Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-07-2016, 00:59
masza123 masza123 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
masza123.polki.pl

Domyślnie Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

Dzięki dziewczyny że mnie wspieracie jutro dla mnie ten ważny dzień badania....itp.ale jestem w dobrych rękach lekarza i koordynatora jak czegoś nie rozumiem to zawsze mogę na nich liczyć! Widać że naprawdę tu dbają o pacjenta
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2016, 12:23
majq majq jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majq.polki.pl

Kyasarin bardzo mocne słowa, chociaż finał szczęśliwy i rzadko spotykany.
A nie myśleliście o zmianie lekarza wtedy? Albo chociaż powiedzieliście coś dyrekcji, czy nadal ten lekarz tam pracuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2016, 20:16
kyasarin kyasarin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kyasarin.polki.pl

Cytat:
Napisał majq Zobacz post
Kyasarin bardzo mocne słowa, chociaż finał szczęśliwy i rzadko spotykany.
A nie myśleliście o zmianie lekarza wtedy? Albo chociaż powiedzieliście coś dyrekcji, czy nadal ten lekarz tam pracuje?
Lekarz który nas prowadził pracuje tam nadal i podobno jest jednym z lepszych ginekologów w całej placówce. Niestety jakoś nie wpadł na pomysł, żeby męża wysłać do androloga, tylko na siłę wciskał nam zabiegi inseminacji - młodzi byliśmy, zieloni w tym temacie więc posłusznie chodziliśmy. Dopiero po którejś nieudanej próbie udaliśmy się poza jego plecami do androloga i on właśnie nam powiedział co sądzi o tych naszych próbach IUI.

Okazało się, że nasienie męża było takie słabe, że bez operacji żylaków powrózka nasiennego wcale nie powinniśmy podchodzić do inseminacji, bo przy takich wynikach jeśli już udałoby się w kwestii zapłodnienia, to prawdopodobnie dziecko nie urodziłoby się zdrowe wskutek deformacji plemników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2016, 05:54
kenia kenia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kenia.polki.pl

W Invimedzie mają świetnych lekarzy, tam będziecie w dobrych rękach, klinika jest bardzo dobra Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu To prawda, że wszystko siedzi w naszych głowach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2017, 22:06
maew_1 maew_1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maew_1.polki.pl

A badałaś się pod kątem PCOS? Wiele kobiet cierpi na zespół policystycznych jajników i przez to mają problem z zajściem w ciąże. Radziłabym Ci sobie to sprawdzić. Jeśli wyszło by, że rzeczywiście masz PCOS to warto byłoby sięgnąć sobie po Inofem.. Jest skierowany do pacjentek z PCOS, starających się o dziecko, które chcącą odzyskać równowagę hormonalną po stosowanej antykoncepcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2017, 16:04
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Żeby zajść w ciążę muszą być spełnione najlepiej w jednym czasie warunki odpowiednie do zapłodnienia. Najlepiej udaj się do lekarza, a nie słuchaj ludzi na forum. Słyszałam o klinice http://gameta.pl/ gdzie leczy się niepłodność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2017, 18:42
dama13 dama13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

Po pierwsze musisz zrobić badania jeśli od dłuższego czasu nie możesz zajść w ciąże. Może być wszystko w porządku i poprostu potrzeba czasu , ale może też coś się dziać w twoim ciele. Ostatnio dużo się mówi o Zespole Policystycznych Jajników i dlaczego w takim wypadku zażywać Inofem. Inofem pomaga przywrócić właściwą częstość cykli i zajść w upragnioną ciążę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-08-2017, 16:05
natka1992 natka1992 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
natka1992.polki.pl

wiem że zabrzmi to jak reklama ale serio ja czekałam 2 lata przyjaciółka rok też byłyśmy "zdrowe"... może i Tb pomoże... życze powodzenia bo wiem jak to boli http://www.inofem.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2017, 15:29
olkaolka89's Avatar
olkaolka89 olkaolka89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olkaolka89.polki.pl

chyba nie ma co aż tak przesądzać... to nie jest kwestia tylko dobrego specjalisty moim zdaniem, chociaż oczywiście jest bardzo ważny. Ale czasem najlepsi nad niektórymi przypadkami rozkładają ręce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2017, 09:54
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Uważam że powinnaś zdecydować się na ginekologa specjalistę Ja też miałam ten problem i chodziłam do ginekologa w Medyk Centrum http://www.medyk-centrum.pl/ i dzięki niemu zaszłam w ciążę i jestem szczęsliwą mamą 4-miesięcznego synka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania