Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-07-2015, 21:49
psc_olka psc_olka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
psc_olka.polki.pl

Zdjęcia: 4
Domyślnie Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

Cytat:
Napisał heathera69 Zobacz post
A jaka różnica wieku będzie u was między dzieciaczkami? U nas jakbym w przyszłym miesiącu zaszła będzie 4 lata bez miesiąca...im większa to niby gorzej :/ w sumie żałuję że nie zaczęliśmy rok wcześniej :/
Jak się uda to 2 lata. Mam nadzieję, że sobie dam radę, ale w sumie opiekuję się moja córeczka i synkiem siostry a u Ciebie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-07-2015, 10:55
heathera69 heathera69 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
heathera69.polki.pl

Cytat:
Napisał psc_olka Zobacz post
Jak się uda to 2 lata. Mam nadzieję, że sobie dam radę, ale w sumie opiekuję się moja córeczka i synkiem siostry a u Ciebie?
Nasz synek w maju skończył już 3 lata czyli jak szybko zajdę to będzie 4 lata różnicy niestety żałują że rok wcześniej się nie postaraliśmy ale tak wyszło.
2 lata to fajna różnica, kuzynka ma teraz synka 3 lata i 4 miesiące i córeczkę 1,5 roku i fajnie się dogadują Więc myślę, że i Ty dasz radę, przynajmniej dzieci szybko zaczną się dogadywać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-07-2015, 21:58
psc_olka psc_olka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
psc_olka.polki.pl

Zdjęcia: 4

Cytat:
Napisał heathera69 Zobacz post
Nasz synek w maju skończył już 3 lata czyli jak szybko zajdę to będzie 4 lata różnicy niestety żałują że rok wcześniej się nie postaraliśmy ale tak wyszło.
2 lata to fajna różnica, kuzynka ma teraz synka 3 lata i 4 miesiące i córeczkę 1,5 roku i fajnie się dogadują Więc myślę, że i Ty dasz radę, przynajmniej dzieci szybko zaczną się dogadywać
To będziesz miała małego pomocnika w domu , między mną i moja siostra jest rok różnicy i bardzo chciałam, żeby i u mnie tak było. Niestety przez cc muszę czekać, ale może to i dobrze. Przynajmniej remont mieszkania skończymy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2015, 18:39
ewelina2015 ewelina2015 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelina2015.polki.pl

Red face Odp: prawdopodobieństwo ciąży ?

Witam jestem ciekawa czy jest ktoś jeszcze na forum kto zaczą starać sie o dziecko od 3 miesięcy przestałam łykać tabletki brałam 9 lat na endometrioze i tak juz od 3 miesięcy staramy sie w zeszłym cyklu poroniłam. I tak czekam teraz czy dostane okres czy nie i samemu tak sie nudzi więc z tad moje pyanie i czy możliwe zebym miała 2 jajczkowania robiłam testy owulacyjne wyszło że mam 29,09 śluz miałam wszystko ok od kilku dni non stop mnie strasznie brzuch bolał jak przy okresie a dziś śluz ze mnie wypływał znów i zrobiłam test na jajeczkowanie i wyszedł kolejny raz pozytywny okres powinnam dostać ok 18.10
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2017, 19:29
werwys werwys jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
werwys.polki.pl

Domyślnie prawdopodobieństwo ciąży ?

witam,
kochałam się z chłopakiem 4,03. Dni płodne wg kalkulatora wypadają od 5,03, a owulacja 9,03. Czy mogę być w ciąży? w tym miesiącu miałam też krótki okres wyjątkowo, zamiast 5 dni, były 3.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2017, 23:46
werwys werwys jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
werwys.polki.pl

witam,
kochałam się z chłopakiem 4,03. Dni płodne wg kalkulatora wypadają od 5,03, a owulacja 9,03. Czy mogę być w ciąży? w tym miesiącu miałam też krótki okres wyjątkowo, zamiast 5 dni, były 3.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania