Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Apteczka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Apteczka

    ja przy sobie nosze plastry I cos do dezynfekcji,
    a w wyposazeniu domowej mamy węgiel na biegunke dicopeg junior na zaparcia,leki przeciwgorączkowe I przeciwbólowe,kropelki do oczu

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Apteczka

      okazuje się, ze sporo jeszcze nie wiemy o suplementach i o przyswajaniu witamin.
      Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:26. Powód: link - reklama

      Skomentuj


        #78
        Odp: Apteczka

        U mnie praktycznie każde przeziębienie kończy się problemami z gardłem. Dlatego w apteczce i chyba w każdej torebce mam zawsze tabletki na gardło. . Jeśli wezmę je odpowiednio szybko, jak tylko gardło zaczyna drapać, zazwyczaj obywa się bez wizyty u lekarza.
        A oprócz tego standardowo - plastry i coś przeciwbólowego.
        Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:26. Powód: link - reklama

        Skomentuj


          #79
          Odp: Apteczka

          szczerze mówiąc do tej pory nie nosiłam, ale może to nie jest głupi pomysł. Zaopatrzyłam się natomiast, o czym też nie pomyślałam wcześniej, w xxx opatrunek na oparzenia, bo to się niestety zawsze może zdarzyć. Ktoś mnie uświadomił, że szybka interwencja w takich sytuacjach ma duże znaczenie.
          Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:27. Powód: link - reklama

          Skomentuj


            #80
            Odp: Apteczka

            Ja swoją apteczkę i w sumie nie tylko apteczkę kompletowałam na Apteka Mini. Kupowałam tam również mleko humana i swoje ulubione kosmetyki.
            Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:28. Powód: link - reklama

            Skomentuj


              #81
              Odp: Apteczka

              W aptekach internetowych jest zdecydowanie taniej.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Apteczka

                oj ja właśnie muszę uzupełnić moją apteczkę. Coś ostatnio mam problem z włosami, łamią się i zdecydowanie za dużo ich wypada. Muszę iść i kupić sobie dicofer, bo ja zdecydowanie za mało spożywam produktów zawierających żelazo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Apteczka

                  tak ja zawsze mam cos do dezynfekcji plastry cos na biegunke i odparzenia i dicopeg junior na zatwardzenia.. czasem nie ma nas caly dzien w domu i musze byc zabezpieczona

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Apteczka

                    tak plaster i wodę w domu trzeba zawsze miec.
                    Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:20. Powód: link - reklama

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Apteczka

                      Przede wszystkim nie można zapominać o apteczce w samochodzie! Z tego co widziałam u znajomych to wielu zapomina o tak ważnym elemencie wyposażenia jak właśnie apteczka w pojeździe. Gdy kupiłam samchód to również brakowało apteczki
                      Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:21. Powód: link - reklama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Apteczka

                        Ja w sumie od zawsze nowsze w torebce jakieś plastry ( bo nigdy nie wiadomo kiedy buty zaczną obcierać) i taki specjalny środek do dezynfekcji octenisept no nie powiem jestem trochę ciapą i dość często zdarza mi się skaleczyć czy coś w tym stylu więc przydaje się a przy biegającym dziecku to już na pewno.
                        Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:22. Powód: link - reklama

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Apteczka

                          W mojej podręcznej apteczce oprócz środków dezynfekcyjnych i opatrunków nie może też zabraknąć nospy, bo ból brzucha pojawia się u mnie nagle i nie wiadomo skąd. Czy wiecie, że działa też na zatwardzenie u dziecka? Trzeba tylko pamiętać, że podawać można po 6 roku życia.
                          Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:23. Powód: link - reklama

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Apteczka

                            W apteczce powinny być tylko podstawy i tylko w niewielkich ilościach. Do tego termometr elektroniczny dla dziecka i tyle. Znam rodziny, których apteczka rozrosła się do rozmiarów apteki, co moim zdaniem jest chore.
                            Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:24. Powód: link - reklama

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Apteczka

                              u nas do apteczki trafiły plastry sutricon, ja walczyłam ze swoją blizną, został mi taki niewielki pasek i wiecie co czego go zużyłam? Młodego coś ugryzło, nie wiem czy jakaś meszka czy coś i żeby nie drapał to bym mu nakleiłam, powstrzymało go przed drapaniem i mówił że tak go nie swędzi. A o tych plastrach warto pamiętać szczególnie przy dzieciach, bo wiadomo że o wypadki i blizny nie jest tak trudno, sama mam mnóstwo takich pamiątek.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Apteczka

                                A ja kompletuję apteczkę według tej listy , może trochę ją modyfikuję bo kupuję trochę więcej maści MaxiBiotic bo jednak to się przydaje w domu, zawsze jakieś skaleczenie czy zadrapania się komuś przytrafią
                                Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:24. Powód: link - reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X