tak małego dziecka? Czym kierowac się przy jego wyborze? Jak na razie moje dziecko jest małe i niezdyscyplinowane więc nie wiem czy dentyście cokolwiek zobaczyć by się udało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2015, 14:23
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Proszę tutaj - http://www.newdentclinic.pl/ Badanie zrobią za darmo. Zapłacicie dopiero w momencie, kiedy będzie jakieś leczenie do wykonania, ewentualnie konkretny zabieg. W innym przypadku płatność się nie pojawi. Kontrola również za darmo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2015, 13:12
justyna612 justyna612 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
justyna612.polki.pl

Mój syn ma półtora roku i mam zamiar wybrać się z nim na pierwszą wizotermiczne do dentysty ćwiczę z nim otwieranie buzi i dużo tłumacze co podczas takiej wizyty będzie się działo jednak mam duże obawy ze niestety nie pójdzie nam najlepiej bo nawet otwarcie ie buzi u pediatry to jest dla nas wyz wanie które zawsze kończy się placzem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2016, 10:39
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Oj, nasze dziecko miało duże opory - kilku lekarzy zaliczyliśmy. W Poznaniu niby powinno być łatwo, ale wcale nie było. Dopiero w http://www.newdentclinic.pl/ dziecko zaczęło współpracować, a moim zdaniem po prostu Pan Alaa Eljamal ma odpowiednie podejście do dzieci. Nasza lekarka, którą mamy w ramach NFZ, podeszła do naszego dziecka jak do... sama nie wiem. Ale jak można tak przedmiotowo traktować pacjentów?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2016, 14:41
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46

Córka nie lubi lekarzy i niestety nie byliśmy jeszcze na wizycie kontrolnej u dentysty a ma juz 5 lat. Ja sama nadzoruje jej ząbki, całe szczęście ma ładne, zdrowe i zadbane Ale kiedyś musimy się tam wybrać..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania